MOCNY ampli - co polecicie

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie tak jak mowi kolega kazdy niech kupi taki kabel jak uwaza bo dalsze rozwazanie nie ma zadnego sensu...
Nowy odnosnie impedancji to wg mnie ale ja nie jestem fachowiec to nie koniecznie musi ci pomoc jak przelaczysz na inna impedancje.... a to dlatego ze np ja mam paradigmy i one sa 4 ohmowe i czy przelacze na 4 czy 6 ohm to nie ma znaczenia moge grac tak jak psialem 3-4 filmy po kolei na 65-70% mocy i nic sie nie dzieje z amplitunerem poza tymz e dobrze sie grzeje tak jak pisalem ale to bolaczka onkyo a w nowych modelach jeszcze bardziej podobno sie grzeje... moi koledzy maja wieksze paradigmy serii monitor z amplitunerami onkyo serii 6 i 7 i rowneiz bez wzgledu na co ustawia to nic sie nie wylacza .... moze byc tak ze sa to kolemny za duze i przy duzej mocy wzmak nie daje rady... u mnei i uz najomych jest ustawione na 6 ohm ...
lolek
 
Ostatnia edycja:

nowy57

Member
nie wiem czy napisac duzymi literami bo bardzo chcialbym podkreslic to co powiem : )

CHLOPAKI! PAPIERWDOLE ! DZWIEK W MOIM ZESTAWIE JEST PERFEKCYJNY ,KUWA FA NIE WIEDZIALEM ZE TAK PIEKNIE MOZE GRAC SPRZET , PRZEPIEKNA SCENA , ROZDZIELCZOSC DZWIEKU !! , BARDZOO WYSOKA GLOSNOSC , DETALICZNOSC , NAWET OGLADAJAC FILMY POWIEM ZE TO JEST ZUPELNIE INNA KLASA ... NIE WIERZYLEM TYM KOLUMNOM I NA POCZATKU NIE BYLO EFEKTY WOW ALE PO PODLACZENIU W BIAMPIE (DOSTARCZENIU WIECEJ MOCY) I ODSLUCHU DOBREGO JAKOSCIOWO MATERIAŁU JAK POWIEM ZE CZUJE SIE ZUPELNIE JAK BEDAC NA KONCERCIE TO NIE SKLAMIE !
JESTEM BARDZOOO ZADOWLONY !!
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cieszymy sie razem z Toba, ale mysle ze wielu z nas moglo by napisac to samo o swoim sprzecie i odczuciach :) Grunt to zadowolenie po zakupie.
 

WiTT

New member
Bez reklam
FFooXX5, jak byś odkręcił jak kolega gałkę na 90 z takimi gabarytowo kolumnami to też byś krzyczał....eghm, ekspresywnie opisywał emocje :D :D :D
 

nowy57

Member
mieszkam w domku wiec z sasiadami nie mam problemow ..
poza tym przeciez nie slucham muzyki czy ogladam filmow na 90
(to tylko do testow)
na codzien 65-70 jest bardzoo wystarczajaco .
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ale czekaj, te 70% to w amplitunerze kinowym czy wzmaku stereo? U mnie w ampli tez musze dac za 60 by bylo OK, ale we wzmaku stereo mam na godz, 9-10, a jakbym dal na godz. 12ta to chyba popękalyby mi bębenki, a gdzie tam jeszcze do 70% nie mówiąc o 90%.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokladnie, w ampli gra od 50 bardzo fajnie, ale dalej dopiero zaczyna sie zabawa. W wzmacniaczu juz jest calkiem inaczej, ten budzi sie do zycia duzo szybciej.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
FFooXX5, jak byś odkręcił jak kolega gałkę na 90 z takimi gabarytowo kolumnami to też byś krzyczał....eghm, ekspresywnie opisywał emocje :D :D :D
ja ze swoimi skromnymi kolumnami i ampli nie odważyłem dojechać się chyba nawet do 80% hehe, więc co ja mogę wiedzieć hehe:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rewelacyjny kawalek, ech gdzie teraz taka muzyka. Nawet teledyski mimo swoich lat i prostoty mialy to "cos".
 

WiTT

New member
Bez reklam
Otóż to, to "coś", cały Michael ;)
nowy57 - rozumiem że jesteś tym dzieckiem skaczącym po łóżku? :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W sumie sie zgadza, nawet kolumny jakies takie podobne wielkosciowo :)
Jezeli nowy57 jest tym dzieciakiem (Macaulay Culkin - Kevin sam w domu, Polsat co roku nie daja nam o nim zapomniec) to pytanie kto jest ojcem ktory tak sie wscieka? Pewnie zona :)
No i dobrze przynajmniej spokoj jest i mozna sluchac dalej.
 

nowy57

Member
Ostatnia edycja:
Do góry