[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

lobos

New member
Bez reklam
Po tym co tu wyprawiają inni, to ja nie mam nic do pokazania ;)
Każdy ma to na co go stać ;-) Są też tacy, którzy mają jednak uważają, że nie warto wydawać tyle na sprzęt.
Tak, że wklejaj bez "kompleksów" ;-) Ja również wiele bym chciał z tego co mają inni, ale nie ma w tym żadnej zawiści.
Jak widzę i czytam jaką każdy zakup sprawia Kolegom radość to sam jestem szczęśliwy :)
 

marstef

Member
Bez reklam
Każdy ma to na co go stać ;-) Są też tacy, którzy mają jednak uważają, że nie warto wydawać tyle na sprzęt.
Tak, że wklejaj bez "kompleksów" ;-) Ja również wiele bym chciał z tego co mają inni, ale nie ma w tym żadnej zawiści.
Jak widzę i czytam jaką każdy zakup sprawia Kolegom radość to sam jestem szczęśliwy :)

No dobra, namówiłeś :) Musze tylko aparat lepszy pożyczyć.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No dobra, namówiłeś :) Musze tylko aparat lepszy pożyczyć.
Dokładnie tak jak kolega Lobos napisał tu nie liczy się ile kto i na jaki sprzęt wydaje bo to prywatna sprawa tutaj liczy się nasza wspólna pasja.... ;-) tak że kolego nie ma co się krepowac :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No dobra, namówiłeś :) Musze tylko aparat lepszy pożyczyć.

Przecież Kolego to nie ma znaczenia żadnego jaki kto ma sprzęt - to wszystko kwestia podejścia do sprawy i do tego konkretnego Hobby.. Każdy indywidualnie podchodzi do sprawy i nie oto nawet chodzi kogo na co stać.... tylko na to jak bardzo komu jest to potrzebne do życia w stosunku do innych potrzeb jakie musi ktoś zapewnić swojej rodzinie. Nie wspominając, że każdy ma albo większości osób ma jeszcze kilka zainteresowań, które równie są kosztowane więc trzeba umieć sobie to rozłożyć.... Pamiętaj KD to nie wszystko :) i trzeba mieć dystans do tego, a dla mnie jest wiele fajnych hobby które równie dają dużą radość - jak nie większą ... także luzik i dawaj to co masz...
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Żadne priv! Protestuję! Oficjalnie ma być! :bober: ;-) :p

Krzychu jak i nasz Armanig obiecali że w końcu wstawią w dobrej jakości zdjecia więc pozostaje nam tylko czekać, ale ile to tylko Oni sami wiedza :p:D coś mi się zdaje że miały być jako prezent na święta :D
 
Ostatnia edycja:

ThePepe

New member
Bez reklam
Bipo, gratulacje!! Kawał klocka.
Robiłeś już kalibrację? Jak wrażenia po pierwszym seansie? :)
 

hdprot

New member
Tak czytam i oglądam te Wasze sprzętowe zmiany (tak przy okazji moje gratulacje) to się zastanawiam jak udaje się przekonać do tego wszystkiego Wasze połowice? ;-)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Na chwilę obecną kalibruje, testuje oraz wprowadzam male poprawki itd. Na weekend chciałbym się już wyrobić bo zaplanowałem sobie maraton filmowy bo mam zaległości... ;-)
Na chwilę obecną różnica jest ogromna, dźwięk zdekodowany w odtwarzaczu blu rey był dużo słabszej jakości od tego co mam teraz. Amplituner zrobił to dużo lepiej a przeskok jakościowy jest znacznie lepszy od tego co się spodziewałem. Myślałem sobie że będzie troszkę lepiej ale nie myślałem że aż tak. .bardzo miła niespodzianka. ..;-)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Seks, klejnoty, szybkie samochody,.... wyrzucanie smieci, slodkie oczy robione do tesciowej..terror psychologiczny. Jest co najmniej setka sposobow ;)
 

jumper.as

New member
Gratulacje Bipo. Pięknie to wszystko wygląda :) Jak by Ci się kiedyś chciało to może pokusił byś się o porównanie amplitunera vs wzmacniacza w stereo. Ten ampli wygląda mocarnie i na papierze też mu nic nie brakuje więc jestem bardzo ciekaw tego porównania.
Pozdrawiam, Jumper.as
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tak czytam i oglądam te Wasze sprzętowe zmiany (tak przy okazji moje gratulacje) to się zastanawiam jak udaje się przekonać do tego wszystkiego Wasze połowice? ;-)

