Na co teraz warto zbierać kasę?

pysio78

New member
Widzę więc, że będę zbierał na:

Star Wars Force Unleashed
Race Driver GRID (czy jakoś tak)
Little Big Planet (koniecznie)

No i może jeszcze Alone In The Dark

Bynajmniej narazie na to...
Reszta jakoś mnie nie przekonuje choć oczywiście zdanie mogę zmienić...
 

dienekes' shade

New member
"Odkryłem" grę, która stała się Nr 1 na mojej liście oczekiwanych tytułów: Rise of the Argonauts.

Action RPG osadzony w realiach starożytnej Grecji. W końcu doczekam się "następcy" Titan Quest' a, w którego szarpałem przez dobre 1,5 roku na PieCu :eek:k: :eek:k: :eek:k:

Premiera planowana jest na koniec 2008 r.
 

Mefju

New member
GoW III jak nic , zobaczymy co tam pokaże Killzone 2 no i może Little Big Planet?;) no i jeszcze Dragon Ball Burst Limit grałem w demo podoba mi się ta gra zobaczymy jak będzie wygladać oryginał8)
 
Ostatnia edycja:

pysio78

New member
dienekes' shade napisał:
"Odkryłem" grę, która stała się Nr 1 na mojej liście oczekiwanych tytułów: Rise of the Argonauts.

Action RPG osadzony w realiach starożytnej Grecji. W końcu doczekam się "następcy" Titan Quest' a, w którego szarpałem przez dobre 1,5 roku na PieCu :eek:k: :eek:k: :eek:k:

Premiera planowana jest na koniec 2008 r.

Czytałem o tej grze w CDACTION z maja ale mnie nie przekonuje kompletnie ta recenzja.

Co do Falout 3 to fakt. Na to już warto czekać!
 

dienekes' shade

New member
Czy dobrym pomysłem jest wyrabianie sobie opinii na podstawie "recenzji" gry, która jeszcze nie wyszła? Coż...

Widziałem trailery i, co najwazniejsze, wywiad z jednym z developerów (ok. 12 minut gameplay' u) i zacząłem sie niecierpliwić ;) To co mówił min nt rozgrywki, rozwoju postaci, relacji pom. członkami drużyny zachęciło mnie jeszcze bardziej :eek:k: Na stronce Codemasters mowa o październiku 2008 r. Oby to nie był zbytni optymizm ;)

Ponad wszelką wątpliwość, czas pokaże.
 

pysio78

New member
dienekes' shade napisał:
Czy dobrym pomysłem jest wyrabianie sobie opinii na podstawie "recenzji" gry, która jeszcze nie wyszła? Coż...

Obym się mylił co do moich odczuć. Życzę i sobie i wszystkim innym jak najwięcej świetnych gier na "Czarnulkę".
Z drugiej strony jakby każda gra mi się podobała to raczej tego by mój budżet nie wytrzymał :) Te ceny są obłędne. :(
 

michaelius

New member
Ja czekam na soul calibura IV moze wtedy kupie sobie w koncu next gena ;) Bo jak do tej pory to wiekszosc fajnych gier jest na PS2 :D ( Nie licze FPP bo od tego mam PCta)
 

elrubio

New member
pysio78 napisał:
Cóż... GTA IV (super gierka) już wydana. Zastanawiam się teraz na co zbierać kasę. Jako, że first person shoterów na PS3 nie lubie (METAL GEAR SOLID 4 odpada) więc zostaje mi chyba z niecierpliwością czekać na mega super grę(moim skromnym zdaniem) pt: LITTLE BIG PLANET.
Na co wy czekacie teraz?


Zdecydowanie METAL GEAR SOLID 4
mam GTA4 i chce się go pozbyć. Zapakowane orginalnie.. nieprzypadło mi do gustu. Czekam na GT4 i nowego PESa.
 

Banzai

New member
Osobiście też czekam na Metala 4 i Gran Turismo 5, ale wczoraj ściągnąłem demo Overlord Raising Hell i przypadło mi do gustu. Może graficznie bez rewelacji, ale miodu w grze co niemiara. Jest walka, jest planowanie i jest śmiesznie. Polecam zagrać w demo.
 

