Muzyka w domu i do samochodu

pantomima

Banned
Wiesz , ja sie krece w klimatach techno , tech house itp , wiec trudno mi dac jakies ciekawsze namiary w delikatniejszych bitach .

Oczywiscie muzyka ktora wrzucasz nie jest mi obca, bardzo lubie ale z orjentacja slabiej w tej materii .
 

sentyzibi

Well-known member
Jeden kawałek, a jakby trzy... oryginał, cover i nowa aranżacja.
1. Oryginał z 1966 roku - musiał być ciekawy na tle wcześniejszej twórczości Cher
2. Cover Nancy Sinatra - emocje, emocje, emocje i to różne. Zresztą wykorzystany w znanym wszystkim filmie.
3. "Współcześniejsza" aranżacja Cher.

[youtube]6g-BOQ8VvaY[/youtube]
[youtube]T5Xl0Qry-hA[/youtube]
[youtube]EcUovL8l7iQ[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, będzie dokładnie tak samo.
Tylko bierz HiFi właśnie, a nie Premium.
Ja słucham codziennie, świetne kawałki można znaleźć.
Zupełnie inne od tych z głównego nurtu.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam

Minus jest tylko taki, ze te konta sa na 30 dni i jak kupisz nastepne (nowy login/haslo) to usunie ci sie historia wyszukiwabia i playlisty, jezeli takie stworzyles.

Tidal wymiata, super sprawa a niedlogo moze wyjdzie jeszcze lepsza wersja z lepszymi jakosciowo kawalkami. Ja specjalnie dla Tidala zakupilem iphona aby wysylac po airplay.

Szczerze to dopiero po kozystaniu z airplay rozrozniam tryb auto w ampli od trybu Pure Direct. Wczesbiej po kablu sluchawkowym (mini dzek --- 2 czincze) tego nie rozroznialem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wypaśna nuta. Nie wiedziałem, że Krzychu lubi taki zadzior ;)

Minus jest tylko taki, ze te konta sa na 30 dni i jak kupisz nastepne (nowy login/haslo) to usunie ci sie historia wyszukiwabia i playlisty, jezeli takie stworzyles.

Pisałem gdzies ostatnio, że jest na to sposób.
Sam mam już zgraną całą swoją listę i teraz jak skończy się abo, to będę próbował wrzucić ją ponownie.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W radio przed chwilą leciało i jakoś mi się dzisiaj spodobała,to sobie wrzuciłem ;)

Armanig,wiem że wolisz "Pocałuj noc" :-D
 
Do góry