Na co teraz warto zbierać kasę?

dienekes' shade

New member
Hehe, w myśl zasady: "Pisz co chcesz, pod warunkiem, że zgodnie z naszymi poglądami." W przeciwnym razie, prask - etykietka fan boy' a przyklejona. Hipokryci :twisted:

Na marginesie, ciekawe, że xclone jako wybitny "znawca" nowoczesnej ekonomii nie dostrzegł prawidłowości pomiędzy tym, co sam napisał i "moją spiskową teorią", czyli taktycznym opóźnieniem premiery AITD wobec wypuszczenia MGS 4 :hmm:

Jak to szło? "poucz się troche nowoczesnej ekonomii! dzisiaj najważniejsze jest, ile tytułów/biletów/sztuk opchniesz w pierwszym miesiącu"

Zanim wyślesz kogoś na nauki, zastanów się, czy sam nie potrzebujesz paru lekcji :mrgreen:

Over & out, panowie.
 
B

BlackWolf

Guest
No skoro już kupiłeś PS3, to ta konsola bez emgieesa 4 i GTA4 to jak niekompletny zestaw:D
 

dienekes' shade

New member
marcin0903 napisał:
Panowie, spokojnie... bez nerwów, temat brzmi "Na co teraz warto zbierać kase?", więc dyskutujemy tutaj o tym! :krol:

Racja :eek:k:Skoro o mordobiciach mowa, czekam na Street Fightera IV. Taka "odręczna, rysowana" grafika to w tym gatunku novum. Tym samym tropem zdaje się dreptać najnowszy Prince of Persia. Nie mogę się doczekać efektu końcowego i o ile nie martwię się o SF IV, to produkt Ubi Soft' u rodzi pewne obawy :rolleyes:
 

pysio78

New member
Witajcie...
Ja nadal chyba jednak będę czekał na Little Big Planet... Szykuje się niezła zabawa, świetnie graficznie no i ta genialna fizyka...
Mam nadzieję, że się nie zawiodę...
 

szakal9999

New member
Dzięki,

No to jest to mój typ:p
Pasowało by, żeby wyszedł tak pomiędzy MGS4 a FF XIII.
Tylko, że to jest artykuł z lutego 2007:( Już dawno powinno być o grze głośno!

Pozdrawiam
 

szakal9999

New member
pysio78 napisał:
No właśnie a kiedy to ma się ukazać FF XIII??
No jeszcze oficjalnej daty nigdzie nie widziałem, ale jak to określili, to ma to być koniec roku fiskalnego square-enix. a więc nawet do marca 2009(tak jakoś chyna się to kończy). Amazon podaje datę premiery 13 grudnia. Ale nigdzie indziej takiej daty nie widziałem.
 

brx

New member
Ja czekam do początku lipca :( - rodzinka z usa wraca, więc braciak stwierdził, że im przekaże. Jedyny plus, że za 60$ mgs4 tam teraz stoi, a do lipca może będzie taniej.
 

macek

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Dzień przed deklarowaną premierą :shock: Grubo :D Czekam na wrażenia z gry.



Tak sklepy w UK maja juz ta gre w magazynach i co niektore wysylaja dzien,dwa przed premiera niz beda na polkach sklepowych.
 
Do góry