Na co teraz warto zbierać kasę?

WoJoW

New member
Mam nadzieje że FarCry będzie tak jak 1 część, która to na swój czas wniosła dużo bardzo ciekawych rozwiązań i można powiedzieć, że była w pewnym sensie przełomowa (grafika, jak także sama rozgrywka). Sądzę, że tak będzie także z 2 i już nie mogę się doczekać (czekam na nią w sumie już od momentu pierwszych informacji 8)).
 

scic05

New member
Jak dla mnie w grze GRID model jazdy jest do kitu, bardzo prosty, to samo z grafika, a juz najgorsza jest fizyka zderzen z innymi samochodami, no zenada.

farcry 2 zapowiada sie super :] zmieniajacy sie wiart i kierunek powiewania trawy, mozlwosc spalenia wszystkiego miotaczem ognia :d, (albo motyw. snajper w budynki ktorego nie mozna zabic to bierzmy bazuke i rozwalamy caly budynek wraz z nim) fajne bajery
Bioshock tez bedzie wymiot, a o Killzone 2 to juz nie wspomne :)
ale tego GoW2 i tak nie moge przebolec :p
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
To już jest pełna wersja gry GRID?
Mówisz to mając możliwość przejechania się 3 samochodami w DEMIE?

Jeśli taką fizykę nazywasz żenadą to jak nazwiesz zachowanie się samochodów w takich przypadkach w GT5P?

Pozdrawiam,
 

scic05

New member
no zobaczysz ze w pelnej wersji nic sie nie zmieni
a w gt5p nie nazwie tego bo nie gralem :p
a pozatym co sie czepiasz? wrazilem swoja opinie
i co twoj post ma wspolnego z tematem ?? wiem ze ten tez za bardzo nie ma, ale cuz :]
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Zapowiada się najgorętszy FPS od czasów COD 4. Otwarty świat i gwarantująca bezprecedensowy realizm fizyka zwiastują nadejście nowego króla, hehe. Martwi mnie jednak brak pionowej synchronizacji. Jeśli twórcy nie wyeliminują upiornego darcia ekranu, szlag trafi cały urok ww. czynników. Far Cry 2 już dawno zagościł na mojej liście must have' ów, a od wczoraj jego notowania zdecydowanie wzrosły:)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Własnie mam nadzieje ze to poprawia;)Jak sie nie myle w Uncharted tez pozostawili ten mankament.Czasami był dostrzegany ale i tak nie zepsuło to całej otoczki.
 

dienekes' shade

New member
Faktycznie w Uncharted brak v-sync' a też momentami podnosi łeb, ale jak na me wyczulone oko, zdarza się to zaledwie w kilku momentach. W gameplay' u Far Cry 2 ekran rozłazi się przy każdym ruchu "głowy". Bleeeh!
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
na co teraz zbierać ? :>

na XBOX 360 !!! ;)

hehehehe.. sorry, taki mały żarcik... ;)
macie rację - FarCry2 wymiecie chyba wszystko - i to na każdej platformie..
 

dienekes' shade

New member
:) Można i tak, ale proponowałbym wstrzymać się z zakupem. Sprzedaż x boxów leci na pysk, z miesiąca na miesiąc konsola MS traci na wartości i atrakcyjności. Już teraz dodają ją do kredytów mieszkaniowych. Jeszcze trochę i wcisną ją do Happy Meal w Mc Donalds' ie coby podleczyć "słupki" :mrgreen:

Heh, taki mały żarcik.

Ps. Czytałem wypowiedzi developerów, z których wynika, że nie doświadczymy różnic pomiędzy 3 wersjami (ps3, pc i x box 360). Ciekawe. Z jednej strony to dobra nowina, z drugiej jednak, równanie w dół (bo chyba tylko w ten sposób można ów cel osiągnąć) może ograniczać grę :rolleyes:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ważne z tego artykułu to jest to:

However, taking all 21 weeks of 2008 into account, sales of PlayStation 3 in the UK are 10 per cent ahead of Xbox 360. Prior to the launch of GTA IV, the PS3 boasted a 20 per cent lead on 360.

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Hehe, Masta_J, o mały włos nie zdublowałem Twojego posta :mrgreen:
Cóż, chłopak tak podekscytował się pierwszym zdaniem, że nie tylko nie dotrwał do końca przytaczanego przez siebie niusa, ale i nie zauwazył, że dotyczy on tylko "UK".

W sumie to teoria jest moja, ale istnieje szansa, że przesłali mi ją obcy, telepatycznie. A za billboardy odpowiedzialne są ziemskie istoty - Bank BZWBK.

mataman, powiedz, jak to jest strzelić sobie w stopę? I to z Barrett' a .50 cal? :mrgreen:

Na przyszłość, zanim zaczniesz do kogoś strzelać, upewnij się, że jesteś po odpowiedniej stronie lufy, hehehe :cool:
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Po pierwsze to nie chłopak. Po drugie "Comparing sales of both consoles for the four weeks prior to GTA IV’s launch to the four weeks since its launch, hardware units have risen on 360 by 47 per cent, compared to just eight per cent on PS3"

I to zdanie jest zaprzeczeniem twojej teori. Po trzecie UK jest najwiekszym rynkiem w europie. happy ? Zresztą twój wiek trochę tłumaczy.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Panowie nie ma sie co sprzeczac ,obie konsole sa swietne polecam kupic obie:DTo swietna nowina ze ceny xbox leca ,ludzi bedzie stac i beda mieli okazje zagrac w najbardziej oczekiwany tytuł jakim jest Gears of war 2 :D !!!!! Wracajac do tematu, kiedy mozemy spodziewac sie Far Cry 2 .Gdzies czytałem ze w maju miała wyjsc heh:D
Apropo ograniczen Far Cry napewno nie dotyczy to xbox;) Jak do tej pory wszystkie ubogie wersje gier mamy na ps3:(
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
No widzisz Ogr jesteśmy jednymi z nielicznych którzy mają porównanie. Z napięciem w pośladkach oczekuje Far Cry 2, bo naprawde może to być COŚ.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Własnie wiekszosc ludzi zaślepieni sa w sprzet który zakupili ,nie wiedzac jaka jest prawda. Tez miewałem chwile zwatpienia majac tylko xbox360.Jak kupiłem ps3,to utwierdziłem sie w przekonaniu co na dzień dzisiejszy jest lepsze (nie kończe niech kazdy sobie dopisze jak uważa:D ) .
To co zaczyna dziac sie w swiecie gier to masakra:D Wszyscy na to właśnie czakali.Cisnienie mi podskakuje, jak to widze heheh Dzis zobaczyłem nowy zwiastun Residenta :D no nie moge sie doczekac szok!!!
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
mataman napisał:
(...)

I to zdanie jest zaprzeczeniem twojej teori. (...)

To zdanie nie może być zaprzeczeniem ani potwierdzeniem żadnej z teorii tutaj prezentowanych.

Odnosi się ono do sprzedaży związanej z tytułem jednej tylko gry.

Co innego zdanie, które ja zacytowałem :eek:k:

Pozdrawiam,
 
Do góry