Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Akurat stare biurko wszystko pomieściło, a komp poszedł na bok (włączany raz na miesiąc), nawet wysuwana szafka na klawiature idealnie się przydała. Z tyłu niestety już gorzej to wygląda, bo muszę jakieś miejsca na surroundy znaleźć, na razie jeden na parapecie, drugi dwa razy bliżej na szafce, ale ogólnie nie jest źle. Człowiek jednak szybko się przyzwyczaja i już mi się marzy coś lepszego, wymiana frontów na rf62:)
 
Ostatnia edycja:
Panowie, żonka mnie uprosiła i się ugiąłem :)
Po wizycie na AudioShow, jej celem było tylko to...
 
Ostatnia edycja:
To nasze forum,to jakiś chyba ewenement:) Zobaczcie, ktoś (jakby zupełnie obcy człowiek) kupuje sobie nowe zabaweczki:) a my, cieszymy się wraz z nim i to w najuczciwszym tego słowa znaczeniu. Idealne miejsce? :)))
 
O gramofon, super. Daj znać jak wrażenia z odsłuchu.

Przyznam, że jestem zaskoczony. Byłem nastawiony na typowo analogową jakość (jak z kasety).
Najbardziej co mnie pozytywnie ujęło to niesamowicie niski i przyjemny bas i bardzo wysokie tony, ale nie przerysowane.
Dopiero teraz słyszę wstęgę, wcześniej nic z niej się nie wydobywało.
Podsumowując jest to strzał w dziesiątkę, a nowa płyta Jassie Ware nad wyraz pokazuje siłę tego dźwięku.
 
Też jakiś czas temu kupiłem gramofon i jestem bardzo zadowolony. Wszystko też niestety zależy od wydania. Większość tych co mam brzmią wyśmienicie. A tak swoją drogą bardziej by Ci pasował do wystroju biały Pro-Ject :) Choć pewnie by się zlał z szafką.
 
Przy nisko ustawionym centralnym można ustawić go na podstawce i skierować go ku górze. Jak kiedyś dozbieram kasy to kupuję sobie do kompletu taki :

dyn_cen.jpg
Tu masz też ładny:
Dynaudio Center Base 2 | Strefa D
produkt_32.jpg

tylko ta cena...
 
Bardzo fajne te podstawki. U mnie central stoi na kamiennej podstawie na kolcach, z tym, że przednie są wyższe, co daje taki sam efekt - teraz central na mnie "patrzy" ;)
 
Tu masz też ładny:
dynaudio-center-base-2

1700zł za podstawkę, świat się wali.

armanig, PS4 kupilem raczej na Killzona bo dużo grałem w 3,mam tez Driverclub ale jakoś ta gra wogole mnie nie kręci myslalem ze sterowanie będzie lepsze. W porównaniu do GT6 to się chowa

Ja mam Driveclub od wczoraj, mi się podoba, ale do GT6 to jeszcze brakuje. Zajrzyj do wątku "PC", tam omawiamy różne gry ;)
 
Witam A ja mam inną propozycję dla Ulti. Można też w tej środkowej szafce zrobić zamiast pełnego frontu to dać szkielet (ramkę z listew np.) i obić go białą tkaniną. Wyglądać będzie tak jak osłonki na kolumny a nie trzeba będzie nic otwierać i zamykać. Taka moja wizja. Pozdrawiam
 
Mam w komplecie jeszcze białe maskownica, tylko szkoda przerabiać go z frontu. Za jakiś czas może będę chciał zamienić na białe.
 
Do góry