Muzyka w domu i do samochodu

eedviking

Banned
z linka tego co np. podałeś kasujesz wszystko oprócz KIAbbZ2GHpU i umieszczasz ręcznie napisanymi [youtube] ten kod skopiowany pomiędzy to co na czerwono bez odstępów [ / youtube]
 

Borixon

Active member
Bez reklam
z linka tego co np. podałeś kasujesz wszystko oprócz KIAbbZ2GHpU i umieszczasz ręcznie napisanymi [youtube] ten kod skopiowany pomiędzy to co na czerwono bez odstępów [ / youtube]

kumam, latwiej chyba zacytowac post z jakims kawalkiem z yt, wymazac wszystko co trzeba i wkleic swoj link miedzy nawiasy ewentualnie cos wpisac od siebie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Edziu, to dla ciebie jeszcze to ;)
Z filmu z Danielem
[youtube]H-bBlbyzN6g[/youtube]

i do kompletu z filmu, zresztą jest to jedna z lepszych "płytek filmowych"
[youtube]X9m1b_7H6zk[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Dzięki Heniutek, mimo, że to film biograficzny, to jeden z lepszych filmów jakie zostały wyprodukowane na tej ziemi, do tego dobra muzyka. :D;)
Zostańmy w podobnych klimatach i kraju, dla Ciebie coś pięknego, mam nadzieję, że lubisz. :D;)

[youtube]Zz-DJr1Qs54[/youtube]

[youtube]0Iixm8mvT-o[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak nie lubić Dolores ;)
Choć ostatni album Żurawinek już nie miał tego czegoś ;)

.... mimo, że to film biograficzny, to jeden z lepszych filmów jakie zostały wyprodukowane na tej ziemi, do tego dobra muzyka. :D;)
Przy tej obsadzie nie mogło być inaczej, tam nie ma słabych ról ;)
 

sentyzibi

Well-known member
TO ja może z trochę innej beczki. Zupełna nowość dziadków z Hannower'u ( no nie wszyscy z nich są z Hannoweru ):
[youtube]ZgbmDMNu42s[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
W dzisiejszych czasach to popularne są rmx'y
[URL="http://wwttp://www.youtube.com/watch?v=HQtw0JVws[/URL]
www.youtube.com/watch?v=YD1mqpYWUT4
www.youtube.com/watch?v=u729-rOoCSQ

W dzisiejszych czasach popularna to jest muzyka elektroniczna - House, Tech-House,Techno,Minimal,Trance itp

U know- Minimal, to taki pokręcony House, to tak jak byś jechał/a rowerem i co jakiś czas przerywał by ci łańcuch ;-)

To akurat nie Minimal a Progresive Trance ale fajnie się słucha

http://www.youtube.com/watch?v=Kcp_MDlGClA&feature=youtube_gdata_player
 

pantomima

Banned
Tylko ta dzisiejsza muzyka elektroniczna to w większości przeróbki utworów sprzed kilku/kilkunastu lat

Sorry - ale jesteś w błedzie i nie masz pojęcia o czym mówisz .

Muza elektroniczna głównie tworzona jest od podszewki,opiera się na elektronice szerokopojętnej,stąd też ma nieskończenie wiele możliwości .

Fragment trancowego eventu w wykonaniu AVB - staroć ale to soczysty Trance . Doszukaj się tam przeróbki jakiegoś utworu z przed lat .

http://www.youtube.com/watch?v=o2xoM1hkA2I&feature=youtube_gdata_player

Poprostu, nie pisz głupot bo nie masz pojęcia o tych gatunkach muzycznych. W jakich krajach powstały,kiedy miały swój początek,jak wraz z upływem czasu z delikatnie funkyHouse'owych klimatów przechodziły w mocniejszy tech-house.owy bit .

Underground - poczytaj co to, skad to się wzieło itp.
Piszę z tela,dlat nie mogę rozwinąć tematu .
Zresztą to bez sensu,bo to tak jak bym tłumaczył swojej babci co to jest minimal.
Zobacz Berlin Calling - a zrozumiesz mniej więcej jak wygląda tworzenie muzy elektronicznej od zera .
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Jednak nie ma to jak prawdziwe instrumenty, do tego świetny wokal ...

[youtube]e32SC_VP0d0[/youtube]

[youtube]vjncyiuwwXQ[/youtube]

Jeżeli z elektroniką to tak...

[youtube]lWRi7gDYjVY[/youtube]

[youtube]jkytV1w5IeI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam

ja myślałem że żadna muzyka mnie nie zaskoczy ale to co dałeś to woła o pomstę do nieba :shock:

Tylko ta dzisiejsza muzyka elektroniczna to w większości przeróbki utworów sprzed kilku/kilkunastu lat

też się z tym niezgadzam jak kolega niżej napisał

Sorry - ale jesteś w błedzie i nie masz pojęcia o czym mówisz .

Muza elektroniczna głównie tworzona jest od podszewki,opiera się na elektronice szerokopojętnej,stąd też ma nieskończenie wiele możliwości .

Fragment trancowego eventu w wykonaniu AVB - staroć ale to soczysty Trance . Doszukaj się tam przeróbki jakiegoś utworu z przed lat .

http://www.youtube.com/watch?v=o2xoM1hkA2I&feature=youtube_gdata_player


Zobacz Berlin Calling - a zrozumiesz mniej więcej jak wygląda tworzenie muzy elektronicznej od zera .

śledze kanał Petera Niereicha temat techno ale jest techno i techno, niereich wali akurat to mocne, które w radio ani tv nie poleci. On pokazuje w krótkich filmikach jak tworzy muzyke, ostatnio pokazał jak pracuje nad nowym numerem i ma fajne urządzenie "analog modular system", ten facet z potrafi z dzwięku wyciągnąć wiele ;) takich ludzi jest więcej, ale ten temat trzeba lubić :)

lżejsze tematy też lubie i ostatnio Kalkbrenner wpadł mi w ucho ten numer
[youtube]HKTohy6PLGA[/youtube]

może ktoś się skusi na niereicha ;P

[youtube]6xoSZA5Q5Xs[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry