Little Big Planet !!! Jazdeczka! :-))))))

ps_user

New member
Bez reklam
Ale wazelina

IMO, każdy z autorów postów od 150 do 161 ;) ma po części rację :)
I TO MI SIĘ PODOBA :grin: Dobrze się czyta, można się czegoś dowiedzieć, a i swoje poglądy zrewidować. Keep it up :eek:k:
Najciekawsze posty ostatnich kliku tygodni w tym dziale:eek:

A co do tematu to, Bambolo nie skrytykował graczy grających w np. Dead Space, tylko sam mechanizm czerpania przyjemnoci z róznych bodźców. Jeden lubi patrzyć jak drzyzga krew po wciśnięciu X, a drugi jak się pojawia X czy O po godzinach projektowania levelu :grin: Każdy ma co lubi.

@ Dienekes' shade:
Mam Platyny (a jak ) w obu tych grach i obie wielbię
Osobiście dla mnie platyna w Dead Space (nie grałem) to jak ilość czasu poświęcona na stworzenie jednego levelu t.jak Kalkulator w LBP (nie grałem).
Co nie ujmuje Tobie ani nikomu innemu ;)
 

Mefju

New member
Po pograniu w lbp godzinkę , oceniam tą grę na 9/10.Bardzo fajnie się gra , grafika jest bardzo ładna , ogólnie fajna zabawa ;) Przeszedłem jak na razie z 5 mapek i będę walić dalej :cool: Fajne ubranka w grze , mapki super , muzyczka przyjemna , chętnie bym z kimś plansze na online poprzechodził ;) Jak by ktoś chciał z legendarnym Mefju pograć hehe to piszcie , id: Mefju-san_PL.Grę oczywiście polecam dla tych co nie grali.Pozdrawiam ;)
 

dienekes' shade

New member
ps_user napisał:
@ Dienekes' shade:

Osobiście dla mnie platyna w Dead Space (nie grałem) to jak ilość czasu poświęcona na stworzenie jednego levelu t.jak Kalkulator w LBP (nie grałem).
Co nie ujmuje Tobie ani nikomu innemu ;)
Skoro nie grałeś w obie gry, to na jakiej podstawie wypisujesz takie herezje? :hmm: Zdobycie platyny w LBP jest bez porównania trudniejsze niż osiągnięcie 100% w Dead Space. Platyna w LBP nie tylko wymaga od gracza dużo większych umiejętności, ale też jej osiągnięcie jest uzależnione od woli innych graczy - w DS liczy się tylko Twój skill.


Co więcej, w sieci jest pełno leveli skleconych "na kolanie", w 5-10 minut, a "usercowanych" przez tysiące graczy. Przejście Dead Space na Impossible zajmuje cokolwiek dłużej :D

Ogrze, Mejfu - jak będziecie potrzebowali załoganta do zadań dla 2,3 i 4 graczy, podbijcie do mnie, chętnie pomogę. Sporo czasu minęło od ostatniego podejścia do LBP, ale chyba jeszcze potrafię coś ugrać :p
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Skoro nie grałeś w obie gry, to na jakiej podstawie wypisujesz takie herezje? :hmm: Zdobycie platyny w LBP jest bez porównania trudniejsze niż osiągnięcie 100% w Dead Space. Platyna w LBP nie tylko wymaga od gracza dużo większych umiejętności, ale też jej osiągnięcie jest uzależnione od woli innych graczy - w DS liczy się tylko Twój skill.
A gdzie ja pisałem o zdobywaniu platyny w LPB :rolleyes: Porównałem platynę z DS z jednym konkretnym levelem :) - Ilość włożonego trudu w zbudowanie skomplikowanego mechanizmu jest porównywalna, więc to nie takie herezje, co? 8) Czytajmy się uważniej, pls.

Co więcej, w sieci jest pełno leveli skleconych "na kolanie", w 5-10 minut, a "usercowanych" przez tysiące graczy. Przejście Dead Space na Impossible zajmuje cokolwiek dłużej
Całkiem możliwe, pewnie ogółowi podobają się proste i grywalne levelki, ale przecież właśnie o to tu chodzi. Takie białe kruki jak wspomniany kalkulator czy "OX" są raczej rzadkością.
Jak będę grał (a będę jak napwawią sprzęt) w DS to się do Ciebie zwrócę po porady jak i co :grin:
 

Alucard1984

New member
święta idą to może i ja odgrzeje moją holy quran edition i popykam trochę sackboyem. Sam się sobie dziwię, że kupiłem tą grę za około 190 zeta, pograłem z 4 godziny i od tamtej pory tj. od około 14 października czy jakoś tak ani razu nie odpaliłem lbp... Dziwny jest ten świat... :) Z drugiej strony mam do wykończenia PoPa , COD 5 , DS, BP, MS , F3, RES2 i FC2 ,którego ostatnio kupiłem... Ło jezu ile tego jest :D Ktoś pomoże w dobiciu do platynek ?:p
 

Bambolo82

Banned
Ja też chętnie się przyłączę do platynowej ekipy w LBP :), bo nie mam z kim tego osiągnąć. Szybciej na forum kogoś znajdę niż na HOME (póki co).
 

Banzai

New member
A tak przy okazji, dodali kolejne trofea do zdobycia. Wszystkie związane z MGS. Czyli trzeba teraz poczekać na DLC.

-Quickfire artiste (Fire 40 paintballs in under 5 seconds)
-Rexecutioner (Destroy the metal gear rex boss)
-Ace Act 3 and Act 4 (Ace Act 3 and Act 4)
-Ace Act 5 The Boss (Ace Act 5 The Boss)
-Paint splurge (Fire 5000 paintballs)
-Virtual survivor (Archieve a score of 3,750 in the VR Survival challenge)
-Diamond Hunter (Destroy the 5 hidden diamonds target in Act 4: The level factory)
-Speedy rexecutioner (Destroy the Metal Gear REX boss in under 2 mins 30 seconds)
-Thrifty Painter (Complete Act 3: The mission firing less than 125 paintballs)
-Metal gear solid booty master (collect all the mgs prize bubbles)
-Paint Sharer (Publish a level containing mgs paintinator powerup)
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Mega wypas z tym dodatkiem do LBP :):):) Muszą znowu przysiąść na tą grą. Odprawię tylko jutro Św. Mikołaja i zaczynam znowu jazdę w Little Big Planet :cool::cool::cool:
 

Mefju

New member
Huh , bardzo fajne :D LBP mam , ale z 4 mapki dopiero przeszedłem , po Mikołaju się za to wezmę ;) Również byłbym chętny to wspólnych "zakupów" , ewentualnie może mi ktoś odsprzedać ;)

No i oczywiście życzę wszystkim Wesołych Świąt , dużo gier , konsol , telewizorów , amplitunerów , kolumn itp. sami wiecie ;)
 
Do góry