Seks, klejnoty, szybkie samochody,.... wyrzucanie smieci, slodkie oczy robione do tesciowej..terror psychologiczny. Jest co najmniej setka sposobow ;)

Można tez postraszyć, że wyda się na lepsze, nowsze, szybsze, niższe auto....a od tego juz tylko krok do zmiany na nowszy model :D:p
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Gratulacje Bipo. Pięknie to wszystko wygląda :) Jak by Ci się kiedyś chciało to może pokusił byś się o porównanie amplitunera vs wzmacniacza w stereo. Ten ampli wygląda mocarnie i na papierze też mu nic nie brakuje więc jestem bardzo ciekaw tego porównania.
Pozdrawiam, Jumper.as
Porownywalem z moim wzmakiem model niższy x5200w i powiem tak, lepiej było na wzmaku bez cienia watpliwosci. Pomimo że to wysoki model amplitunera ,lepszy bardziej dynamiczny dźwięk miałem na wzmacniaczu. W bezpośrednim starciu wybrałbym bez wahania wzmacniacz. :wink:
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Prezentuje się zacnie,gratuluje zakupu Bipo:eek:k:
Fajny ten Panasonic jakaś opinia z twojej strony?

Odnośnie tego panasonica? Jeśli tak to mam go od nowości i go używam tylko do płyt BR. Jak dla mnie obraz rewelacja, natomiast dźwięk tylko cyfra coaxial lub po hdmi bo po analog słabo;) Porównując go np. do mojego cd to przepaść przy odsluchu stereo. .:)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Tak, raz na lewą kolumnę a raz miałem na obie na froncie... ;-) za pierwszym razem sprawdziłem czy dobrze podlaczylem a jak robiłem następnym razem to to olalem..;-) miałem wyświetlony napis że jak jest wszystko dobrze podłączone mam kliknąć dalej...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na chwilę obecną kalibruje, testuje oraz wprowadzam male poprawki itd. Na weekend chciałbym się już wyrobić bo zaplanowałem sobie maraton filmowy bo mam zaległości... ;-)
Na chwilę obecną różnica jest ogromna, dźwięk zdekodowany w odtwarzaczu blu rey był dużo słabszej jakości od tego co mam teraz. Amplituner zrobił to dużo lepiej a przeskok jakościowy jest znacznie lepszy od tego co się spodziewałem. Myślałem sobie że będzie troszkę lepiej ale nie myślałem że aż tak. .bardzo miła niespodzianka. ..;-)

Bipo nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem jeśli nie to popraw :)
Miałeś amplituner 10 letni o ile dobrze pamiętam... i kupując nowy dobry amplituner wyższej klasy niż miałeś, myślałeś że będzie tylko troszkę lepiej w stosunku do 10 letniego"staruszka" ??? Nie przesładzasz KOlego :)
To tak jakbyś np z focusa 10 letniego przesiadł się na Mondeo z 2016 r. i przed zakupem stwierdziłbyś.... ze będzie deczko szybszy i deczko lepiej się prowadziło, a reszta to ford to ford czy 10 letni czy nówka to specjalnej różnicy nie będzie.. a po zakupie nowego Mondeo byś powiedział nie no inny samochód inna jazda i inna przyjemność z jazdy tym samochodem..

Kolego ja tam myślę że miałeś duże oczekiwania przed zakupem co do nowej "zabawki" w przeciwnym wypadku nie kupiłbyś nowego lub kupiłbyś np słabszy amplituner :)

życzę duzo radości z amplitunera i bezawaryjnej pracy...
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Tak jak napisałem nie myślałem, że aż taka różnica będzie...;-) wiedziałem że będzie lepiej ale nie aż tak, a tu niespodzianka..;-)
 
Do góry