Menu do struktur AVCHD (BR) - jak to robić?

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
mam 1 plik tego filmu BLU RAY czy program tsmuxer zrobi tak by pliki tego ilmu byly po ukladane? potrafie wlaczyc ten plik na moim playerku ale widzi tylko pczatek i pozniej ciemnosc. pokazuje czas trwania i dalej nic

Jeżeli wykonasz remux w tsMuxer z zapisem wyniku jako .m2ts, to plik taki powinien się poprawnie odtwarzać. Kolejność odtwarzania będzie oczywiście taka, jak wynika to z kolejności połączonych plików - program nic tu nie będzie inaczej układał.

Odnośnie multiAVCHD
U mnie w PS3 kompilacja z plikiem 720x576i 25 fps odtwarza się całkowicie poprawnie z wszystkich poziomów menu. POP-UP menu ma wszystkie dostępne opcje działające poprawnie. Wydaje się, że lepiej wglądałoby POP-UP menu na ekranie gdyby bardziej obniżyć jego położenie.
 

zieloony

New member
"motion" obraz ruchomy jest jakby trochę rozmyty i nieostry - też tak macie ?


W menu jest mniej ostry obraz i trochę ciemniejszy, ale myślę, że to wynika z tego że jest ustawiona odpowiednia przezroczystość.


*Sydon777
A dodawałeś jakąś wcześniej zrobioną kompilację czy robiłeś nową z tymi plikami 720x576, bo u mnie jak zrobiłęm nową to wszystko działa jak należy.
Faktycznie pop-up menu w tytułach 480p powinno być niżej, w tytułach 1080 jest OK
 
Ostatnia edycja:

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Stopień przyciemnienia ruchomego tła oczywiście można sobie regulować. Mniejsza wyrazistość obrazu wynika ze sposobu kodowania i chyba jest zgodna z zamierzeniem. To ma być tylko tło informujące obrazem o charakterze tytułu, więc jest to do zakceptowania. Były sugestie, aby można było wybierać ten fragment (lub fragmenty) video, które będzie w tle menu. I to wydaje mi się godne rozważenia. Nawet użytkownik mógłby sam sobie przygotować krótki materiał filmowy do zakodowania jako tło ruchome - bardziej zaawansowani mogliby nawet tworzyć dowolne animacje graficzne, co dawałoby nieograniczone możliwości komponowania menu. Myślę, że to tylko kwestia czasu i tak będzie.
Być może będzie też można podsyłać Dean-owi "belkę" POP-UP menu, zaprojektowaną z napisami w narodowych językach. Warto rozważyc taką możliwość już na tym etapie, gdy nowa wersja programu jest na etapie tworzenia.

Istotnie, jeżeli robiłem kompilacjie poprzez wczytanie całej poprzedniej struktury, która była wadliwa, to poprawionym już programem też nie udawało się uzyskać poprawnego wyniku. Natomiast kompilacja nowa, wykonana w wyniku wczytania samych plików filmowych, działa poprawnie.
 

Tomanek

New member
Pytanie do kolegi #Sydon777
Przy przechodzeniu przez menu (w strukturach AVCHD) w Tvix za każdym razem jest czarny ekran i komunikat "Loading file" a następnie wskakuje menu ze zmieniona ikoną - też tak masz czy udało to Ci się jakoś rozwiązać ? moj soft to BadEIP 1.5.17
 
Ostatnia edycja:

