LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

keriz

New member
Napiszcie jak to zrobić ... tak po polsku.
Czy menu serwisowe jest odblokowane?
jeszcze nie wiem czy nebu serwisowe jest odblokowane bo coś pało mi w połączeniu z internetem i nie mogę wejść przez internet do menu a pilot logitecha będę miał jutro
Odblokowanie jak wyżej opisane
1. 09.00.00 Pobierz program
GP3_EU_BB_[Special_ChangeOldKey]_C0_RevNo59622_V09.00.00_ota_V2_SECURED.epk
2. Sformatować dysk flash do FAT32.
3. Utworzenie folderu LG_DTV.
4. Skopiuj ten firmware do folderu 09.00.00
5. Włóż pendriwe do telewizora.
6. Włącz telewizor.
7. TV apyta czy zaktualizować firmware, trzeba się zgodzić.
8. Poczekaj, aż TV zaktualizuje i ponownie się uruchomi wyjmij pendriwe
Następnie pobierz i zapodaj swój ulubiony stary firmware, i rób wszystko jak opisane wcześniej.

i masz nowego softa jakiego chcesz

OCZYWIŚCIE ROBISZ NA SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
 

rojek1

New member
Wreszcie przywróciłem do 05.11.:-o
Skąd masz 05.11.05 na stronie lg go niema.

zrobiłem to samo
i jak chciałem mu wgrać soft 5.01,10 i 5.11.08 to padła informacja, że nie ma potrzeby aktualizacji - soft 09.00.00 jest wyższy ???????????
rozumiesz coś z tego????

Ja mu najpierw wgrałem ten soft co był jako 2 na tej stronie a potem dopiero swój z dysku. A jak Ty z tego wyszłeś?
 
Ostatnia edycja:

keriz

New member
Skąd masz 05.11.05 na stronie lg go niema.



Ja mu najpierw wgrałem ten soft co był jako 2 na tej stronie a potem dopiero swój z dysku. A jak Ty
z tego wyszłeś?

Faktycznie usuneli go a wczoraj jeszcze był, ale zostawili 5.01.10 - jak bardzo chcesz to ci go wrzucę gdzieś na chomika

ja wgrałem pierwszy 09.00,00 a potem 05,11,10 al nie chciał go przyjąc twierdził, że to oprogramowanie 09.00.00 jest nowsze
 
Ostatnia edycja:

tom4sz

Member
Czyli lepiej wgrać jako pierwszy ten soft "SW_file_version_4.04.11.zip" ,
a potem mogę już Software File_Version 05.11.08.epk .
Czy w takiej kolejności pójdzie?
 

keriz

New member
Czyli lepiej wgrać jako pierwszy ten soft "SW_file_version_4.04.11.zip" ,
a potem mogę już Software File_Version 05.11.08.epk .
Czy w takiej kolejności pójdzie?
tak to wygląda w/g opisu kolegi , ja próbowałem u mnie nie poszło z drugiego ale poszło z pierwszego a potem soft właściwy

jak zainstalujesz daj znać
 
Ostatnia edycja:

rojek1

New member
tak to wygląda w/g opisu kolegi , ja próbowałem u mnie nie poszło z drugiego ale poszło z pierwszego a potem soft właściwy

jak zainstalujesz daj znać
Widocznie to zależy od płyty głównej ja miałem na pendrive oba softy po restarcie ukazało się na nowo okienko aktualizacji z tym softem 4.04.11. Gdyby tak nie poszło spróbuj nacisnąć na opcjach 7 razy FAV
mając oczywiście na pendrive ten nowy soft. Prawdopodobnie istnieje też szansa automatycznej aktualizacji softu przez tv podłączony do sieci i wtedy aktualizuje od najstarszej wersji po kolei ale ja tego nie próbowałem mnie od razu załapało. A w jaki sposób Ciebie poszło?
 

keriz

New member
Widocznie to zależy od płyty głównej ja miałem na pendrive oba softy po restarcie ukazało się na nowo okienko aktualizacji z tym softem 4.04.11. Gdyby tak nie poszło spróbuj nacisnąć na opcjach 7 razy FAV
mając oczywiście na pendrive ten nowy soft. Prawdopodobnie istnieje też szansa automatycznej aktualizacji softu przez tv podłączony do sieci i wtedy aktualizuje od najstarszej wersji po kolei ale ja tego nie próbowałem mnie od razu załapało. A w jaki sposób Ciebie poszło?

