[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko się cieszyć bo inaczej bym podchodzili do tego tematu jakbyś miał tej samej klasy amplituner 5 letni i wymienił na nowy tej samej klasy.. to wtedy ja również mam podejście, a szczególnie w elektronice jak np amplitunery takie że będzie lepiej ale szału to nie będzie.. a w Twoim wypadku jednak innej klasy jest nowy amplituner, a innej klasy był stary..
Mam znajomego co wymienia amplituner Denona zawsze oczko niżej od topowego tak pi razy drzwi co 3 lata i jak sam mówi zdaje sobie sprawę że różnicy dużej nie odczuwa pomiędzy tymi modelami ale chce mieć nowy amplituner co jakiś czas .. ale u niego jest to właśnie, że wymienia na tę samą klasę amplitunera..
Ale najistotniejsze jest to że jesteś zadowolony i jak w RP kopiłeś to i gospodarka na tym skorzystała :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak jak piszesz..;-) wymienić coś tylko dlatego aby mieć nowość to nie dla mnie. Zmiana dla mnie musi coś wprowadzać, zmienić na coś co nic nie wnosi poza ubytkiem kolejnej kasy w naszej kieszeni to dla mnie troszkę bez sensu.... no ale nie którzy tak mają.;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
BIPO, pytanko. Byłeś u mnie, znasz warunki i metraż. Podpowiedz co z tego zamówić: HECO Celan GT Center czy HECO Aleva GT. ?
W moim wypadku nie chodzi o różnice w cenię. Chodzi o sens kupowania seryj Celan. Czy w moim wypadku i na tym metrażu jest sens?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Moim zdaniem przy twoim metrażu nie warto, wystarczy jak dokupisz central do kompletu z serii aleva, spokojnie wystarczy. Jak zobaczysz i porównasz rozmiary to:
- music style central 2 (490szer. 169wys. 280głęb.),
- central aleva (510 x 180 x 280 mm),
- celan gt 32 (490 x 175 x 290 mm).
praktycznie rozmiar jest ten sam, Tobie by bardziej pasował mniejszy. Tutaj różnica jest praktycznie tylko w wykończeniu. Seria najniższa ma boki w okleinie, seria aleva ma boki i górę w lakierze ale widać łaczenia natomiast celan gt ma budowę jednolitą czyli lakierowana jest tak że nie widać łączeń.
Ponadto dopiero seria celan gt 42, którą mam ja jest dużo większa od tych wszystkich co wymieniłem bo ma przetworniki nisko-średniotonowe nie 130mm a 170mm takie jak mam we frontach...;-)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Krzychu jak i nasz Armanig obiecali że w końcu wstawią w dobrej jakości zdjecia więc pozostaje nam tylko czekać, ale ile to tylko Oni sami wiedza :p:D coś mi się zdaje że miały być jako prezent na święta :D

Ok. Thank"s. Wkrótce mówiąc, biorę: HECO Aleva GT.
Co do naszych towarzyszy z forum, to z nimi trzeba po innemu, BIPO. :-D
Szantaż i wymuszenie , po innemu będziemy czekać długo i jeszcze dłużej.:mrgreen:
"Krzychu" , zobacz co mam. For you :mrgreen:
Niech sobie domyśla się :mrgreen: Nie będzie fotek , nie będzie i z mojej strony tez.

Tak z nimi trzeba , BIPO, tak. :krol:
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ok. Thank"s. Wkrótce mówiąc, biorę: HECO Aleva GT.
Co do naszych towarzyszy z forum, to z nimi trzeba po innemu, BIPO. :-D
Szantaż i wymuszenie , po innemu będziemy czekać długo i jeszcze dłużej.:mrgreen:
"Krzychu" , zobacz co mam. For you :mrgreen:
Niech sobie domyśla się :mrgreen: Nie będzie fotek , nie będzie i z mojej strony tez.

Tak z nimi trzeba , BIPO, tak. :krol:

Dokładnie, ładnie prosimy i czekamy a Oni nic nie wklejają.... ;-( :cry::cry::cry: Już nie wiem jak ich na mówić...;-:)cry::cry::cry::cry:
Może teraz założą swoje wątki, trzeba Savron z naszymi Szanownymi Kolegami twardo....;-):twisted:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Savron, jednak znów zaskakujesz. Oglądając Twoje projekty za każdym razem szczeka mi spadała. Teraz już byłem przygotowany, a mimo to znów Ci się udało :) Widzę cos na kształt stojaka na piloty ( a'la Armanig), ale kompletnie nie mam pojęcia do czego pilot, podświetlnie... a nie już wiem robisz wzmak lampowy, telefon samochodowy albo perkusję Harley Davidson :)
Oświecisz nas?
Foty będą - musowo!
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Łodzi w jednej z dyskotek tyła taka jedna ściana w kibelku :) Patrzyło się jak ludzie się bawią i jednocześnie korzystało z pisuaru :grin:
 
Do góry