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Tvix 6500 jest bodajże aktualnie najlepszym odtwarzaczem HD. Ma wiele cech, którymi bije na głowę PS3, jeżeli chodzi o jego uniwersalność i funkcjonalność. Z opisów wynika, że nawet nowy Popcorn C-200, jeszcze nie jest programowo dopracowany na tyle dobrze, aby dorównać Tvix-owi. PS3 nie ma tej uniwersalności co Tvix, ale pod względem jakości odtwarzania nie ma konkurentów - ma szereg ograniczeń w odtwarzalności video, ale jak już coś odtwarza to perfekcyjnie. W PS3 można mieć tylko jedną "aktywną" strukturę AVCHD, natomiast w Tvix można mieć ich nieograniczoną ilość i to jest coś absolutnie fantastycznego. A co do przerw przy przeładowywaniu, to Tvix faktycznie tak ma i to jest jego podstawowa wada. Przy zmianie tytułu można to jeszcze tolerować, ale jeżeli chce się odtwarzać strukturę stworzoną w oparciu o playlistę tytułu obejmującą dużą ilość małych plików (oddzielny plik dla każdego ujęcia kamery), to owe przerwy na przeładowanie są absolutnie nie do akceptacji, bo następują w krótkich odstępach czasu. W PS3 przejście z pliku na plik jest niezauważalne (chociaż czasami raz na kilkadziesiąt plików, przy przejściu z jednego na drugi może zdażyć się ułamkwosekundowe przytrzymanie ostatniej klatki - ale nie ma przerwy w obrazie). Również zmiana plansz menu w PS3 jest bez zarzutu.
Edit
Poprawiłem ortografię.. a przy okazji
Chętnie bym sobie oglądnął swój film np. z nart w Dolomitach z takim (lub podobnym) polskim POP-UP Menu:
Polskie POP-UP Menu.jpg
Można pomarzyć? - przecież czasem się spełniają.
Biorąc pod uwagę, że ostatnia aktualizacja multAVCHD pozwala na ukrycie napisów "SETUP", "CHAPTERS" i "TITLE LIST" z menu tytułowego, nasze menu naiwgacyjne mogłoby być "całkiem polskie"
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Widzę a raczej czytam, że mamy taki sam sprzęt.
Na marginesie:
Bardzo dziwi mnie, że C-200 budzi takie zainteresowanie a jest dwa razy droższy od 6500 i może znacznie mniej !?

Jeszcze nie wdaję się w zabawy z nowymi opcja menu ale właśnie na nie mocno czekałem. Jestem cierpliwy.
Pytanie do posiadaczy DVICO 6500;
W jaki sposób podać do dyspozycji katalog AVCHDxxxx bu był wyświetlony z pełną funkcjonalnością zrelizowanego menu. O ile mnie pamięć nie myli to z pena po USB mi się menu nie procesuje bo wchodzę do podkatalogów.
I na koniec gram *.m2ts.
Może mam złe ustawienia w DVICO ? A może ta opcja nie działa po USB ?
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Do odtwarzania na TVIX 6500 kompiluje się w multiAVCHD tak samo jak na PS3 dla USB.

Ponieważ nowa odsłona multiAVCHD szybko dochodzi do wieku dojrzałego, zatem uznałem, że czas na kompilację wielotytułową. Zdecydowałem się na 24 tytuły z wykorzystaniem nowych opcji z ukrywaniem elementów sterowania w menu tytułowym (nie dbając jesze o organizacje ekranów i dobór właściwych napisów).
Nowe menu użytkownika teraz wygląda tak:
Menu użytkownika.jpg
W czasie testowania programu nie ujawniły się żadne błędy i menu tytułowe wygląda tak:
Title Menu z Hide.jpg
Wydaje mi się, że teraz przycisk PLAY, który pozostał samotny, już do niczego nie jest potrzebny i powinien zniknąć, a uruchamianie tytułu powinno być tak jak w starej wersji.
Najbardziej mnie ciekawiła nawigacja na menu z listą tytułów i dlatego zecydowałem się na ich 24, aby mieć kompletne dwie strony takiego menu. Wybór tytułów z danej strony jak i przełączanie stron jest prawidłowe. Wypełniona lista tytułów wygląda tak:
List Menu dla 24 tytułów.jpg
 

zieloony

New member
Ja narazie spróbowałem bez opcji "hide" i zaciekawił mnie brak opcji chapters menu, w zasadzie jest ta opcja w pop-up menu ale nie działa (klikając na chapter menu, film wychodzi do menu głównego)

Edit: Jestem po testach z ukrytymi przyciskami w menu, i także nie działa przycisk chapters menu, w pop-up. Poza tym, OK
 
Ostatnia edycja:

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Jeszcze raz uruchomiłem wczorajszą kompilację i u mnie Chapters Menu z POP-UP Menu funkcjonuje poprawnie. Raz mi się zdarzyło, że nastąpiło przejście do Title Menu, ale to chyba dlatego, że wywołanie nastąpiło w momencie, gdy odtwarzanie tytułu się kończyło.

