Mafia 2

Peek

New member
Bez reklam
Mówiłem, że bedzie obszerna relacja 27.08 w dniu premiery.

Wcześniej ogram wersje demo więc bede miał porównanie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja kupuje nawet jak zostanie taka padaka graficzna :-D grywalnosc jest super :eek:k:
Przesadziłem ,przeszedłem demo z 10 razy testujac wszystko co sie da i powiem ze jest super ! gdybym nie widział filmików z PC to z mojej strony zero negatywów ;) grafa to nie wszystko :smile:To oczywiscie opinia dema hy.
 

mietek099

New member
Grafika rzeczywiście jest trochę "inna", ale moim zdaniem nie jest taka zła. Jest surowa bo zapewne takie było założenie twórców. Przemieszczanie się po mieście wypada IMO blado np. do takiego GTA IV, ale MAFIA to przecież też strzelaninki i to wypada zajebiście, lepiej niż w GTA IV. Klimat jest utrzymany i radocha ze strzelania nie pozwala zdjąć palca ze spustu. Nie podoba mi się model jazdy, jest taki jakiś sztywny. Reszta jest ok. No i pamiętajmy, że to tylko demo.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Poprawią na pewno. To już stare demko sprzed roku. Jestem pewny, że przez ten czas wiele poprawili. W ogóle ile jest dem, które nijak się mają do finalnych wersji? ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
No oby oby, ja preorder złożyłem z tydzień temu, relację zdam od razu po zagraniu kilku godzin.

Zrezygnowałem z kupna Kane & Lynch 2 na rzecz skupienia się na Mafii (z resztą nadchodzą nowe tytuły, a kto by to wszystko ograł...) a podobno fabuła to ok 20 godzin grania. Zapowiada się fantastyczna gra.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Miejmy nadzieje, że grafika zostanie polepszona bo to co jest w wersji demo to dramat (szczególnie po tych pięknych filmikach, którymi raczyli nas producenci). No chyba że trzeba sobie kupić mniejszy TV i siąść dalej od telewizora :p
 

Palpiboy

New member
Według tego, co można wyczytać na forum 2k to grafika w wersji finalnej nie będzie się różnić od tego, co widać w demie.

BTW. zagrałem w demo w wersji na PC i powiem, że gra zapowiada się przyzwoicie ale jednak mimo wszystko przeciętnie.
 

pa3

New member
Bez reklam
A wy jeszcze z tą grafiką, przejdziecie 3 misje i będą fale opinii - gra roku!!! :)

Czesi nie mogą zawalić takiego tytułu (blisko jest, jakby co możemy ich odwiedzić)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jakość najgorsza, ale kasa za grę największa. Paranoja jakaś.
Jeśli się faktycznie okażę, że Mafia II na PS3 wygląda najgorzej to nie kupuję i czekam kilka miesięcy na nowego kompa i wtedy odpala na full grafie i cieszę oczy :)
 

Peek

New member
Bez reklam
Szczerze mówiąc na moim PC odpaliłbym Mafię II na najwyższych detalach, ale wygoda grania, do tego pad i to, że wkładam płytke i gram mimo wszystko przemawia za tym, że kupie na PS3 albo 360.

Że nie wspomnę o jakiś tam Steamach, pobieraniu sterników do grafiki i innych kwiatach.

Dziękuje, kupuje na konsole i nic mnie nie obchodzi.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Czyli ekipa 2k uprawia partactwo zawodowe :roll: Wielu pokazało ze ta platforma ma największy potencjał a tu taki cyrk :(
 

pa3

New member
Bez reklam

pa3

New member
Bez reklam
Heh, zapewne Sony ponownie zadeklaruje że ps4 tak jak ps3 posiada moc której żaden developer nigdy nie wykorzysta
 
Do góry