MOCNY ampli - co polecicie

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja wychowałem się na Jacksonie :) posiadam jeszcze kolekcję kaset. Mając z 7 lat słuchałem Michaela na walkmanie, nie wiedząc kompletnie o czym śpiewał potrafiłem się wzruszyć, tak to trafiało do ludzi :)
 

nowy57

Member
chyba chcialbym sie przekonac na wlasnej skorze co potrafi mocne stereo z kappami 9 ...

co sadzicie o :

1.rotel 980bx (moze byc w konfiguracji 2xmono)
2.NAKAMICHI PA-7E
3.Sony TA n80ES
4.Krell KAV-300i
5.PS Audio Delta 200 + PS Audio 4.5
6.Rotel RB990/991
7.Parasound HCA-1200
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To dla tych co nie widzieli mocy onkyo 5010 :)
http://zapodaj.net/29fd53495014a.jpg.html

http://zapodaj.net/87c3ff57c0f66.jpg.html

http://zapodaj.net/930c52b283edd.jpg.html

lolek
ps :) sprzet bede w kwietniu najpozniej w maju kupowal ale przynajmniej wiadomo skad waga jest tego amlitunera i nie najmniejsza moc tez jak na amplituner, a cena wiadomo ..... ale do tego co napisales jednak trzeba byloby dolozyc i nie kazdy chce miec i amplituner slabszy i koncowke mocy.. i jeszcze do tego procesor ale grunt to samopoczucie miec dobre po zakupie :) czego wszystkim i sobie zycze ... :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiles i rozebrales? :) Zdjecie jak zdjecie, za te pieniadze (moze ciut wiecej) wolalbym juz koncowke i procesor Marantza.
 

nowy57

Member
@armanig
ciesze sie ze uzyles slowa inwestycja
a nie np " po co ci taki "

KRELL 250s to z tego co czytalem ikona jesli chodzi o wydajnosc i oczywiscie dzwiek .

trafo 4.5kV !
okolo 60kg wagi
spokojna praca przy 1ohm !
mysle ze nawet jak mi sie znudzi to nie strace na nim odsprzedajac go
a kupilem go od PEWNYCH RĄK oraz ze znana mi historia od ostatnich 5 lat !
kupilem go od entuzjasty audiofila , ktory mial sprzet w domu taki ktory mysle ze juz nie wiem czy do konca zycia bede mial okazje widziec !

tylko obawiam sie jednego !
temperatury w pokoju przy ciagle wlaczonym wzmaku ... no ale okaze sie to w praktyce juz jutro/pojutrze .
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
latem w upalne dni wskazany klimatyzator w pokoju :) hehe. Niezłego potwora zakupiłeś :) chwali się:)
 

nowy57

Member
mam klimatyzator wlasnie w sumie w tamta strone dmuchajacy .
rzetelne odczucia wydawanego ciepla opisze za kilka dni . i tylko tego sie obawiam .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja dzisiaj przeczytalem test denona 4520 i tak troszke wrocilo mi zastanwoienie co kupic denon 4520 czy onkyo 5010 :) jakos onko bardziej mnei przekonuje ale czytajac test wychodzi ze pradowo daje rade denon wiec inaczej rozwiazali zasilanie, choc w sklepach gdzie i jeden i drugi maja to wiecej osob jest za onkyo... dobrze ze do maja jeszce troszke :) to mam czas:)... jak odsluchiwalem je to jakos wrazenie mocniejszego sprawialo onkyo ;-) ale moze to tylko odczucie...
lolek
 

nowy57

Member
@krzysztof
8200zl zaplacilem za wzmak

chlopaki TO JEST TO CZEGO OCZEKIWALEM W 100% !

boze kochany, jak to gra !!!
nie wierze ze kappy tak potrafia grac !
dzwiek jest mega czysty na najwyzszych poziomach glosnosci !
te kolumny przyjmuja tyle ile im sie poda !

bas, krystalicznosc - rozdzielczosc dzwieku , dynamika , BRAK JAKICHKOLWIEK ZNIEKSZTALCEN !
nie umiem tego opisac slowami ..

kolumny przelaczone na tryb extended .

nie chce innego sprzetu
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Extra, nie dziwie sie. Moge sobie tylko wyobrazac. Teraz jest tak jak powinno, power. Proponuje, bys przytaszczył wszystko na "spotkanie" :D
 

nowy57

Member
nic nie wiem o tych kolumnach ..
ale sie nie zamieniam ;)

PS.
szukam odtwarzacza sieciowego:MKV(txt lub srt)/BD/CD/FLAC/wav/mp3

oppo 103 ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sonus faber sa ladniejsze i zacnie graja, tych kolumn co ma Nowy nigdy nie sluchalem ale w ciemno ja wybralbym sonusy ale kazdy ma swoj poglad. Wazne ze koledze zakup sie podoba i to jest najwazniejsze, a reszta co kto woli w wogole nie ma znaczenia...
lolek
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te Sonusy za uzywke to z 50-70tys. to o czym tu mowa.
Nowy na swietny sprzecik i bankowo gra to rewelacyjnie.
 

nowy57

Member
zgadza sie gdzie mi do sprzetu za kilkadziesiat tys zlotych :)
jak na studenta to i tak za duzo wydalem ..
teraz do 2021 bede splacal kredyt studencki
 
Do góry