Jest natomiast poważny problem z kompilowaniem nowej struktury AVCHD/BR przy wczytywaniu folderu BDMV, w którym znajdują się playlisty obejmujące dużą ilość plików .m2ts, odpowiadająch poszczególnym ujęciom z kamery HD. Ponieważ taki przypadek mnie bardzo interesuje, zaraz po udostępnieniu wersji testowej 3.1 podjąłem próby takiej kompilacji i ponawiam je, ale zawsze rezultat jest ten sam. Zamiast ikon dla tytułów i rozdziałów otrzymuje się czarne pola ( w LOG "Failed to extract title thumbnail for title #1" itd) w rezultacie menu obejmuje tylko napisy i obramowania miejsc, gdzie powinny być ikony. Tytuł się daje uruchomić, ale POP-UP Menu jest niedostępne. W poprzedniej wersji tego programu przy kompilacji z tego samego folderu BDMV nie było takich problemów.
Podobny przypadek zgłaszał już wcześniej inny użytkownik, na co Dean odpowiedział:
@alimao: I'm sorry but I really can't understand your posts.
Doom9's Forum - View Single Post - multiAVCHD - author AVCHD/Blu-ray for Blu-ray players, camcoders & Viera TV or HD-DVD
Być może jest tu jakiś związek przyczynowy (@alimao-nie opisuje okoliczności otrzymania takiego wyniku)
 

erni111

New member
witam. wiec tak. mam film anioly i demony jest w nim 157 plikowa m2ts. wybieram pliki z filmem czyli pierwszty np 00505 to poczatek i pozniej jest tak ze sa te same pliki ze scena w filmie pa dwie sztuki np 00506 i 00507 i wybieram plik ktory trwa dluzej np 00506 trwa 2 minuty a 00507 trwa 2min i 30seku. i tak lece po kolei. mam juz caly material filmowy i wrzucam do TSSplittera i robie plik m2ts. wszystko trwa ok 1h i moj player widzi ten plik i smiga wszystko ladnie i pieknie. napsy audio i video. dziekuje wam, za rade!!!! mam jeszcze tylko prozbe. by widziec nie potrzebne pliki ktore musze usunac musze to robic w playerku moim. odpalam po kolei kazdy plik m2ts i pisze na kartce ktory ma byc a ktory usuwac. moje pytanie czy jest jakis program do odtwarzania filmu lub plikow m2ts na windowsa xp by tam zobaczyc ktory sie nadaje a ktory usuwac plik i od razu wrzucac na TSSplitera? do tej pory odlaczam dysk i podpinam pod playera, spisuje piki i odpinam dysk i podp[inam pod kompa i dopiero zaczynam dzialac.
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Szkoda, że rozwijasz ten temat tutaj, a nie w wątkach przeznaczonych do tego. Takim programem, który ci ułatwi życie jest SplashLite. Ale tż może ci wystarczy ustawienie widoku plików jako miniaturki - wówczas będziesz widział pierwsze klatki filmu z poszczególnych plików wprost w oknie Windows. Dobrze byłoby, abyś nie zniszczył pierwotnej struktury AVCHD/BR i spróbował z sieci pobrać sobie jakiś program trial do jej pełnego odtworzenia (np. TMT).

Ja jeszcze chcę nawiązać do poprzedniego mojego postu:
Dla pewności zrobiłem dodatkową kompilację wczytując pliki oddzielnie ze wspomnianego katalogu BDMV (jako tytuły). W rezultacie otrzymałem kompletne menu z pełną nawigacją na wszystkich poziomach. Przy okazji przetestowałem też jak się zachowują wielowierszowe napisy w nazwach tytułów. I tutaj jest pełna satysfakcja. Najwyraźniej Dean uwzględnił zgłaszane postulaty bo:
-przy górnych ikonach menu tytułowego napisy nie są obcinane i są zawsze prawidłowo rozmieszczone w odpowiednich wierszach (w poprzedniej wersji mimo wprowadzenia opcji, aby nie obcinać napisów-były one stopniowo wycinane). Teraz w miarę przesuwania się ikon tytułowych do góry, napisy są zmniejszane, ale ciągle są kompletne. To bardzo cieszy.
-w menu Title List na wyróżnionym pasku napisu, znajduje się tekst z pierwszego wiersza, natomiast nieco niżej jest początek napisu z drugiego wiersza. Tego drugiego mogłoby nie być, ale też nie przeszkadza, a jest jakby sygnałem, że dany tytuł ma obszrniejszy tekst niż to można pokazać na Title List
Tak więc w nowej odsłonie programu multiAVCHD można odnotować kolejny postęp, znacząco zwiększający jego walory użytkowe.
 
