Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

dienekes' shade

New member
Dodatek ukończony :) Obyło się bez utraty danych. Przychylam się do stanowiska Kolegi Banzai - jest krótko, acz treściwie. Czekam na więcej takich dodatków.
Przy okazji, stuknął 8 poziom na PSN :krol:
 

Banzai

New member
Ta utrata danych polega na tym, że save ma ograniczoną pojemność. Mając zapisanych dużo zdjęć, jak i naklejek zdobytych na poziomach innych graczy, nie ma już miejsca na zgranie stanu gry.
Miałem ten problem z dodatkiem MGS. Po przejściu i włączeniu gry ponownie, nie miałem zaliczonego 4 i 5 levelu. Po wykasowaniu zgromadzonych zdjęć, problem przestał istnieć.
 

dienekes' shade

New member
Tak też czytałem :) Dobrze, że wrzuciłeś tu te informacje :eek:k:(EDIT) dla leniwych, którym nie chciało się zerkać do sznurka zapodanego przez Masta_J :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

marcipeusz

New member
WITAM:d
ja mam do sprzedania dodatek do little big planet z mgs poziomkami:D
moj nick na psstore to MARCIPEUSZ
mam w litle big planet 100%stickersów wiec moge pomoc...

dodatek moge sprzedac za 18zl (z polskiego psstore sciagana) plus za 12zl doloze SUPER STARUDST HD poniewaz to wszystko mam na jednym koncie....
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Granie singla faktycznie może się znudzić, zabawa się zaczyna grając w 3 czy 4 osoby jednocześnie.

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Pod warunkiem, że nie ma lagów :D

IMO, LBP ma najgorszy (od strony technicznej) multi z jakim się kiedykolwiek spotkałem :( Panowie z MM skopali sprawę, a mimo tego ze znajomymi gra się świetnie :eek:k:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
OK, może nie doprecyzowałem.
Mówiłem o 3 czy 4 osobach siedzących u mnie w domciu na kanapie i dzierżących pada :eek:k:

Pozdrawiam,
 

cola0760

Member
zakupiłem i jade... narazie skromnie :)

gra jest super choc nie zrywa beretu... moze to tez wiek i inne priorytety daja się we znaki?
no poprostu nie mam tak jak kiedys, ze się wstawało i zamiast porannego papieroska szła konsola ;)

z odczuć to pamietam, ze jak grałem w Crasha miałem większe wessanie, ale to tez wiadomo, że moze jednak byłem młodszy i ...(patrz wyżej)
oczywiscie porównuję platformówki, bo cos mi sie wydaje, że jak dopadne w koncu GT i FF to zassie mnie jak małolata ;)

a co do LBP to narazie próbuję przejsc STORY bez specjalnego spinania czyli co przejde i zdobede to bedzie moje... potem przymaxuje, a potem bede tu szukał kolegów by pomogli przejsc na 100%

pzdr
 

cola0760

Member
Panowie prosze o ppomoc

w stopce mam podpisik z playfire i mam lvl1 i zero trofeów :(

a jak w PS3 sprawdzam to ten lvl mam wyższy i nawet jakieś trofea

nie aktualizuje sie to online??
sam musze to gdzies wpisywac??

PS widzialem w moim profilu na playfire, ze moge sobie recznie dodac nawet platyne... ale to bez sensu przeciez
 

dienekes' shade

New member
Niestety, pucharki musimy, póki co, dodawać sobie sami :rolleyes:

Fakt, sporo było noobów, którzy mieli platyny np. w LBP zanim ruszyły serwery. Śmiech na sali. Jakiś czas temu ok 130 osób zostało wywalonych z playfire.com za takie haniebne działania.
 

mietek099

New member
Powinni zrobić jakiś auto update. Mi w chwili obecnej nawet się nie chce tego zakładać (dodawanie wszystkich trofeów) a co dopiero aktualizować i weryfikować, które mam a których nie mam ;]
 

dienekes' shade

New member
Mam nadzieję, że tak. Należy pamiętać, że playfire.com tworzony jest przez graczy dla graczy, za darmo. Brak powiązania tej witryny z SONY skutkuje, min. koniecznością dokonywania aktualizacji własnym sumptem, niestety.

Osobiście, nie mam nic przeciwko dodawaniu pucharków, skoro chce mieć tzw. bragging rights, to muszę coś z siebie dać ;) A tak zupełnie poważnie, chciałbym, by SONY udzieliło w tym przedmiocie takiego wsparcia, jak MS dla x boxa.
 
Do góry