Free_Animator

New member
czesc ludzie ;)

MGS4 napewno bedzie swietny jak kazda czesc - wersje online robil inny team/
LBplanet + Battlefield (demo 5 czerwca) + Resistance2 + masa innych gier ktore wyjda do konca roku np Motorstorm 2/
 

Ogr

New member
Bez reklam
Taak!!! Jak zobaczyłem ten wywiad to sie podjarałem ,wyglada rewelacyjnie .To musi byc hit:D
 

dienekes' shade

New member
Pierwszy kwartał 2009 r., a niedosłyszałeś, bo nie było o tym mowy ;) Trailery i zdjęcia zapowiadają mocarny hit, na który warto cierpliwie czekać (i tak mam straszne zaległości, więc tytułów na PS3, IMO, jest aż nadto :p ). Oby ambitne założenia nie przerosły develeoperów...
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Hm tytułów na ps3 jest troszke, lecz większośc to gnioty ,i to czekanie na cos dobrego mnie denerwuje .Na palcach jednej reki policze co do tej pory warto było kupić:D Czekałem na HAZE lecz po demku juz mi sie odwidziało;) Najblizej do Alone... wiec trzymam kase:)
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
W moim przypadku, gry które już są na rynku, a które planuję nabyć to bynajmniej nie gnioty (IMO), choć są wśród nich multiplatformersy, np: GTA IV, Burnout Paradise, Assasins' Creed, Ninja Gaiden Sigma...Heh, a kolejne w drodze min. Alone in the Dark, Silent Hill, Little Big Planet, Killzone 2...Wymienić można jeszcze kilka tytułów.

Kiedy znajdę na to wszystko czas :confused: :confused: :confused:

Wiem, wiem, miłoby było przytulać więcej głośnych exkluziwów, ale na to przyjdzie czas. Gry które już wyszły plus porty, dają mi wiele radości z posiadania czarnulki i na brak gier narzekać nie mogę. Minęły betroskie czasy, kiedy można było grać non stop. Może wtedy stosunkowo szczupła paleta tytułów by doskwierała. Dziś dokucza brak wolnych chwil :(
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
W sumie masz racje z tym wolnym czasem :D Ja jestem wybredny ,po doznaniach z gier na xbox360 ,hity z ps3 nie bardzo robią na mnie wrazenie:) Mam nadzieje ze Alone... wyjdzie w planowanym czasie!!!Nie wiem dlaczego ale kupie ją na ps3;) Apropo Assasins' Creed,straszne nudy:(
pozdro.
 

dienekes' shade

New member
Tak też słyszałem, że AC to nuda i rutyna. Miałem okazję pograć kilka minut w tę grę i byłem zachwycony. Pewnie dlatego, że nie grałem zbyt długo ;) Niezależnie od tego co ludzie piszą, a zdania są podzielone, kupię tę grę, przejdę i sam ocenię.

Ps. A jakie to "hity" wyszły na x klocka, bo przyznam, że IMO prócz Gearsów ta konsola nie oferuje niczego ciekawego. Naturalnie to tylko moja opinia, a o gustach się nie dysktuje. To samo ktoś mógłby napisać o grach z ps3.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Halo3, ogromna konkurencja po sieci dla COD4 ,o ile nie lepsza zabawa:D ,Bioshock tak wyjatkowego klimatu nie ma w zadnej grze,wyscigi jakich według mnie nie pobiła zadna inna czyli Forza 2,rewelacyjny MASS EFFECT.Nie czepiając sie ps3 niestety prawie wszystkie multi wygladaja duzo lepiej na 360niestety!!!Ale to nie problem konsole spadaja z ceny wiec mozna pozwolic sobie na dwie;)No i GOW 2 koncem roku.Ja najbardziej ciekaw jestem Residenta 5,jestem wielkim fanem:)

Co myslicie o Enemy Territory: Quake Wars?
 
Ostatnia edycja:
Do góry