[Nasze Zestawy AV] Mój wielofunkcyjny pokój

Drunk

New member
Bez reklam
Fajna maszyna, też sobie chwalę ten odtwarzacz. Oppo zakończył produkcję więc trzeba będzie na nim siedzieć do upadłego, bo jak to mówią: "jeśli nie oppo to co?" [emoji846]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bipo nie ma wyjscia. Chce atmosa, chce legalnie to musial zainwestowac w 4k i teraz bedzie plakal nad cena plyt.

Czy innych to czeka? Mysle ze juz nie dlugo.
Musialem w tym miesiacu kupic oryginalna gre Assassins Cred Odyssey bo nie wiem jakim codem ale nie ma zadnego pirata dostepnego w sieci a juz miesiac po premierze. Kwestia czasu kiedy beda tak zabezpieczac filmy.
A wtedy juz wyjscia nie bedzie.

Kwestia czasu tak samo myślę... i ten czas coraz bardziej się zbliża.. a dla 4k warto im zainwestować w zabezpieczenie..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Fajna maszyna, też sobie chwalę ten odtwarzacz. Oppo zakończył produkcję więc trzeba będzie na nim siedzieć do upadłego, bo jak to mówią: "jeśli nie oppo to co?" [emoji846]

Np to


https://sklep.rms.pl/pioneer-udp-lx500-udplx500-odtwarzacz-blu-ray-4k-z-dolby-vision


https://sklep.rms.pl/arcam-udp411-udp-411-multiformatowy-odtwarzacz-blu-ray-cd-i-sacd

https://sklep.rms.pl/pioneer-udp-lx...odtwarzacz-4k-ultrahd-blu-ray-cd-i-sacd-z-dac


A jeszcze jest kilka:) aby tylko chcieć kaskę wydać :) Tylko wszystkie czarne :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bipo, przejedź się do HCX, mega upusty na proje 4K mają ;p

Byłem, dzięki za info znam temat doskonale co i za ile..:D

Odnośnie innych odtwarzaczy się nie wypowiem bo z nimi nie miałem kontaktu ale patrząc z jaką szybkością u jak działa oppo myślę że pozycja jego nie jest zagrożona..:D może się mylę ale nie ma jeszcze żadnych porównań i opini na temat tych pioneerów, Panasonic (poprzedni 900 gdzieś jest test) itd. Oppo 203/205 jest już trochę na rynku i można znaleźć mnustwo testów i opini na ich temat. Natomiast nowości dopiero wchodzą na rynek i tak naprawdę nie wiemy czy maja jakieś niedoskonałości itd.testy i czas pokażę. Może kto wie okażą się jeszcze lepsze od oppo...
:)
Ps. Lolek ten Arcam to zwykły odtwarzacz blu ray bez 4K UHD
 
Ostatnia edycja:

Dingo

Member
Gratki Bipo! Będziesz zadowolony! A jeśli chodzi o ceny płyt UHD BD to pewnie i w PL różnica w cenie w stosunku do zwykłych BD będą niewielkie. Ja kupując na Amazonie w UK dopłacam kilka EU do wersji 4K - to naprawdę niewielka różnica.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Przecież ten odtwarzacz jest na bebechach oppo.
Brakuje w nim tylko jednej płytki z wyjściami analogowymi co w oppo.
Dodatkowo w Cambridge płytka z układem zasilania jest zabudowana żeby nie było widać ze to jest to samo co
Oppo.

Cambridge-CXUHD-300x224@2x.jpg


Oppo-UDP203.jpg

To nie wiesz ze NAZWA sie liczy a nie to co w srodku?
Cambridge musi grac lepiej i szybciej bo to cambridge. :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Gratki Bipo! Będziesz zadowolony! A jeśli chodzi o ceny płyt UHD BD to pewnie i w PL różnica w cenie w stosunku do zwykłych BD będą niewielkie. Ja kupując na Amazonie w UK dopłacam kilka EU do wersji 4K - to naprawdę niewielka różnica.

Zauważyłem że nasze wydania to jakiś kosmos, te same płyty z napisami pl u naszych sąsiadów mogą kosztować nawet połowę mniej jaki nie więcej ... :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No i jak jeszcze Lolek ma od Ciebie odkupywać płyty BD z wydań UHD,to będziesz miał jak półdarmo ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida Lolek ma wszystkie filmy, które chciał mieć :)) i kupowałem w pierwszych powiedzmy dwóch tygodniach od premiery... Więc to co chciałem obejrzeć to już obejrzałem...:) A na tym forum raczej dużo chętnych nie znajdzie się, chyba że mówimy np o 20-30 zł za film to kilka osób się trafi...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadza sie :) ale tych też nie ma Bipo , więc nie ma szansy żebym je kupił powiedzmy za 50% - w piątek odbiorę Jurassic world ale pewnie najpierw dzieciaki sobie obejrzą, a ja w przyszłym tygodniu lukne.. W kinie byłem to niech"młodzież" najpierw sobie obejrzy..
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj dzięki jednemu koledze że kupił odtwarzacz UHD Panasonic UDP 900 mogłem sobie go porównać w bezpośrednim starciu z moim oppo 203.... :)



 
Do góry