Mafia 2

Peek

New member
Bez reklam
Jak dla mnie ściąganie dem takich gier jak Mafia czy Heavy Rain to:
1) całkowity nietakt (te gry trzeba łyknąć od razu w całości)
2) mija się z celem (i tak nie poczujesz tego klimatu i fabuły przez jedną misję)
3) psucie sobie zabawy z pełnej gry
 

Ogr

New member
Bez reklam
Demko od wczoraj na USA oraz dla abonentów plusa .
Demo mnie porwało :D Pierwsze wrażenie to rozczarowanie grafiką :-( po kilku minutach złe odczucia mijają heh przy GTA to miód ! Grywalnie super ,strzelanie ,walka wręcz ,prowadzenie aut itp git.
Kupuje na bank !!!
P.s czytałem że własciciele PC również sa rozczarowani grafą ,niestety nie wyglada to tak jak na filmach .
 

Peek

New member
Bez reklam
Zobaczymy jak inni ocenią jak na razie twoja ocena jest pierwsza, ja dema ściągać nie zamierzam. całą grę ocenię dopiero po premierze (27.08)

Czekamy na wrażenia innych.

HAHAHA!!! Ale się nabrałem. Po tym co napisał Ogr zacząłem szukać gameplayu czy naprawde jest tak źle i znalazłem to:
http://www.youtube.com/watch?v=uRCeBjb5dic
I już mnie gość nabrał (że w tytule jest PS3 demo) ale na początku jest: klawisz E - Open the door

Tu jest prawdziwy gameplay z PS3, zobaczę jak mi się cały wczyta - uroki pobytu u rodziny na wsi.
http://www.youtube.com/watch?v=c8AfOWATOOc
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Gdyby wygladało to tak jak na pierwszym filmie to pewnie szczena by mi opadła niestety :sad:Kur... róznica jest ogromna !!!
PEEK znajdz ten sam moment dema i porównaj .
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
ale znalazłem już to:
YouTube - ‪Mafia II 'PS3 Demo Playthrough' TRUE-HD QUALITY‬‎

I nie wygląda to tak źle nie ma tego PC-towego plastiku, daje radę, możliwe, że nawet sam ściągnę to demo, żeby zobaczyć grafike jak juz bede w domu.

Według mnie to demko na tym filmiku wygląda bardzo dobrze a poza tym to przecież pewnie było tworzone z rok temu bo o ile się nie mylę to z E3 2009, więc nie ma co lamentować.

Razi jednak słaba jakość filmiku i brak v-synca, także żeby coś powiedzieć trzeba by było dostać grę w swoje ręce, ale tak jak mówie to na razie demówka która był tworzona prawdopodobnie dawno temu.

Jest też gameplay X360:
YouTube - ‪Mafia 2 [Xbox 360] - Demo Gameplay‬‎

I tu o wiele lepsza jakość filmiku, więc nie można jednoznacznie porównać, ale sądze, że będzie bardzo podobnie graficznie.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Można ściągać śmiało.Poziom prezentowany w wersji demo nie pojawi się w pełnej wersji.
Jeśli chodzi o grafikę to wiadomo że nie jest to U2 ale jest dobrze,pamietajmy że to poziom prezentowany w 2009.Zniszczenia samochodów,kapitalny dźwięk,muzyka,grywalność jak najbardziej na poziomie.Czekam na pełną wersję :)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Mafia to w sumie gra PCtowa. Chciałbym sobie tak pograć w porządnej rozdzielczości i z full ustawieniami. Miodzio :) Nie mam kompa niestety za dobrego :D
 

Peek

New member
Bez reklam
I co tu z wami zrobić panowie?

Jeden mówi, że graficznie dobrze, inny że bardzo źle.

Ehh trzeba bedzie sprawdzić samemu ale to dopiero za 10 dni.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Myśle że trzeba wziąć poprawke na to że to wersja demo z 2009,framerate jest do poprawy ,aliasing tez bo ząbki widać tu i ówdzie,ale nie ma co narzekać.
 
Do góry