[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Klipsch się sprawdza w stereo w dynamicznych brzmieniach, jak chociażby soundtrack MadMaxa, poezja, polecam zestawić kilka różnych skrzynek i porównać przy konkretnych kawałkach, tudzież muzyka elektroniczna, rock, metal, ale już do jakiejś klasyki brałbym zupełnie co innego, ale tam znowu nie ma tego co u Klipscha. Co kto lubi i czego słucha, ale w KD... :D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ciesze się, że obecny system sprawił radość z odsluchu i nacieszył oko z obrazu... :)
Tak naprawdę system trzeba podpasowac pod siebie.
Ja również podchodziłem kilka razy do klipscha, ale jego harakter brzmienia mi nie pasuje. Chciałem zbudować na nim kino ale po wielokrotnych odsłuchach niestety ale nie dałem rady zaakceptować szczególnie głośnika wysokotonowy go.
Jednym się może podobać mi nie musi, dlatego fajnie że są różne systemy bo by było nudno jakby wszyscy mieli to samo... :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czary mary hokus pokus....

Zgaduje - - - subwoofer svs - ten pionowy.


Lub twoj mlody tak wali w pieluche ze zamowiles 40 kilo chusteczek nawilzajacych. (sadzac po tasmie na pudle ---- z logiem Cleanic)

p-cleanic-antibacterial-chusteczki-odswiezajace-15szt.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Zapakowaną paczką okazała się nowa szafka na sprzęt audio z uwagi na możliwość rozbudowy o dodatkowy klocek/klocki.... :)
Jak już nie którzy wiedzą chce spróbować i zasmakować zabawy z czarną płyta, a do tego potrzebne mi było miejsce. Dlatego podjąłem decyzje aby zmienić starą*** szafkę rtv nową*** z większą ilością miejsca.

***

 
Ostatnia edycja:

DrWredman

Active member
Witam w klubie czarnych krążków. :) Napisz jaki masz plan na testowanie gramofonów, bo znając Twoje podejście do zakupów sprzętu nie zaufasz opiniom z internetu. A mało który salon chce wypożyczać gramiaki. Chyba, że już masz coś na oku?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam w klubie czarnych krążków. :) Napisz jaki masz plan na testowanie gramofonów, bo znając Twoje podejście do zakupów sprzętu nie zaufasz opiniom z internetu. A mało który salon chce wypożyczać gramiaki. Chyba, że już masz coś na oku?

Myślę, że jak zapłacisz kaucję to raczej nikt nie będzie robił problemów z wypożyczeniem gramofonu. W końcu sklep nic nie ryzykuje dostaje 100% ceny gramofonu.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Witam w klubie czarnych krążków. :) Napisz jaki masz plan na testowanie gramofonów, bo znając Twoje podejście do zakupów sprzętu nie zaufasz opiniom z internetu. A mało który salon chce wypożyczać gramiaki. Chyba, że już masz coś na oku?

Jak już*** dobrze mnie co nie którzy znają... :)
Tak przyznaje się, że w ciagu roku dokonałem już kilka odsłuchów kilku gramofonów i wkladek oraz odbyłem kilka odwiedzin u paru kolegów którzy mają niesamowita wiedzę w zakresie gramofonów i czarnej plyty aby się pod uczyć, pod szkolić*** i rozeznać w temacie... :)
Zastanawiam się czy pisać coś tu o analogu? Bo to forum nie związane zbytnio z analogiem wiec nie bardzo kogo by to miało interesować. Raczej forumowicze nastawieni są na pliki...chyba że znajdą się chętne osoby zainteresowane tematem....
 

darekguma

New member
Bez reklam
Jak już*** dobrze mnie co nie którzy znają... :)

Tak przyznaje się, że w ciagu roku dokonałem już kilka odsłuchów kilku gramofonów i wkladek oraz odbyłem kilka odwiedzin u paru kolegów którzy mają niesamowita wiedzę w zakresie gramofonów i czarnej plyty aby się pod uczyć, pod szkolić*** i rozeznać w temacie... :)

Zastanawiam się czy pisać coś tu o analogu? Bo to forum nie związane zbytnio z analogiem wiec nie bardzo kogo by to miało interesować. Raczej forumowicze nastawieni są na pliki...chyba że znajdą się chętne osoby zainteresowane tematem....
No nie bądź taki tajemniczy, napisz krótko jak wrażenia z porównania sprzętów

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry