Muzyka w domu i do samochodu

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No to może...:grin::wink:

bouncing-boobs-gif-8.gif
 

Henry

Active member
Bez reklam
Same nie zniknęły. Szkoda, bo dalsza dyskusja mogła wyglądać bardzo ciekawie...
Moje pytanie było poniekąd retoryczne, myślałem, że skłonię tym admina do napisania dlaczego bez żadnej informacji usuniętych zostało kilka stron dyskusji ;)

A już jutro będę słuchać takiej dennej i bezwartościowej muzyki, aż nie mogę się doczekać :D
[youtube]L8cxHoNads4[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

marstef

Member
Bez reklam
Moje pytanie było poniekąd retoryczne, myślałem, że skłonię tym admina do napisania dlaczego bez żadnej informacji usuniętych zostało kilka stron dyskusji ;)

A już jutro będę słuchać takiej dennej i bezwartościowej muzyki, aż nie mogę się doczekać :D
[youtube]L8cxHoNads4[/youtube]

To i ja coś dennego podrzucę. Dawno zasłyszane rytmy, polecam, jak ktoś lubi coś dennego:

http://www.youtube.com/watch?v=iQRrQz7xqEA
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dlaczego Ty mi dajesz takie długie kawałki ? :mrgreen::wink:
Ale widzę że w 46 sek to jest to,co lubisz.Może z Marvelem musisz pogadać...:grin::wink:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Takie długie kawałki....żebyś miał czas na przemyślenie wpisu :p
A co do Marvela, to Avengers 17 jest już zakontraktowana rola :twisted:
 

Henry

Active member
Bez reklam
Za tyle lat,to chyba tylko rola mędrca ;-)
Ale jak będziesz dobrze ze mną żył,to mogę rzucić czar odmłodzenia :-D:mrgreen::wink:
Podobno zatrudnili scenarzystów Mody na sukces i mają wychodzić jeden za drugim, 17-tka ma być już na Boże Narodzenie 2015 :D
A w 2016 planowany jest prequel- mają się cofnąć do czasów faraonów, jest szansa, że i Ty się załapiesz ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ja z kolei znałem gościa o nazwisku Szatan, też ładnie ;)
a Piłata jednego też znam....
ale największy hit- dziadek mi opowiadał, że podczas wojny był u nich gość o nazwisku Kutasiński :D
 
Do góry