Ostatnia edycja:

zieloony

New member
No widzisz Sydon u mnie chapters menu w ogóle nie działa (aż sprawdziłem jeszcze raz przed chwilą, jak napisałeś, że u Ciebie działa), zdziwił mnie sam fakt że nie ma tego przycisku w menu głównym.

Edit: Dla 100% pewności czy wszystko robie dobrze, zrobiłęm jeszcze jedną kompilację (ponad 20GB, statyczne menu), i nadal chapters menu nie działa. Po wciśnięciu chapters menu, film wchodzi do menu głównego.

Edit 2: sprawdziłem na najnowszej aktualizacji i dalej mi nie działa chapters menu, na dodatek nikt, oprócz mnie nie zgłasza tego problemu. Nie wiem co jest grane.

------------------------------
Edit 3: A teraz śmieje się sam z siebie. Miałem odznaczone "Twórz ikony rozdziałów (XSC)"
No i cóż, przepraszam za zamieszanie. Czeski błąd, tylko dlaczego to miałem odznaczone ? (nieważne)
 
Ostatnia edycja:

deank

New member
Please use "English (Original)" for the GUI language. A lot of the language tags are changed and the translations you use may mislead you.

There is no "Create chapters (XSC)"... It is '[x] Create chapter pages'... Also the "Contrast" label and the "MISC" in MENU TAB is no longer "User menu".

Dean
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Dean
Masz może jakąś sugestie odnośnie tego problemu?
http://www.hdtv.com.pl/forum/477508-post449.html

Edit
Udostępniona testowa aktualizacja programu multiAVCHD jest już ostatnią dla build 730. W menu tytułowym jest teraz uaktywniony przycisk Setup. Po jego naciśnięciu na ekran wsuwa się plansza do wybrania audio i napisów (Audio and subtitle setup)-jest to zatem zupełnie nowy, ruchomy element na ekranie. Wszystkie zakresy parametrów są już docelowe - można więc mieć do 252 tytułów (czyli 252 stron menu tytułowego lub 21 strona menu typu lista), w każdym tytule może być 96 rozdziałów rozmieszczonych na 8 stronach menu rozdziałów. To wszystko może być dostępne z menu tytułowego lub z podręcznego (POP-UP menu).
Wykonałem kilka testów na kompilacjach utworzonych przez bezpośrednie wczytanie plików .m*ts i tu wszystko działa tak jak powinno.
Gdyby w POP-UP menu umieścić także Setup, to można w menu tytułowym wprowadzić jeszcze ukrywanie Play i Setup.
Użytkownik miałby pełną swobodę wyboru w zakresie organizacji strony tytułowej - to byłoby korzystne dla posiadaczy kamer, którzy z opcji Setup raczej rzadko będą korzystać.
Dean zauważa, że udostępnienie pełnej funkcjonalności w zakresie wszystkich opcji dla nowej odsłony multiAVCHD, ma miejsce dokładnie rok po ukazaniu tego programu z najprostszą postacią menu. Jest to niewątpliwy powód do dumy dla autora z aktualnie osiągniętych rezultatów. My jako użytkownicy mamy natomiast okazję do wyrażenia gratulacji i podziękowań z okazji jubileuszu funkcjonowania tego wyjątkowego programu.
Tak więc zamknięty został pewien istotny rozdział w tworzeniu multAVCHD, ale testy tego programu się nie kończą, choć jest to już produkt dojrzały i teraz może być stosowany do docelowych kompilacji. Mamy nadzieję, że teraz nastąpi okres "docierania" programu dla specyficznych sytuacji związanych ze zróżnicowanym materiałem wejściowym, przeznaczonym do tworzenia struktur AVCHD/BR. Jeżeli Dean zdecyduje się kontynuować pracę na dotychczsowych zasadach, to zapewne samo GUI jak i wygląd stron menu też będzie podlegać jeszcze pewnym modyfikacjom.
Ale przede wszystkim autorowi multiAVCHD potrzebny jest teraz okres pewnego relaksu, aby zregenerować siły po tak intensywnym okresie pracy i cieszyć się zarazem z osiągniętych rezultatów.
Dean - pamiętaj, że nawet dla Tytanów istnieją taż granice wytrzymałości fizycznej i emocjonalnej. Odpocznij.
I powróć do nas. Wiemy, że masz możliwości stać się dobrze płatnym, etatowym programistą - ale takich jest tysiące i są jakby anonimowi. Ty stworzyłeś swój indywidualny świat i jesteś już znany na wszystkich kontynentach i wszędzie masz tysiące "fanów", a ich grono szybko się powiększa.
 
