Mój pierwszy zakup . Pomocy

gerus6

Active member
Bez reklam
ale kto napisał nie bierz Pionka ja to napisałem. Ja nic takiego nie pisałem a jestem za to teraz terroryzowany hehe:). Tu nikt nie pisze bierz ten zestaw bo ja mam i jest najlepszy, tu raczej się daje propozycje, a w kwestii tego kogoś co wybierze. Idzie się na odsłuch i wtedy ten ktoś wie czego chce. A może to być Pionek, denon, onkyo czy coś zupełnie innego a nawet sony może kogoś porwać:). Więc trzeba ogarnąć emocje i mieć dystans do wszystkiego i wszystkich :)
Peace & love
Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Kolego troche dystansu.. Nikt na ciebie nie naskakuje, preferujesz Pioneer'a ok twoj wybor ale nie stawiaj sprawy tak ze jak ktos sie nie zgadza z twoja opinia to odrazu probojesz mu wmowic ze nie ma racji.. Zachowujesz sie jak pewna partia ktora jest przekonana o swojej racji i jesli ktos sie z nia nie zgadza to odrazu go do obozu wyslac..

A moj zart z czekolada mial za zadanie w sposob humorystyczny zakonczyc ta bezsensowna dyskusje
i zobrazowac ze sa skrajnie rozne gusta, kazdy wybiera to co mu odpowiada i jesli ja nie uwazam Pioneera za dobry sprzet to nie krytukuje ciebie za to ze masz odmienne zdanie a ty to robisz. Ja mam podstawe do tego bo zawiodlem sie na tej firmie. Jesli nie odpowiada Ci nasz poziom i uwazasz ze jestesmy zbyt prymitywni to nikt Cie tu na sile nie trzyma.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
pochodzimy z różnych rejonów polski więc dla Ciebie stary tekst dla kogoś z innego regionu może być totalną nowością hehe:)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Hehe tylko uwazaj komu opowiadasz bo on taki prymitywny..

My tutaj mówimy o różnych rejonach Polski. A u mnie np. w szkole średniej były popularne pewne powiedzonka, a w Łodzi ludzie nie wiedzieli o czym mówię:) Najważniejsze że forumowa "Brać" się rozumie, niezależnie od regionu:) Tak na marginesie, szkoda że nie powpisywaliśmy naszych miast czy województw pod avatarami, bo w częstych przypadkach ułatwiło by to komunikację
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Jak bysmy mieszkali mniej wiecej w jednej okolicy to latwe do organizacji ale jesli mielibysmy z calej polski zjezdzac to watpie ze wypali..
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem mobilny wiec sie dostosuje, w obszarze od Zakopanego po stolice. Jakie sa kolejne propozycje? Trzeba zaczac dzialac.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Panowie,panowie, nie spierajmy się. Proponuję Ozorków, koło Łodzi:) Mam niewiele km do Piątku, a to jakby nie było środek Polski, i wszyscy będą mieli równo:razz:
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no to kawałek drogi mamy do siebie hehe. W Sierpcu też taka nędza jak w Rypinie hehe?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rafal7

Banned
Chyba nawet gorzej niz w Rypinie,wy macie chociaz swoja poczciwa TINE :D,a u nas nic,zeby nie praca w delegacji nie bylo by z czego zyc.:(,a mowa co kolwiek kupic z zabaweczek.
 
Do góry