Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

Banzai

New member
Paczka MGS zaliczona na 100% (prócz jednego pucharu).
Ogólnie fajna rzecz te dodatkowe levele, świetny klimat, znana muzyka ale niestety mało grania. Chociaż nie żałuję wydanej kasy. Liczę, że takie dodatki będą się ukazywać cyklicznie. Gdzieś zasłyszałem, że mają być poziomy z final fantasy :)
 

Mefju

New member
Banzai , odsprzedałbyś może ten dodatek MGS , co ?:> Możemy się dogadać ale ja z pss mam tylko do zaoferowania mapki do call of duty 4.Pozdro
 

Mefju

New member
Okej , to jak coś to pisz jakbyś chciał we 2 pograć , bo chętnie bym we 2 pograł na niektórych planszach , żeby to i owo pozdobywać :p Innych też oczywiście zapraszam ;) Pozdrawiam.
 

Mefju

New member
Mam takie pytanko co do pewnej mapki ma znaczek z krokodylem , mamy tam ścigać tego kowboja no i w pewnym momencie idziemy sobie a tu raptem ściana i duży krokodyl a na dole miejsce na naklejenie naklejki no i teraz moje pytanie co to ma być za naklejka ? :p Bo tak kombinuję trochę ale jakoś na nic nie mogę wpaść.Pozdrawiam i dzięki.
 

Banzai

New member
Mefju, zawsze masz naklejki, które trzeba użyć na danej planszy, w zakładce "Switch Triggers". Jeśli nie ma tam tej którą byś podpasował, t.zn., że jej jeszcze nie zdobyłeś.
Ta o którą pytasz, przedstawia takiego pomarańczowego ptaszka w obwódce.
Nazwa naklejki - "Orange Motif"
 

Banzai

New member
Chyba, że pomyliłem poziomy, bo krokodyl jest na dwóch znaczkach.

A są to:

Poziom "Burning Forest"
Naklejki
- "Cat Head"
- "Stylized Antelope"
- "Amazing Diamond"

Poziom "Serpent Shrine"
Naklejki
- "Green Gecko"
- "Orange Motif"
- "Aztec Face"
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
Hm no mam tą Aztec Face ale nie działa akurat na krokodylu :/ w jakiej mapce mogę znaleźć potrzebną naklejkę?Z góry dzięki za pomoc.
 

Banzai

New member
Żeby zdobyć naklejkę "Orange Motif" musisz posiadać naklejkę "Green Gecko" Tylko mam problem z tym gdzie ją zdobyłem :roll:
Chyba na wcześniejszych poziomach, możliwe, że w tym gdzie ucieka się przed toczącą się płonącą kulą. Na samym końcu, trzeba wejść pod ten podest po którym się uciekało. Ale nie jestem pewien czy to właśnie ta wlepka tam się znajduje.
Jak już ją zdobędziesz (green gecko), to w poziomie o którym piszesz masz miejsce żeby ją nakleić, przejść do końca po opuszczających się klockach i zabrać bańkę z naklejką "orange motif". Tej użyj pod krokodylem.
 

Mefju

New member
Ok popróbuje , ale jakbyś mógł wejdź w którąś tam naklejkę i tam będzie skąd ona jest , dobra teraz biorę się za szukanie naklejek , życzcie mi szczęścia hehe , pozdro i jeszcze raz dzięki za pomoc ;)
 

Banzai

New member
No i już wiem :)

Przejdź wpierw poziom "The Mines" z tego samego świata. Tak jak pisałem na samym końcu ucieczki przed ognistą kulą , zdobędziesz "Green Gecko" wchodząc pod podest (są w tym miejscu naklejki tego gekona).

Następnie przechodząc poziom "Serpent Shrine" dojdź do miejsca w którym masz nakleić green gecko, tam zdobędziesz "Orange Motif".

I dalej już drogę znasz, mając odpowiednią wlepkę ;)

Powodzenia.
 
Do góry