Ostatnia edycja:

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Już dalsza edycja postu poprzedniego nie jest dla mnie dostępna więc piszę nowy:
Wygląda na to, że Dean nie potrafi już odpoczywać i wbrew zpowiedziom jest dalsza ciekawa aktualizacja build 730:
-jako tło muzyczne do menu użytkownik może wskazać zewnętrzny plik audio (współpraca z wieloma formatami takiego pliku)
-można niezależnie wybierać tworzenie statycznych lub ruchomych obrazów w tle menu tytułowego i w ikonie reprezentującej tytuł (dostępne są więc wszystkie cztery możliwe kombinacje - dotychczas były tylko dwie (obrazy tylko statyczne lub ruchome)
-ukrywanie tytułów jest poprawnie działające zarówno w menu tytułowym jak i w menu typu lista
Jeżeli jeszcze Dean jest nadal w transie pracy twórczej, to może wprowadzi możliwość wczytywania do 3.1 kompilacji z 3.0
- jako całej struktury, z możliwością przejęcia wszystkich poprzednich nazw tytułów
- jako wybranych tytułów poprzez wskazanie ich playlist
Byłoby to bardzo cenne!
 

deank

New member
:) Hey there!

Well, you can add old compilations and their names will be properly loaded. All I said was that PROJECT (.mpf) files from older builds cannot be loaded.

Since build 540 multiAVCHD stores a lot of information in the PLAYLIST files (including the names of your titles) so it will all be okay.

You now have the option of custom background VIDEO and to re-position the SETUP (audio/subtitle) box.

Greetings!

Dean
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Istna lawina nowych opcji, a zatem i nowych możliwości - w najbliższym czasie nuda nam więc nie grozi:
Doom9's Forum - View Single Post - multiAVCHD - author AVCHD/Blu-ray for Blu-ray players, camcoders & Viera TV or HD-DVD
Teraz więc do ruchomego menu możemy podstawiać własne audio i także video (które ma swoje fade in/out i może być indywidualnie dodawane do każdego tytułu) - to jest piękne i dziękujemy!

Dean
1-Ja wiem, że projekty z wersji 3.0 nie mogą być wczytywane do 3.1 i wiem też, że w playlist są umieszczone nazwy tytułów, które mogą być wykorzystane w nowych kompilacjach - są one jednak nie pełne, bo obejmują tylko końcowe wiersze tekstu (kompletne teksty znajdują się tylko w multiAVCHD.mpf i detail.txt) i z tym są od dawna problemy przy modyfikacji struktur AVCHD/BR, bo część informacji jest gubiona

2-Jeżeli wczytam starą strukturę AVCHD do nowej wersji multiAVCHD (po usunięciu z niej multAVCHD.mpf), to podczas kompilacji przenoszone są ikony dla 12 rozdziałów z folderu HDAVCTN starej struktury, a kolejne ikony dla pozostałych rozdziałów (gdy ich jest więcej niż 12) tworzone są od nowa. I tu jest problem, bo te nowe ikony są całkowicie czarne. W rezultacie po wielu godzinach kompilacji uzyskuje się menu z wieloma czarnymi "dziurami" i do tego menu nie do końca poprawnie działające. W pliku LOG nigdy nie ma wykazanych żadnych błędów.
Taką sytuację już opisywałem przy kompilacjach, gdzie występowały playlist-y obejmujące dużą ilość mniejszych plików .MTS. Dla sprawdzenia teraz zrobiłem także kompilacje z nową aktualizacją multiAVCHD, która ma playlist-y obejmujące pojedyncze (duże) pilki .MTS, dla których zdefiniowane były rozdziały w liczbie kilkudziesięciu. Wynik kompilacji niestety taki sam-czyli obarczony wymienionymi wcześniej wadami
Czarne dziury.jpg

