Muzyka w domu i do samochodu

Whiplash

New member
Bez reklam
Totalitarian terror jest o jakieś grupie SSmanów, nie ma tam diabła w podziemiach :D

[youtube]ojpQ3LCeQTY[/youtube]

[youtube]j3pUqCwiLbs[/youtube]

Lars Ulrich płakał jak usłyszał perkusje.. :D
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Henry ja Sepultury w ogóle nie slucham, jakoś mi nie podchodzi. Nawet za Slayerem nie przepadam :)
Armaniq, zwracam honor. Raz widzialem teledysk i to na telefonie bo mi sie wyswietliło powiadomienie na Teraz Rock :)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Fanem Kreatora tez nie jestem. Nowa plyta to sobie troszke posluchalem. Na dluzsza mete sluchac sie tego nie da, tak samo jak Slayera czy Vadera. Za malo melodyjnosci jest w takiej muzyce.

Co do wokali to owszem zgodze, sie że w przypadku takiego stylu jak Kreator, wysoki wokal dla mnie srednio pasuje ale w przypadku Maidenów nie ma nic przeciwko. Maideni maja bardzo rozbudowana warstwe melodyjna, gitary mimo ze sa przesterowane to nie sa to ciezkie riffy.
Samo brzmienie kapeli tez moim zdaniem slabe - brak wyraznej stopy perkusji, drive gitar bardzo delikatny, brak dociążenia brzmienia, tu niski meski wokal nie pasowałby kompletnie..
 

sentyzibi

Well-known member
Trochę taka przeciwwaga do metalowych propozycji... i kontynuacja językowa propozycji Armaniga sprzed kilku dni:
[youtube]wVVRaYNY6_E[/youtube]
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Dzięki Bipo, ja również skorzystałem:D

W ostatnim czasie mam pecha do płytek z Empiku, dwie kupione i oba dyndzle trzymające płyty w pudełkach połamane...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie otrzymałem dzisiaj zamówienie 3 płyt z Media Markt. Otwieram zafoliowane pudełko płyty Dire Straits - Love Over Gold i tu małe zaskoczenie. W pudełku nie ma płyty heh. Spotkał się ktoś z Was już kiedyś z taką sytuacją? Po telefonie do mm uzyskałem odpowiedź w stylu spadaj, ale nie dosłownie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Panowie otrzymałem dzisiaj zamówienie 3 płyt z Media Markt. Otwieram zafoliowane pudełko płyty Dire Straits - Love Over Gold i tu małe zaskoczenie. W pudełku nie ma płyty heh. Spotkał się ktoś z Was już kiedyś z taką sytuacją? Po telefonie do mm uzyskałem odpowiedź w stylu spadaj, ale nie dosłownie.
Czyżby to była wersja cyfrowa? ;)

A tak serio, to dziwna sytuacja, jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Henry
To po co by pudełko przysłali;)

Ja również nigdy nie miałem takiej sytuacji. Zdarzały mi się pudełka z Empiku połamane, popękane, ale brak płyty nigdy. No cóż ja się nie załapałem na promocję:D ale za to mam oryginalne pudełeczko.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pamiętam, że kiedyś tak gry niektóre były sprzedawane i oprogramowanie ;)

A co do MM, to nie odpuszczaj.
 
Do góry