[Nasze Zestawy AV] Moje zabawki

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tego nikt z moich znajomych nie testował , natomiast ten oczko wyżej IC kolega jak go posłuchał to był zachwycony , powiedział, że jest około 100% tańszy niż np TQ BD, a niczym , niczym nie ustępuję w sensie dosłownym, oba kable są fajne, tylko w zależności co kto potrzebuje.. TQ BD jest fajnym kablem miałem u siebie IC jak i głośnikowy, więc , jeśli ten oczko wyżej IC od włoskiego producenta jest porównywalny to czapki z głów, a jeszcze wykonanie tych kabli...:krol:

Można zobaczyć ten kabelek ma kolega od dwóch dni i nie może wyjść z podziwu, ze za takie pieniądze tak kabel gra, a wykonanie samemu można zobaczyć i ocenić..

upload image
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Rzeczywiście kable wyglądają pięknie - niestety też nie miałem okazji słuchać żadnego z nich może kiedyś się uda
Natomiast wracając do wyglądu to kojarzą mi się z kanadyjskimi Luna Cables które podobno też brzmią magicznie
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Kable sieciowe, brzmią?

stara gwardia wie o co chodzi :krol:
Rzeczywiście lepsze by było określenie - kable wpływają na brzmienie (coś dodając lub coś ujmując)
W przypadku sieciórek załóżmy nawet że to jest lipa i żadnej poprawy nie będzie bo niby jak ,to i tak wymiana kabla ma sens choćby z jednego powodu - sprzęt (zwłaszcza wzmacniacz) będzie się mniej grzał .Znam wypadki gdzie na zwykłym dostarczonym w komplecie kablu wzmacniacz przy większym przekręceniu gałki wzmocnienia normalnie się wyłączał i to w klockach np NAD ,Rotel ,co ciekawe po wymianie kabla sieciowego problem ustąpił
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Było tu już kilku ludzi, którzy mają różne zdanie na temat kabli zasilających i nie trzeba było kabli za 10 tyś, aby się przekonali, że po w pięciu kabla za 1000 zł była różnica odczuwalna.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest to wygoda, można z panela, można że smartfona, a także z pilota... Niewątpliwie wpływa to na użytkowanie, mi się to podoba. Ba nawet temp. Pokazuje wybranej lokalizacji i godzinę :) Koreańczycy poszli na maksa:D i przyjemnie gra zabawka. Trzeba powiedzieć uczciwie pomimo, że cd wolę bardziej, ale taka zabawka ma plusy, które są ważne dla mnie. I bardzo miłą obsługa sklepu, polecam. :kom: warto zawitać i posłuchać, a i może coś kupić.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Oj uważaj z tym sklepem bo na wyspy bananowe za chwilę możesz polecieć...:)
Dobrze, że nazwy nie podałeś...wiesz jak tu jest...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie napisałem nazwy sklepu... Choć dobre sklepy powinno się chwalić, ale zasady danego forum są zasadami... A na wyspę niedługo lecę i to 11 godz. będzie trwało, więc nikt nie musi mnie wysyłać. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ten odtwarzacz też ma taką możliwość jak są utwory nagrane w bodajże to się nazywa Virtual music i podłączy się streamer pod tv poprzez hdmi to wtedy taki utwór można posłuchać i obejrzeć teledysk lub koncert o ile taki jest.. np ja słuchałem Hausera utwory E. Morricone, a jeśli tv nie jest podłączony to w tym wypadku teledysk leciał na wyświetlaczu streamera. Plus jak ktoś ma ochotę to może również oglądać i słuchać teledysków w YT.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po powrocie z wczasów taka oto mała niespodzianka mnie spotkała, przyszła koszulka, więc teraz już jestem pełnoprawnym członkiem klubu SF :) , podczas słuchania nie omieszkam jej założyć i delektować się tym co dają kolumny od tego Producenta. Teraz czas na zamówienie drugiej z innym logiem, co by elektronika się nie pogniewała, ale musi przyjść ta elektronika, więc cierpliwie trzeba czekać.

 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Cos szybko zes wrocil.
"Wczoraj pisales ze lecisz, a dzisiaj spowrotem" :)

Napiles sie w samolocie? xD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo wszystko co dobre szybko się kończy, ale jeszcze w sierpniu tydzień nad Jeziorem w Wigrach :) Żaglówki, skutery i te sprawy, to jeziorko wymiata.. Polecam.
 
Do góry