LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

maposte

New member
witam
czy ktoś używa starszej wersji pilota Magic Motion z tym tv? bo ja zakupiłem na allegro i nie działa (wygląda na nieużywany), tzn reaguje na zał, wył, mute ale nie ma śladu kursora na ekranie:( jeśli ktoś może potwierdzić czy używa i działa to byłbym wdzięczny
 

katt

New member
witam
czy ktoś używa starszej wersji pilota Magic Motion z tym tv? bo ja zakupiłem na allegro i nie działa (wygląda na nieużywany), tzn reaguje na zał, wył, mute ale nie ma śladu kursora na ekranie:( jeśli ktoś może potwierdzić czy używa i działa to byłbym wdzięczny

a podłączyłeś czujnik ruchu do telewizora? (usb)
 

Rych33

New member
Masz racje lukwlkp. Jest z tyłu jak byk December 2011. Więc może rzeczywiście już były z nowym softem. A co do pionowych pasów na boiskach to u mnie też nie ma. Na pewno bym zauważył bo dużo piłki oglądam.
 

decklen

New member
Mam od trzech tygodni 47LW570S i bardzo irytują mnie pionowe białe pasy widoczne na jednolitym tle w momencie poziomego ruchu kamery(przeszkadza to głównie przy transmisjach meczy piłki nożnej).Kupiłem nowy telewizor m.in. z myślą o Euro2012 i taki obraz jest dla mnie nie do zaakceptowania.Czy ktos może podpowiedzić czy jest jakiś sposób ustawień który wyeliminuje ten problem. Czy jest to wada mojego egzemplarza czy poprostu te "typy" tak mają
zobacz jaki masz soft w TV jeś li nie jest to 5.10.2 to pobierz ze strony suportu LG i z pendrajwa zainstaluj nowszy soft
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Nierówne podświetlenie matrycy

Cześć Jestem posiadaczem LG 55LW570S, i jeżeli chodzi o ten telewizor to wszystko jest ok. oprócz podświetlenia matrycy....i pytam czy u WAS w rogach ekranu jest mocniejsze podświetlenie ,po prostu narożniki świecą a szczególnie na dole...najbardziej jest to widoczne podczas ciemnych scen...
 

Davvidis

New member
Dwa tygodnie temu kupiłem TV LG 47LW570S. Wszystko Ok i jestem z niego zadowolony, ale jak to zawsze bywa problemy są, a chodzi mi o połączenie LAN.
Kupiłem kabel i próbuje połączyć się przewodowo. Wpinam kapel do routera i TV, i nic. Kompletna cisza.
Kabel działa, wielokrotnie sprawdzałem go na laptopie. Dioda ma routerze miga, a powinna świecić cały czas.
Na innym forum dostałem poradę, że może powinienem zaktualizować oprogramowanie, lecz muszę to zrobić ręcznie bo nie wykrywa żadnej sieci.
Robię wszystko tak jak w instrukcji, ale aktualizacja (najnowsza ze strony LG) nie działa. Gdy podpinam pendrive do TV, jest wszystko OK, a gdy aktualizacja dojdzie do 61% wyskakuje napis "Plik uszkodzony. Niepowodzenie.".
Ściągałem plik dwa razy, formatowałem pendrive do różnych systemów plików i nic, za każdym razem to samo.
Już sam nie wiem co mam robić. Dzwoniłem do serwisu LG, a oni kazali odesłać TV do nich.
Jestem do tego sceptycznie nastawiony, dlatego chcę spróbować coś sam zrobić.

Proszę o pomoc. Przepraszam, jeżeli ten post był wcześniej na tym forum, ale nie mogłem nic znaleźć, więc podpinam mój problem tutaj.
 

memeczyslaw

New member
rowniez mam problem z aktualizacją i podczas aktualizacji wywala błąd plik uszkodzony, aktualizacja usb, z softem 4 nie bylo problemu a z serii 5 wywalają błędy dlaczego tak sie dzieje?
 

bogiman

New member
Witam
Jak tanim kosztem zrobić dysk sieciowy i udostępnić z niego pliki multimedialne dla naszego TV. Chciałem użyć tego co mam czyli dysk zewnętrzny + router TL MR3220 (z USB) oraz wgrać OPENWRT. No ale tu zaczynają się schody bo przy tym routerze to chyba mogę stworzyć tylko dysk sieciowy widziana przez kompa. I aby go udostępnić do TV muszę mieć go włączonego a to mi się nie uśmiecha. Może zna ktoś z was jakieś tanie i działające rozwiązanie tego problemu. Gdzieś tam czytałem o dyskach sieciowych NAS ale czy to zadziała?
 

magic79

New member
Apropo aktualizacji to ja miałem tak.
Mając starszy soft 4.coś tam ,próbowałem zainstalować z USB najnowszy ze strony LG(nie będę wymieniał wersji bo mi się mylą te cyferki)Za każdym razem wywalało komunikat "Plik uszkodzony".
Zaktualizowałem więc przez sieć do tej wersji odrobinę niższej niż na stronie.
Po aktualizacji z ciekawości podpiąłem jeszcze raz USB z najnowszą wersją i wszystko poszło bez problemu.
 

banker_2

New member
DLNA tylko w rozdzielczości 720x406

Witam,
Panowie! Kupiłem 47LW570S szukając modelu z użytecznym 3D (uważam, że na tym polu Cinema 3D właściwie nie ma konkurencji więc wybór zawęził się do LG) i obsługą DLNA. 3D jest super, ale implementacja DLNA w LG to jakaś kpina, zaledwie 720x406 linii! Dla telewizora full HD?! Wszystkie filmy HD przeskalowuje do tego rozmiaru, porażka... Poprzednio miałem Sony, tam DLNA jest z innej bajki po prostu, pracuje wspaniale z pełną rozdzielczością, trochę żałuję,że tego nie sprawdziłem wcześniej.
Macie jakiś sposób by ominąć takie ograniczenie, tj. wysyłać z komputera pliki pełnej rodzielczości na TV? Nie chodzi mi o takie rozwiązanie jak po kablu HDMI z PC-ta lub po USB z dysku. Kabla HDMI po całym pokoju nie chcę ciągnąć, a część opisywanych tu problemów z dekodowaniem filmów po USB może się brać po prostu z za małej wydajności samego USB. Jest jakiś patent?

POZDRAWIAM<
banker_2
 

Rych33

New member
banker_2 ja mam ten sam model TV i sieć przewodem. Obraz 3D przez DLNA wydaje mi się ok. na oko. Ale jak to sprawdzić jak jest faktycznie rozdzielczość ?
 

banker_2

New member
Zaraz po wczytaniu pliku jest komunikat na górze ekranu, pokazuje m. in. rozdzielczość pliku. fajnie, że odbierasz obraz jako OK, to znaczy ze przynajmniej przeskalowanie jest dobrej jakości niemniej ze specyfikacji LG wynika, że nie ma tu szans na 1080p, 720p czy nawet HD ready. Nie wiem na co taka implementacja DLNA w TV full HD, to niepoważne.
 
Do góry