3-Próba wczytania niezależnie jakiegokolwiek pliku .MPL (playlist) ze starej struktury AVCHD,
zawsze kończy się błędem i przerwaniem kompilacji.
LOG.jpg
 
Ostatnia edycja:

deank

New member
There is a change in MPLS/MPL processing in 3.1... but still it should not report 'no valid information obtained'. Can you please send me the mpl file via email so I can take a look. I can't replicate your problem. I reloaded old compilations (created in build 614 from last year) and all thumbs and names were okay.

Please have in mind that some of the latest builds (few days ago) could break the playlist while adding the POP-UP menu, hence causing similar problem... but I'm not sure... It is fixed anyway.

***

Also I can't understand why your LOG shows FULL playlist processing. It means that the current title/playlist is not recognized as multiAVCHD generated playlist and this should not be the case with older compilations.

Even with build 730 I'm able to import compilations done last summer with builds <660.
 
Ostatnia edycja:

zieloony

New member
Wczytałem strukturę z poprzedniej wersji 3.1 (zrobiona 2 dni temu) dodałem dźwięk do menu i pozmieniełem nazwy tytułów. Po 5 godzinach ! otrzymałem nową strukturkę ze statecznym menu i ruchomymi ikonami. Jedyny minus, to brak zmian w tytułach, dlaczego ?
 

Sydon777

Klub HDTV.com.pl
vip
Dean
Dziękuję za zainteresowanie się problemem.
Ja oczywiście też nie rozumię dlaczego tak się dzieje, dlatego to opisałem licząc na pomoc w usunięciu tego mojego (a być może nie tylko mojego) problemu.
Poniżej zamieszczam ten przykładowy plik .MPL, który uwidoczniony był w LOG (ale ten problem występuje także po wczytaniu innych plików .MPL):

View attachment 00001.MPL.txt

Plik pochodzi z dobrze działającej kompilacji, której dane w pliku multiAVCHD.mpf zapisane są tak:
<F ID="BUILD">723</F>
<F ID="DATE">12/01/2010</F>
<F ID="TIME">08:21:23</F>
<F ID="CNAME">multiAVCHD</F>
Dodam jeszcze, że gdy wczytuję całą strukturę AVCHD, w której ten plik .MPL się znajduje, to już nie występuje żaden błąd w procesie kompilacji (to o czym pisałem w punkcie 2 poprzedniego postu), ale ujawniają się inne opisane wady w wynikowej kompilacji.
Problem z niezależnym wczytywaniem .MPL można byłoby potraktować jako mniej istotny, gdyby nie było żadnych kłopotów po wczytaniu całej struktury (i to jest prawdziwy problem).
Dodam jeszcze, że jeżeli w starych tytułach jest mniej niż 12 rozdziałów i nazwy tytułów są zapisane w jednym wierszu (bez znaków "\n"), to problemów nie ma.
Z przeniesieniem pełnych nazw tytułów zapisanych w kilku wierszach, można sobie poradzić. Po wczytaniu starszej kompilacji, ręcznie można przekopiować te nazwy z pliku details.txt. Dla dużej ilości tytułów jest to jednak uciążliwe i czasochłonne i tak być nie powinno.
Przykładowo:
Nazwa tytułu w starej kompilacji w details.txt uwidoczniona jest jako "Rusinowa PolananGęsia SzyjanKaplica `Królowej Tatr`nGłodówka (oczywiście pierwotnie edytowane było jako - "Rusinowa Polana\nGęsia Szyja\nKaplica `Królowej Tatr`\nGłodówka). W menu nowej kompilacji wygląda ten tytuł tak:

Obcięta nazwa tytułu.JPG

Ogromnie bym się cieszył, gdyby te problemy zniknęły.
Z nowym multiAVCHD tworzenie kompilacji w oparciu tylko o pliki .m*ts już stało się ogromną przyjemnością. Już jest prawie wszystko o czym można było marzyć. Jeszcze jest tylko jedno niespełnione życzenie, które może uprzyjemnić korzystanie bez ograniczeń z nowych możliwości programu, ale powrócę do tego w późniejszym czasie.
 
Do góry