Muzyka w domu i do samochodu

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jednak nie ma to jak prawdziwe instrumenty, do tego świetny wokal ...

To też zależy na jakiej muzyce,kto się wychował.Ja np. bawiłem się najwięcej przy elektronicznej i do dziś lubię jej słuchać.
Oczywiście jak zauważyłeś,lubię różną muzykę,tą na prawdziwych instrumentach również jak najbardziej ;)
Co do wokalu,bardzo go lubię ale np. czasami mnie drażni i wolę same dźwięki ;)

[youtube]2NswHfEyafg[/youtube]
 

sentyzibi

Well-known member
No to wygląda na to, że ja jestem niereformowalny beton, bo teraz w samochodzie słucham zupełnie innych rzeczy:

[youtube]zO1_cpIIzXI[/youtube]

albo

[youtube]2aJUnltwsqs[/youtube]

i

[youtube]5Q9bF4IB7Lo[/youtube]

Jeszcze tylko pytanie do kolegów mam: czy postów w tym temacie nie dolicza do licznika?
 
Ostatnia edycja:

boromirep

New member
Ciekawe że ktoś kto słucha techno zarzuca komuś brak gustu .
można słuchać różnej muzyki i ją promować nie obrażając innych .
pantomima już w wątku o filmach napisał że nie ogląda polskich filmów bo są słabe ( oczywiście jest w błędzie ) a teraz tutaj napisał "kawał dobrego tekstu" .
Do Armandoo , oczywiscie eedviking wrzuca mnóstwo skandynawskich tematów i nie zawsze mi się podobają ale on nikiogo nie obraża , mozesz wrzucić swoje propozycje .
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pantominma,każdy ma swoje gusta i nie powinno się o nich dyskutować.Dałeś już raz swój pokaz krytykując polską kinematografię (nawet nie oglądając danych filmów).Poza tym wiedzę że i w tym temacie jesteś odosobniony,ale pisać sobie możesz...
Po drugie,nie wiem czemu się od razu tak ciśnieniujesz.Wesz,też mam temperament (słucham również muzyki elektronicznej :lol:) ale nie zachowuję się jak laska w czasie okresu,pisząc od razu obraźliwymi słowami...
Po trzecie - te słowo "pedałowanie " to coś Ci się za bardzo spodobało i widzę że lubisz go używać :lol:
Po czwarte - fajne nowe konto sobie założyłeś :-D

OOOO.Widzę że już posty usunięte,a kolega dostał bana...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Końcowe słowa , pasują do dzisiejszych wydarzeń. :D
From small beginnings
Come big endings

No ku....,kolegoooooo,jak możesz wrzucać tak debilną i pozbawioną smaku muzykę.Już długo śledzę Twoje wrzutki,nie tylko w dziale muzyka....Widać że jesteś żałosnym i nudnym człowiekiem :lol::mrgreen:;-)



P.S.
respect-gif-1.gif

:)
 

eedviking

Banned
:mrgreen: Jestem jaki jestem, wrzucam jak leci to co znajdę w Wikipedii, życie. :mrgreen::D;)
Też byś kolego wrzucił trochę tych swoich smutnych, bezwartościowych kawałków, nogi od nich bolą( jak sobie potupię czasem).:mrgreen: :D:D;)

tumblr_mq6a4s0ssy1s852lfo4_500.gif


:):)
giphy.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry