Na co teraz warto zbierać kasę?

drosophilia

Active member
Bez reklam
Bambolo82 napisał:
Jakieś miesiąc temu widziałem w sklepie stand z PS2 i God of War 2.

Do dzisiaj nie rozumiem jak SONY tego dokonało na sprzęcie zaprojektowanym i wypuszczonym 9 lat temu!


Dokonac, to tego dokonalo wewnetrzne studio Sony z Santa Monica w USA. Po 9-ciu lat obcnosci sprzetu na rynku, jego architektura i mozliwosci wykorzystania mocy sa praktycznie znane w 100 %, wiec chlopaki dokonali tego oto cudu! Tak samo jak z demo scena, to co niektore grupy tworza na sprzecie, np. slawne demo, mieszczace sie na dyskietce o pojemnosci ok. 880 kb, o nazwie State of The Art na kultowy juz komputer Amiga 500. Taka dygresi mi sie wlaczyla. sorki
 

k0val

New member
to jest magia konsol:D! płacimy za coś co będzie służyło długo a nie jak z pc który po dwóch latach bez gruntownej modernizacji staje się nie odpowiedni do nowych tytułów, i praktycznie nic z niego nie wyciskamy.Miejmy nadzieje że ps3 będzie tak długo obecne na rynku jak ps2 a nawet dłużej w sumie ps2 jest obecne nadal!
 

Alucard1984

New member
ogrze inFamous jest w tzw temacie już od dawna... ogólnie gra powinna być dobrze odebrana aczkolwiek boję się, że jednak coś się zwali. żeby nie było jak z innymi napędzanymi tytułami.... ja już bardziej oczekuję Bayonetty...
 

ps_user

New member
Bez reklam
Ogrze, obawiam, się tylko że gra o której wiemy już wszytko może okazać się nudna. Wiemy już wszystko o walce, możliwościach, free roamingu itd. co jest elementem który przytrzyma gracza na dłużej?? :rolleyes: Fabuła ? Obawiam się że teo nie wystarczy. Ta gra może się okazać dobra tylko na pożyczenie od kolegi na kilka godz. I to wszystko. Ale zgadzam się, jest efektownie :grin:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Fakt nie jestem na czasie.Wcześniej nie interesowałem sie tym tytułem.Miasto zrobiło na mnie spore wrażenie.Pozdro.Wesołych Świąt.
 
Do góry