[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Każdy na swój sposób niech sobie przemyśli co jest warte dla niego, w końcu każdy wydaje swoje pieniądze. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolejne u mnie*** "gadżety" od AQ.******Trzeba było troszkę poczekać, ale w końcu doszły zworki miedziane 2x14 AWG, Solid Perfect-Surface Copper + (PSC+) AQ Saturn na złotych widełkach z serii 500. Wykonanie jak to bywa u tego Producenta na odpowiednim poziomie, a miałem kilka innych i nawet droższe o 100% wyglądały***przy nich jak ubogi brat.. jak choćby***TQ black diamond, a dźwiękowo***różnicy***nie słyszałem, nie licząc******zworek WireWorld posrebrzanych, które wprowadzały na górze pasma deko większą rozdzielczość, (którą ja nie potrzebuje)***w stosunku do tych zworek, które***wykonane są na czystej miedzi. Jestem zadowolony, bo kolejny raz cena jest w miarę rozsądna do tego***co uzyskujemy dzięki tym konkretnym zworom.*** Kolumny już mają wszystko nowe podkładki, nowe zworki i na tym koniec zabawy z kolumnami..





 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Testujemy streamer tym razem troszkę niby lepszy, a na pewno droższy...pewnie co niektórzy się teraz uśmiechają..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Arcam dla mnie chyba fajniejszy plus ma MQA i przyjaźniejsza aplikacja. Jutro może uda się posłuchać CA N25 i X45. Chwalone zabawki, a N25 co przychodzi do sklepów to od razu jest sprzedawana, cena atrakcyjna. X45 dla bardziej wyrafinowanej klienteli. :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No właśnie byłem dzisiaj i sprawdzałem N25 jak i X45 ale wiedza sprzedawców masakryczna i to co uwidziałem , np jeśli chodzi o aplikację to jakaś masakra, ale to na pewno nie winna aplikacji tylko Panów, którzy nie za dużo wiedza o tych urządzeniach i jak je ustawić zaraz piszę do Ciebie na priva, szlak mnie trafia, bo na koniec wawy pojechałem , kawał czasu straciłem, a i tak nie wiem wszystkiego co chciałem wiedzieć.. Prezentują się fajnie w szczególności ten droższy, ale mi tam np ripowanie płyt nie potrzebne, które jest w tym odtwarzaczu, ale zobaczymy, aczkolwiek najpierw muszę raz jeszcze gdzieś podjechać, gdzie mają te urządzenia i gdzie można po ludzku je sprawdzić. Wkur.. mnie brak profesjonalizmu do tego co się robi i dziwota, że w sklepach tyle zarabiają co słychać.. jak się nie ogarnia rzeczy, które się sprzedaje to niestety dużo lepiej nie będzie w tej branży z zarobkami.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem Ci tak przyjemnie, że tak się wyrażę, ten streamer dosyć miękko na górze gra, fajna barwa, dobrze dociążony środek pasma, basu też nic nie dodaje od siebie nie zaznacza konturów, aczkolwiek mogli dołożyć wifi do tej ceny, może by nie zbankrutowali.. opowiem Ci jak zadzwonię do Ciebie, może w sobotę przekręcę na spokojnie. To troskę o 45 tce byś powiedział co mnie trapi.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
https://youtu.be/fdtwWOS9OXM

Ale już poważnie i tak na sxybkiego, bo pora późna to fajniejsza zabawka od 560tki, szkoda, że droższa o 3 tysie, ale nikt nie mówił, że będzie lekko😃 jest bardziej przestrzenny, i bardziej analogowy od poprzednika, do tego mechanizm jeszcze cichszy, gdzie ciszej już chyba się nie da.... Lepsza separacja instrumentów i ta barwa....😃 naprawdę fajna zabawka
 
Ostatnia edycja:
Do góry