LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Znakowy

New member
Czy widać różnicę w obrazie to nie wiem bo jeszcze nie sprawdzałem. Musiałem szybko to włączyć, bo najnowszy soft blokuje niektóre możliwości zmian w menu serwisowym, a ja jeszcze miałem ten wcześniejszy soft i jak się dowiedziałem o tej blokadzie to szybko odłączyłem TV od internetu.
Wchodziłem tym sposobem:
Maly opis dla lubiacych grzebac :)

Wejscie w menu serwisowe z wykorzystaniem PC.
PC i TV podlaczone w tej samej sieci.
Pobieramy i instalujemy Python 3.2.3., dodatkowo sciagamy skrypt lgcommander.py ktory umozliwi nam dostep do menu serwisowego.
Zmieniamy rozszerzenie lgcommander.py , na lgcommander.pyw.
Klikamy w plik lgcommander.pyw
Przy pierwszym uruchomieniu skryptu warto zapisac klucz parujacy ktory ukaze sie na ekranie TV. Edytujemy plik lgcommander.pyw w notaniku i zmieniamy w lini - lgtv["pairingKey"] = "DDGWAF" - ciag DDGWAF na nasz klucz parujacy, unikniemy w ten sposob wpisywania klucza przy kazdym odpaleniu skryptu.
I wsio :)
Unikamy wchodzenia w POWER_ONLY, kod 254.
 
Ostatnia edycja:

kodishu

New member
Zastosowałem 7x9 w moim 42LW5500 teraz mam czarny obraz i wygląda to jakby matryca nie była w ogóle podświetlona. Nie reaguje na pilota. Ma ktoś pomysł jak z tego wybrnąć?
 

stanelk

Member
Musicie odezwać się do pana stanelk. On podobno umie wrócić do poprzedniej wersji softu oraz u niego działa nagrywanie.
Proszę czytać ze zrozumieniem i cytować moje ale ostatnie posty.Dodam jeszcze,że aktualny soft[y] ze strony LG zawiera dwie wersje starą 05.01.10 i nową 05.12.05.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kodishu

New member
Witam
To spróbuj na pendriva wgrać nowy soft z strony lg i włącz do sieci tv może na nowo wgra nowe oprogramowanie jak to nie pomoże to tylko serwis

Próbowałem tego rozwiązania. Niestety w ogóle na to nie reaguje. Wygląda to tak jakby w tv w ogóle nie było żadnego softu. Daje się go tylko wł/wył. Po włączeniu nie podświetla sie matryca. Nie działa też pilot MagicMotion bo nie da się nim wył i wł tv. Wezwałem serwis. Zobaczę co powiedzą.
 

keriz

New member
Próbowałem tego rozwiązania. Niestety w ogóle na to nie reaguje. Wygląda to tak jakby w tv w ogóle nie było żadnego softu. Daje się go tylko wł/wył. Po włączeniu nie podświetla sie matryca. Nie działa też pilot MagicMotion bo nie da się nim wył i wł tv. Wezwałem serwis. Zobaczę co powiedzą.
Jaki miałeś poprzedni soft zainstalowany w tym telewizorze podaj numer jak wiesz
 

keriz

New member
Problem z połączeniem sieciowym Lan

Jaki sposób , żeby to połączyć telewizor z internetem. Po tej aktualizacji zniknęło mi połączenie.
Wyskakują mi takie informacji router, kabel internet wszystko OK sprawdzone 100 razy..
IMG_0059.JPG

IMG_0060.JPG

IMG_0061.JPG

Ma ktoś jakiś pomysł albo przerabiał to zagadnienie ? Chętnie przyjmę podpowiedź jak z tego wybrnąć.
 

stanelk

Member
Witam
Jedynie co możesz zrobić to wyjęcie z gniazdka na chwilę i jeszcze raz załącz powinno być ok
Próba dobra tylko należy TV wyłączyć na więcej niż godzinę a nawet na wiele godzin.Sprzęt elektro ma często swoje podtrzymanie napięciowe [zegarek] gorzej jak ostatnie dane zapisało na eeprom.
Pozdrawiam.
 

kodishu

New member
Próba dobra tylko należy TV wyłączyć na więcej niż godzinę a nawet na wiele godzin.Sprzęt elektro ma często swoje podtrzymanie napięciowe [zegarek] gorzej jak ostatnie dane zapisało na eeprom.
Pozdrawiam.

To jest w ogóle jakieś dziwne bo nie ma napięcia na portach usb bo nie świeci sie niebieska dioda w odbiorniku pilota MagicMotion. Wszystko jest martwe, matryca tez się nie zaświeca. Jedynie dioda po właczeniu najpierw na czerwono, potem na biało, przygasa i znów świeci na biało już cały czas. Poza tym tv nie reaguje na nic.
 
Do góry