Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Ja z moim zestawem postanowiłem się rozstać. Jest na sprzedaż
 

Attachments

  • IMG_7943.jpg
    IMG_7943.jpg
    199,8 KB · Wyś: 205
Armanig , wiadomosci priv niechce puscic to tu sie odezwe .
I jak postepy z adaptacja glosnikow jak podwiesiles . Ja zamowilem 6 efektowych od quadrala , w sufit nie dam rady ale podsufitem mam zamiar podwiesic .Masz jakies rady wzgledem ustawienia ,bo kable juz z nudow tne , 50 m juz poszlo jeszcze z 30 musze dokupic .:D
 
Armanig , wiadomosci priv niechce puscic to tu sie odezwe .
I jak postepy z adaptacja glosnikow jak podwiesiles . Ja zamowilem 6 efektowych od quadrala , w sufit nie dam rady ale podsufitem mam zamiar podwiesic .Masz jakies rady wzgledem ustawienia ,bo kable juz z nudow tne , 50 m juz poszlo jeszcze z 30 musze dokupic .:D

Do 2msc. powinieniem się uporać, czasu brak niestety. Informuj na bieżąco jak idą prace.
Sam się czegoś chętnie dowiem, trochę już poczytałem i coś tam wiem, ale skoro już działasz, to pewnie też jesteś na bieżąco.
 
Do 2msc. powinieniem się uporać, czasu brak niestety. Informuj na bieżąco jak idą prace.
Sam się czegoś chętnie dowiem, trochę już poczytałem i coś tam wiem, ale skoro już działasz, to pewnie też jesteś na bieżąco.
Ciezka sprawa , kable tne z zapasem , zeby miec mozliwosc przesuniecia , okaze sie dopiero jak glosniki przyjada , takie fajne ze mozna ustawiac kierunek a moze inaczej strefe .nie z seri ale pod sufitem nie musi grac chyba 10kg glosnika , okaze sie po podpieciu .
Apropo Driveclub , na 106 " masakra , chyba w kierownice zainwestuje , dla mnie kupa frajdy , czekam tylko zeby z dwa metry sniegub spadlo zeby miec wiecej czasu .Wiemm wiem zamalo realizmu mi wystarczy :)
 
Ostatnia edycja:
Ue40h6640 +hk avr161 + hk ts 35bq/230

A tak wygląda mój skromny zestaw KD. Brak jeszcze szafki RTV (chwilowo jej rolę sprawuje stare biurko) i odtwarzacza blu-ray.

img_5094.jpg


img_5078.jpg


img_5083.jpg


img_5085.jpg
 
Odwroc rozmieszczenie pokoju i bedzie 200% lepiej .

Niestety nie jest to możliwe, ponieważ jest to typowo pokój dzienny wielofunkcyjny (salon, jadalnia, pokój tv i gościnny). Meble idą do wymiany: w miejsce kanapy trafi narożnik, zamiast ławy i foteli stół z krzesłami. Pokoik jest malutki i nie ma innej możliwości jego aranżacji i pogodzenia tych wszystkich funkcji, które musi spełniać.

Po drugie przewody już poprowadzone w ścianach więc pozamiatane... ;)

plan_salonu.jpg
 
A tak wygląda mój skromny zestaw KD. Brak jeszcze szafki RTV (chwilowo jej rolę sprawuje stare biurko) i odtwarzacza blu-ray.

img_5094.jpg

Te diody to taśma RGB wielokolorowa sterowana pilotem? Przykleiłeś na tył tv? Uzyskanie podobnego efektu co ma opatentowane Philips. :popcorn:

Też tak zrobię ale jestem kobietą na tym forum a kobiety zmienne są :blagam:
 
Układ pokoju fatalny, projektanta bym za ja*a powiesił :( Wystarczyło by wejście do sypialni przesunąć w lewy róg a nie na środku.

Wiem, niestety to blok z lat 70 z wielkiej płyty a ściana pomiędzy sypialnią i salonem jest ścianą nośną.

Te diody to taśma RGB wielokolorowa sterowana pilotem? Przykleiłeś na tył tv? Uzyskanie podobnego efektu co ma opatentowane Philips. :popcorn:

Też tak zrobię ale jestem kobietą na tym forum a kobiety zmienne są :blagam:

Tak to taśma LED RGB plus prosty sterownik z możliwością wyboru koloru. Nie przyklejałem tego do tyłu TV lecz zrobiłem osobną konstrukcję z profili aluminiowych i przykręciłem do ściany:

20141116_111712.jpg


20141116_111644.jpg


20141116_112603.jpg


20141116_112615.jpg


20141116_003512.jpg
 
Ostatnia edycja:
Profesjonalna robota, generalnie wszystko tiptop wykończone, ale kurcze mogłeś to inaczej rozwiązać. Tam masz naprawdę pole do popisu.
Przecież można (patrząc na 3 zdjęcie) postawić narożnik/sofe tyłem, a tą piękną ściane gdzie masz obecnie surroundy, wykorzystać jako ściane frontową, nie dość, że miałbyś świetne miejsce do poprawnego rozstawienia kolumn i sprzętu, to stylistycznie wyglądałoby to jeszcze lepiej. Natomiast drugą część pokoju wykorzystałbyś do strefy "obiadowej", postawiłbyś tam stół i krzesła. Tak się robi projektując małe pomieszczenia.

Druga opcja (też patrząc na 3 fotkę), to wykorzystanie prawej ściany jako frontowej, a stół ponownie na środku pomiędzy wejściem do sypialni/przedpokoju.
Jest jeszcze trzecia opcja, ale nie ma sensu się już rozpisywać.
W każdym z tych przykładów, osiągnąłbyś efekt wydzielenia stref, a żadna z nich nie kolidowałaby ze sobą.

Tylko nie pisz, że się nie da, bo wiem że się da :)
Duży plus za drzwi rozsuwane. Tak właśnie się robi w mały pomieszczeniach.
 
Ostatnia edycja:
Mój nowy nabytek, na razie na miejscu starego tv ale niedługo wyląduje na ścianie.
60us7ej9ejet.jpg

Kapusta: mam pytanko, jakie masz wrażenia słuchając muzyki na oddzielnym zestawie w porównaniu do słuchania na ampli i br. Ponieważ zastanawiam się nad dokupienie osobnego wzmaka do zestawu który obecnie posiadam....;-) Ciekaw jestem czy przy tym zestawie kolumn jakie posiadam będzie duża różnica w jakości odsłuchu cd..
 
Ostatnia edycja:
Do góry