Muzyka w domu i do samochodu

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pojadę tam jutro, chociaż trochę głupio się tam zjawiać i napinać o jedną płytkę, która była w promocji, na dodatek którą sam mogłem wyciągnąć i teraz kombinować by ugrać długą. Co prawda mam folie, w która płytka była zapakowana i jest inna niż w dwóch poprzednich płytach i nie ma ceny z kodem kreskowym naklejonej, a na pozostałych dwóch są.

W zasadzie teraz mogę pobrać z sieci płytkę i wypalić i będę usprawiedliwiony bo za nią zapłaciłem i mam oryginalne pudełko:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Okradli Ci, a Tobie głupio :)
Dobre.
Zawołał kierownika jak będziesz na miejscu i powiedz, że napiszesz do centrali i wrzucisz info na fora (co już zrobiłeś).
Bo z tego co widać, ktoś tam nie źle się bawi.
Nie od dziś wiadomo, że pracownicy (klienci pewnie też) wyciągają płyty z środka.
Ktoś to pisał o tym na forum nawet.
Mam nadzieje, że dadzą Ci jakiś bon za fatyge.

Co do pobierania, to oczywiście możesz.
Równie dobrze mogłeś od razu pobrać, a kasę wpłacić na dom dziecka, a w MM niech się dalej bawią :)
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Wiem że zostałem skrojony na płytę za którą zapłaciłem nawet te parę groszy dzieląc całą kwotę z promocji na 3. Jednak ta sprawa jest o tyle lipna, że tak na prawdę Polacy potrafią być mega cebulakami i kręcić niezłe ściemy stąd moja wizyta może być właśnie tak postrzegana - ''Przyszedł typowy Janusz z pustym pudełkiem i chce płytę bo go okradliśmy''

Zadzwoniłem na infolinię MM i dostałem info, że oni nic nie mogą bo nie otworzyłem płyty na miejscu i teraz pozostaje mi udać się do sklepu, w którym to kupiłem i to od nich będzie zależało co z tym dalej zrobią.

Pytanie teraz, czy każdy z nas ma otwierać pudełko z filmem czy muzyką na miejscu w sklepie bo istnieje możliwość, że jakiś seba z magazynu zawinął płytę i zafoliował pudełko? Zdarzały mi się popękane opakowania, których de facto nie zgłaszałem bo nie chciałem się kłócić o 1zł.

Jutro tam podskoczę i zobaczymy co ten MM wymyśli, wartość przedmiotu to niecałe 40zł więc chyba nie powinni się wygłupiać.

btw
Już w formie żartów to fajnie, że ktoś skroił tą płytkę bo Dire Straits - Love Over Gold to ponadczasowy album i nawet to wydanie zremasterowane brzmi bardzo dobrze, ale dlaczego zawinął ją z mojego zamówienia:D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie chodzi o wartość, a o fakt. Idż i załatw temat z kierownikiem.
Co innego uszkodzenie przesyłki, a co innego perfidna kradzież i umywanie rączek.
Może ktoś ruszy temat w centrali i nie będzie powtórki z rozrywki.
Szkoda, że na mnie nie trafiło ;)
 

pantomima

Banned
Tez lubie tego typu sytuacje, bo mozna sie w ten sposob odstresowac , wyrzucic z siebie natlok tego wszystkiego co zle,a kumuluwalo sie juz tak dlugo :)
To fajne batalie , gdy wiesz ze wygrana masz kieszeni , bo wszystkie argumenty sa po twojej stronie .
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Gdyby to było wydanie sacd za 160zł to bym ich tam wszystkich równo s.......ł od baby na kasie po kierownika, a tak to motywacja mniejsza.

armanig
Ich szczęście, że znajdują się 700m od mojego biura, ale jak tylko jakiś pisiek jutro mi powie, że ukradłem tą płytkę to wytoczę najcięższe działa.
 

werf

Active member
Bez reklam
To Niemce jakie oszukali cię : ) z drugiej strony poniżej ktoś pisał że teraz druga gratis ,a jak coś jest za darmo to wiadomo nie od dziś ze ktoś finalnie musi za to zapłacić coś jak 500+ : ) trafiło na ciebie
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie od dziś wiadomo, że pracownicy (klienci pewnie też) wyciągają płyty z środka.
Nie przyjemna sprawa. Ja mam MM kilka km, wiec zawsze biorę z odbiorę w sklepie i sprawdzam wszystko na miejscu.
Kiedyś mój znajomy, który przez lata pracował w markecie mówił jak prosto pracownicy wynoszą telewizory przez kasę za symboliczną złotówkę i opowiadał jak wyglądają losowania nagród, np. samochodów w M1 :D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Była, ale bez ceny i kodu kreskowego. Folia to nie problem bo każdy magazyn ma mozliwość foliować produkty. Jakiś gamoń rypnął płytkę i tyle:D Po 9 jadę do MM, z pudełkiem bez płyty:D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oni sami foliują i to jest komedia.
Tak się robi z filmami, tyle, że nie kradli, a "pozyczali".
Po seansie do foli i po sprawie. Znany temat :)
Ale puste pudełko i folia to już wałek.
Daj znać jak poszło.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Przed 11 napiszę co udało albo nie udało mi się ugrać bo MM od 10:00 czynne:D


Edit
Ja już po wizycie w MM i tutaj mega zaskoczenie. Pracownik obsługi wezwał bodajże kierownika działu z płytami, który był mega miły i zaproponował zwrot gotówki. Uparłem się, że bardziej zależy mi na płytce. Kierownik od razu zrobił przesunięcie międzymagazynowe i do piątku otrzymam płytkę.

Dowiedziałem się również, że zdarza się to może nie bardzo często, ale są takie sytuacje(kilka-kilkanaście rocznie) i zalecają otwieranie płytek z muzyką/filmami itd przy dziale obsługi.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na pełnym luzie kierownik podszedł do sprawy. Infolinia to brak słów. W każdym razie jest nauczka by sprawdzać płytki od razu po zakupie.
 
Do góry