mi poszło tak:
1. wgrałem soft 90.00.00
2. potem próbowałem dać 05.11.08- ale odmówił twierdził, że to wcześniejsze jest wyższe oprogramowanie
3. wcisnąłem 7x7 i załapało z pendriwa ten soft 05.11.08 bez problemu

tego softu 4.04.11 nie przyjmuje
 

rojek1

New member
Witam
Dokładnie opisane gdyby nie wszedł soft prze kol z Rosji

Pomóż sobie przyjaciele pracują firmware przebadane na LW575S. (V09.00.00), które można migać nowy stary
wziąć napęd USB
(1) są sformatowanie jej w systemie FAT32,
(2) utworzyć folder i nazwij go dokładnie tak, jak napisane LG_DTV
(3) w tym folderze rzuca firmware.
(4) do podłączenia do telewizora okno wyskakuje, że firmware jest nowszy niż ten, który jest USB (jeśli chcesz mieć stary firmware)
(5), kliknij na przycisku HOME
(6) przejść do ustawienia i wybierz pozycję Opcje,
(7) siedem razy nacisnąć przycisk FAV pojawi się okno
(8) na pilocie zdalnego naciśnij czerwony przycisk
(9) kliknij przycisk OK, proces rozpoczął się, poczekaj, aż TV idzie do restarcie wyłączyć USB.
PS. NEVKOEM JEŚLI NIE wyłączyć telewizor I NIE odłączać USB do Koniec procedury ponownego wstawiania. jeśli chcesz wrócić do starego firmware, należy najpierw zainstalować (v09.00.00), a następnie wszystko jak migać [url=http://narod***/disk/51725113001.47c8533ddf16fa6d7945d70c4b8afcf4/VID_20120604_211948.3gp.html

Napiszcie czy zaskoczyło, w którymś z postów u Rosjan pisało też o aktualizacji przez tv z reguły idzie po kolei od najstarszego ale bywały wypadki że od razu zaktualizował do najnowszego dajcie znać jak u Was poszło.
 
Ostatnia edycja:

keriz

New member
Napiszcie czy zaskoczyło, w którymś z postów u Rosjan pisało też o aktualizacji przez tv z reguły idzie po kolei od najstarszego ale bywały wypadki że od razu zaktualizował do najnowszego dajcie znać jak u Was poszło.[/QUOTE]


Narazie nie mam internetu jak będę miał w tv to spróbuję.
ale teraz np można z pilota wrócić do poprzedniego oprogramowania.
A sprawdzał ktoś już menu serwisowe czy jest wszystko otwarte???
 

rojek1

New member
Napiszcie czy zaskoczyło, w którymś z postów u Rosjan pisało też o aktualizacji przez tv z reguły idzie po kolei od najstarszego ale bywały wypadki że od razu zaktualizował do najnowszego dajcie znać jak u Was poszło.


Narazie nie mam internetu jak będę miał w tv to spróbuję.
ale teraz np można z pilota wrócić do poprzedniego oprogramowania.
A sprawdzał ktoś już menu serwisowe czy jest wszystko otwarte???[/QUOTE]



Witam to co zaskoczyło czy nie? jeżeli masz soft 05.11.08 to Ci nie wejdzie soft 04.04.11 to jeden z pierwszych softów. Aktualizacja do starszych softów pisałem wyżej wgranie tego zmodyfikowanego softu 90.00.00 a póżniej ewentualnie soft na pendriva i wejśc ustawienia na opcje 7 razy Fav .......i tak dalej jak pisałem wyżej musi wejść teraz próbowałem w ten sposób i załapało.

Jeżeli chodzi o menu serwisowe na razie nie wiem czy go odblokowało bo nie mam czym wejść do niego muszę wejść w kontakt z kolegą on ma pilot przystosowany do tego
 
Ostatnia edycja:

keriz

New member
jasne wszystko się zgadza sposób pewny , sprawdzony i przetestowany
na razie z tego co widzę to tylko my to zrobiliśmy ...ale działa na 100%!
 

rojek1

New member
h d t v p o l s k a.c o m/topic/25520-lg-lw570-lw570s/page__st__460

oczywiście usuń odstępy oglądałeś tam też zaskoczyło czyli teraz mamy ratunek jak coś LG nam poknoci ciekawi mnie tylko czy są odblokowane te funkcje w menu serwisowym az mnie cholera bierze że nie mogę tam wejść
 
Ostatnia edycja:

keriz

New member
Jeżeli chodzi o menu serwisowe na razie nie wiem czy go odblokowało bo nie mam czym wejść do niego muszę wejść w kontakt z kolegą on ma pilot przystosowany do tego[/QUOTE]

jak masz internet to spróbuj wejść przez internet do menu serwisowego wchodziłem bez problemu dopóki mi nie padł internet
 

rojek1

New member
Jeżeli chodzi o menu serwisowe na razie nie wiem czy go odblokowało bo nie mam czym wejść do niego muszę wejść w kontakt z kolegą on ma pilot przystosowany do tego

jak masz internet to spróbuj wejść przez internet do menu serwisowego wchodziłem bez problemu dopóki mi nie padł internet[/QUOTE]

Czyli jak ?
Zawsze wchodziłem do biosu pilotem od kolegi zdaje sie thomson
 

hjanusz

New member
Witam !

Potwierdzam na 42LW5500 - wszystko działa, menu serwisowe - odblokowane
Wielkie dzięki dla kolegi "rojek1" za info o takiej możliwości.

Pozdrawiam !
 

rojek1

New member
Witam !

Potwierdzam na 42LW5500 - wszystko działa, menu serwisowe - odblokowane
Wielkie dzięki dla kolegi "rojek1" za info o takiej możliwości.

Pozdrawiam !
czyli działa także na innych LG z serii LW to super
Na innym forum też pozytywy tak że udało nam się rozwiązać nasz problem oby tak dalej.....
 
Ostatnia edycja:
Do góry