Mój pierwszy zakup . Pomocy

Whiplash

New member
Bez reklam
Bierz denona, nie zebym polecal bo sam mam ale jakos o firmie pioneer nie mam dobrego zdania, przejechalem sie na ich BD a w amplitunerach jakos chyba nie maja renomy jak inne firmy.
Aha czyli chcesz poprostu wydac 2x tyle kasy na BD tylko dlatego aby pasowal wizualnie do reszty.. Pan placi Pan wymaga.
Jesli myslisz ze BD Denona da ci lepszy obraz i dzwiek od BD za 600zl to mylisz sie kolego.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
BD za 600zł potrafią nawet być bardziej rozbudowane i mają więcej bajerów ja też bym się nie pchał w markowe BD bynajmniej dla mnie to strata kasy za 1000zł ma się wypasiony odtwarzacz multimedialny
 

M@T!

New member
Bd z wejściem lanowym nie będzie robił jako odtwarzacz multimedialny ??
Chodzi mi oto że chce jednej firmy żeby to jakoś wyglądało , ale napisałem że chętnie usłyszę wasze propozycje
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odtwarzacz jest bardziej uniwersalny, pakujesz do niego duży dysk i jest wypas, na pewno jest bardziej rozbudowany myltimedialnie do tego zgrabniejszy i mają bardzo ciekawe i eleganckie wyglądy i świetnie pasują wizualnie do rożnego sprzętu, a do tego ile zaoszczędzasz kaski którą możesz przeznaczyć na jeszcze coś fajnego. No ale jak chcesz z tej samej firmy to kupuj:) ja osobiście i sporo tu osób wolała by lepiej rozporządzić tą kwotę:)
 

M@T!

New member
rozumie kolego i na pewno teraz wezmę wasze rady pod uwagę tylko mam jeszcze jedno pytanie po co jest wtedy w ampli lan i w bd ? Posiadam dysk sieciowy i będzie robił jako biblioteka multimedii . No ok weźmy że biorę tańszy bd to może by wybrał lepszy ampli co wy na to ? Jak tak to jaki ?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
skoro BD markowe to 2k a zwykłej marki 1k no to masz 1k w zapasie a dokładając 1k do ampli można już wiele zyskać głównie na mocy i nowinkach, bo przy BD takim zwykłym za 800zł masz to samo a nawet więcej niż przy markowym
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mati, jeśli zależy Ci na spojnosci kosmetycznej to bierz markowy. Inacej po kilku dniach pojawią się pytania; "a może jednak moglem wziąć jednej firmy", itd. Ja zdecydowałem się na ten krok i jest super. Nie będę Ci polecal Marantza, bo masz sprzęty innych marek. Napisze tylko tyle, ze ma wszystko, LAN, DLNA, Filmy i Flaci po sieci tez, Audio jest więcej niż dobre, a obraz vs PS3 jest zauważalnie lepszy. Nie mam doświadczenia z innymi BD. Mysle jednak, ze inne "markowe" odtwarzacze dysponują podobna jakosca i funkcjami.
 

M@T!

New member
Dziękuje kolego tylko szkoda że nikt nie może mi coś powiedzieć na temat tych ampli co podałem wyżej i na temat bd denona . Ale dziękuje że mi napisałeś coś na temat LANu . Chce mieć wszystko jednej firmy bo łądnie to wygląda , wiem że tańsze i innych firm mają czasem więcej opcji ale to dalej mnie nie przekonuje :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Manta" czy jakis podobny klon, pewnie tez ma wszystko, ale mnie interesuje wlasnie jakosc toru audio/video, podobnie z tv, nie interesuje mnie czy moge machac do tv i z nim rozmawiac, a to jaka ma jakosc/wielkosc. Tanie BD moze i trafiaja sie bdb, ale w tym wypadku ide bezkompromisowo.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dziękuje kolego tylko szkoda że nikt nie może mi coś powiedzieć na temat tych ampli co podałem wyżej i na temat bd denona . Ale dziękuje że mi napisałeś coś na temat LANu . Chce mieć wszystko jednej firmy bo łądnie to wygląda , wiem że tańsze i innych firm mają czasem więcej opcji ale to dalej mnie nie przekonuje :)

Mam podobny teraz problem. Albo kupić dobre BD Panasa, Samsunga, Sony lub do zestawu coś z Onkyo. Tylko jak na złość Onkyo trochę przegięła z BD, bo z jednej strony jest słabo oceniany model 309 (ok 900zł), a z drugiej model 809 ( ok. 2,5k). Tak więc przepaść cenowa między tymi modelami. Brakuje jakiegoś pośredniego.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No właśnie wizualnie i do kompletu ze srebrnym ampli, bardziej by mi przypasił Pioneer BD 150, ale opinii o nim coś mało. Ja zresztą lubię taki klasyczny wygląd. 10 osób chwali, a za chwilę 10 neguje. I bądź tu człowieku mądry? Panasy ogolnie w sieci są polecane, więc wypada chyba zaryzykować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No ok np decyduje się na panasa ale teraz mądry człowieku :) dobierzmy ampli jakiś dobry co polecasz

To jest bardzo indywidualna sprawa, uzależniona od posiadanych kolumn, metrażu, funcji oraz gustu jesli chodzi o brzmienie. Teraz praktycznie w tym przedziale nie ma złych klocków, tylko trzeba sobie dobrać pod swoje preferencje. To że wypiszę Ci np. Denon 2113, Onkyo 616, Yamaha 773, HK 265 nic Ci pewnie i tak nie pomoże. Trzeba spisać sobie parę klocków i kolumn, oraz udać się na odsłuchy. To co mi się podoba, nie koniecznie spodoba się Tobie:) Ogólnie trochę lepsze w stereo zawsze były marki HK, Marantz i Denon, ale i tutaj znajdziesz zdania podzielone.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Bierz amplituner Pioneer SC 2022 i odtwarzacz Pioneer BDP 450, będziesz zadowolony, nie rozumiem tylko, dlaczego firma Pioneer ma na tej stronie tak złe recenzje, Pioneer takie firmy jak Denon czy Onkyo przebija pod każdym względem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma takie recenzje jakie odczucia użytkowników.
Czyli takie na jakie sobie zasłużył. Nie wiem co to znaczy przebija ?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bierz amplituner Pioneer SC 2022 i odtwarzacz Pioneer BDP 450, będziesz zadowolony, nie rozumiem tylko, dlaczego firma Pioneer ma na tej stronie tak złe recenzje, Pioneer takie firmy jak Denon czy Onkyo przebija pod każdym względem

Jak by przebijał to zapewne bym go miał hehe:p
 

gerus6

Active member
Bez reklam
miało być bije :) tylko gdzie są ci użytkownicy? przeważnie źle o firmie Pioneer piszą ci co nie mieli nigdy nic wspólnego z tą firmą.
 
Do góry