Na co teraz warto zbierać kasę?

Ogr

New member
Bez reklam
W sumie nie chodzi o awarie ,choć to dziecko sony dwa razy mi padło a nie xbox;) Filmy tez nie wchodza w gre, konsole traktuje jako sprzet do gier !!! Sumując ile bubli ,oszpeconych dobrych gier multi wypusciło Sony(Mogli pozostac przy MGS i UNCHARTED DRAKE'S FORTUNE :) )WiFi mi do niczego nie potrzebne wiec tym sie nie przejmuję!!! Rodzaj rozgrywki sieciowej ,co dla mnie to podstawa,serwery o niebo lepsze oferuje MS .Mam wybór patrzac na obie w jednym pokoju zawsze siegam po 360;) I nie jest to spowodowane tym ze nie lubie ps3 po prostu xbox wiecej mi oferuje dobrej zabawy i tyle:D
 

dienekes' shade

New member
Jesteś wyjątkowym pechowcem, muszę Ci to przyznać. Wsród moich znajomych, którzy posiadają obie zabawki, to x box (w jednym przypadku już czwarty...) pokrywa się kurzem. Widać inny sort odbiorców, heh.

Nie można winić konsoli, czy jej producenta za to, że developerzy nie potrafią/ nie chce im się zrobić dobrej multiplatformy. Co do bubli, to pomnę tylko HAZE.

Jeśli traktujesz ps3 tylko jako platformę do gier, to wyłącznie Twój problem i strata. Nie korzystasz z pełni zastosowań i funkcji sprzętu, których nie posiada konkurencja, a później wypisujesz dyrdymały, że owa konkurencja oferuje to samo ? Uh...:hmm:

Preferujesz ten, czy inny sprzet - spoko, ale przekłamywanie faktów to co innego :twisted:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mnie nie interesuje jaki problem maja deweloperzy,tylko końcowy produkt .Ja czegos nie rozumie konsola powstała do gier a film to jej dodatek który wcale graczą nie musi służyc .To dziwne bo ludzie z którymi grywam jest ich sporo ,mieli takie problemy z ps3 jak ja .A TRUDNE PROGRAMOWANIE PS3 TO NAPEWNO JEJ OGROMNY MINUS !!!Dodam ze ten post jest na temat gier nie filmu :D Dział odtwarzaczy BLU-RAY jest gdzie indziej .
Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
I słusznie - mnie też nie obchodzi jakie wyzwanie stoi przed devsami, ale w odróżnieniu od większości ludzkiej populacji, wiem, że za zje*aną konwersję gry winni są wyłącznie jej twórcy. Ty z prawidłowym rozpoznaniem, masz najwyraźniej problem :mrgreen:

Zgoda, pisanie gier jest trudniejsze na ps3, ale dzięki jej architekturze, dostajemy takie cacka jak MGS 4, a to dopiero początek.

Powinieneś zrozumieć, że ps3 to coś więcej niż konsola do gier, tym samym oferuje O WIELE więcej, niż konkurencja. Zwłaszcza, że ta konkurencja, jest rok dłużej na rynku.

IMO, efekty końcowe w przypadku SONY - Heavenly Sword, Resistance, Uncharted, GT5, Metal Gear Solid 4 plus cała rzesza multi, w tym lepszy Burnout Paradise, są więcej niż zadowalające. De gustibus non disputandum est, jednakże...

Ps. Widocznie nieszczęścia chodzą, nie parami, ale grupami :mrgreen: Szczerze, jeśli chcesz mi wmówić, że awaryjność ps3 - 5%, jest wyższa niż 39% x boxa, to i matematykę wpisz na listę swoich problemów.
 

Ogr

New member
Bez reklam
No ja zbieram kase na serwis jak mi sie roczna gwarancja zakończy hahahah To zart:D :D :D Ja mam kase na Alone ... z tym ze opinie lipne gra jeszcze droga poczekam .Teraz do listy dopisuje COD5 :D :D :D
 

Ogr

New member
Bez reklam
Wiadomo ze GTA IV nie spełnia oczekiwań graczy, wiec może ... :Saint's Row 2: inne niż GTA IV!
2008-06-20

Brain Farrel, szef THQ zapewnił, że nadchodząca gra Saints Row 2, będzie zupełnie inna niż Grand Thef Auto IV. Będzie możliwość konfiguracji własnego bohatera itp.
Grafika wyglada lepiej ,choc nie bardzo ,wiec moze na to czekamy ;)
http://www.saintsrow.com/index.php
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Jak pograsz napisz jak ci sie podoba ok:) Szwagier sie napalił ten to tylko sport ,sport ,sport;)
 

dnikrat

New member
Ja wyczekuję na Buzz Quiz TV. Jest/będzie to gra na ps3 w pełni spolszczona, poza tym daje niesamowite możliwości jeśli chodzi o zasób pytań, no i 4 graczy (na oficjalnej jest 1-8 to nie wiem :p) w jednym pomieszczeniu - w sam raz na jakieś mini imrezki.

Drugim tytułem będzie Alone in the dark, ale to jeszcze chwila zanim wyjdzie.

Oczywiście jak każdy fan Fallout'a oczekuję gry Fallout 3, choć tutaj się będę musiał zastanowić czy nie kupic tej gry w wersji PC.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

daszko87

New member
Final Fantasy XIII oraz Final Fantasy XIII Versus!!
To beda gry!

Gwarantuje wam,
ze zadna gierka do czasu ich wyjscia nie bedzie tak piekna! :D
Przebija wszystko...

Oczywiscie to moje zdanie! ;)
 

daszko87

New member
szakal9999 napisał:
bo trzeba wczuć się w fabułę:)

Dokladnie :D!

Polecam "zemulowac" sobie FF7, bo dzis zeby ktos mial szaraka to watpie ;)
Przekonac sie, zeby zagrac ze 3 godzinki, a potem to juz tak wciagnie ze nie pusci przez nastepne 50 najmniej !;)
 

Ogr

New member
Bez reklam
http://polska.ea.com/games/11082,pcdvd/
Co o tym myslicie,efekty odjazdowe.:D


Doszukałem sie takiego info na stronie sklepu Robson z dnia 07.07.
Eden, producent Alone in the Dark poinformował, iż tytuł nie ukaże się w najbliższym czasie na konsolę PlayStation 3, ponieważ nie działa tak dobrze jak tego oczekiwano.
Juz były dyskusje na ten temat, moze jednak miałem racje ze to opóznienie nie z powodu premiery MGS4;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry