LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

decklen

New member
wejsc w tryb hotelowy czyli przycisk home trzymamy az zniknie to menu home nastepnie 1105 i OK
tam trzeba znalezc opcje pobrania pliku z ustawieniami z usb
 

zmysl84

New member
Hej.
Mam 32LW570S.
Zdarzyło się komuś (tak jak mi dzisiaj), że po aktualizacji na v05.01.10 nie działają filmy w .MKV poprzez kabel krosowany z PC do TV (DLNA)?
Jak do tej pory pobierałem .MKV i zamieniałem tylko rozszerzenie na .AVI, żeby wykryło i działało, a teraz żaden film MATROSKA nie działa.
Czy można coś z tym zrobić? Pomocy!
 

zmysl84

New member
U mnie inaczej nie wykrywa ich (.MKV) poprzez kabel sieciowy z PC.
Żebym je widział w TV muszą mieć rozszerzenie .AVI, bodajże jeszcze .MOV, .MP4 itp., ale .MKV nie widzi mój TV - nie chodzi mi poprzez jakiś PLEX czy NERO, tylko udostępnione pliki w Windows'ie.
Do tej pory działały wszystkie po zmianie rozszerzenia, a teraz żadne; działają tylko poprzez NERO lub PLEX.
Co mogło być przyczyną takiego działania (a raczej NIEdziałania)?
I co mogę zrobić jeśli aktualizacja nie pomoże? Czy pozostaje tylko jakiś media server?
 

Malek

New member
U mnie również po aktualizacji oprogramowania do wersji z cyferką 5 na początku pojawił się problem z odtwarzaniem plików .mkv udostępnienych z WMP przez DLNA. Miałem nadzieję że ta najnowsza wersja oprogramowania to naprawi ale niestety nie. Na sterownikach z ostatniej wersji z 4 na początku wszystko działało poprawnie. Pisałem nawet w tej sprawie do serwisu LG ale oni poradzili mi oczywiście korzystanie z nero lub plexa co przetestowałem i mi osobiście to nie odpowiada. Jak będę miał trochę czasy to chyba jeszcze z nimi pokoresponduję bo trzeba przyznać że aktualizacje powinny poprawiać działanie sprzętu a nie dodatkowo ograniczać jego możliwości, a w przypadku ostatnich 2 aktualizacji prócz opisanego problemu nie zauwarzyłem nic pozytywnego.
 

rafi79

New member
W trybie hotelowym zmieniłem "coś" (oczywiscie taka moja ciekawość) ,że nie działa mi pilot, przyciski w telewizorze działają.
Czy ktoś ma może sposób, aby wejść w tryb hotelowy bez użycia pilota?
Ewentualnie jak przywrócić ustawienia fabryczne bez pilota?
Dodam że w ustawieniach funkcję przywróceń fabrycznych mam nieaktywną - soft zaktualizowałem do najnowszego przez usb i dalej to samo.
Proszę o pomoc.


OK już sobie poradziłem - pilot nie działał ale jak wprowadziłem tą samą kombinację klawiszy to ku mojemu zdziwieniu pojawił się tryb hotelowy :)
 
Ostatnia edycja:

nfsc

New member
mam taki problem, ze przy patrzeniu przez okulary jednym okiem to widzę obraz który jest dla niego przeznaczony, a dodatkowo ducha (echo?) drugiego obrazu. przeszkadza to gdy np gram na podzielonym ekranie a ustawiam ze sygnał jest 3d i każdy gracz widzi tylko swój ekran. Tak samo jest na zwykłym obrazie z satelity czy anteny gdy robię 2d>3d ( a powinienem widzieć jednym okiem tylko połowę ekranu w zależności górę/dół lub lewo/prawo zależnie od ustawienia) a widzę jeszcze te duchy? ma ktoś tak? dodatkowo nie uświadczyłem jeszcze wychodzenia obrazu z tv ( a głębia jest ok) (ustawiłem +7 w odpowiednim miejscu), czy te sprawy mogą się łączyć?
 

Limak74

New member
Mi w zupełności wystarczy aplikacja do iphona. Dzieki niej mam normalna klawiaturę dotykowa i myszkę jak w laptopie.

Pod warunkiem ze Ci sie paruje bez problemu ;) ja muszę wyłączy / włączyć wifi w iPhone inaczej nie chce sie pasować a co jakiś czas jak wlaczam TV to IP widoczne a DLNA nie widzi Dopiero jak wyl/włącze TV za którymś razem jest widoczne Internet po kablu ! DHCP przydziela IP bez problemu nie wiem czego to wina
 

p5zx

New member
Witam mam pytanko widzę że dużo osób użytkuję ten Tv .

Jak wygląda sprawa podłączenia Ps3 i PC do tego telewizora chodzi mi o input lag ?

Jest wiele głosów że nie nadaje się do grania i chciałbym wiedzieć jak to jest w praktyce u Was .

Pozdrawaim
 

edek103

Member
Witam!

Ja mam od paru dni model 55lw650s. Dzieci grają na PS3 w jakies gry tanczone...skaczą tanczą z kamerką i obraz super....zadnych interlagów, plagów....czy jak to wszyscy nazywacie....wiec dajcie spokoj.....można grać.....

TAk wogóle to najpierw sie naczytalem na forum o jakis roznych dziwnych znieksztalceniach zwiazanych z ruchem, migotaniem, bielą..itd.....

Teraz jak matol siedze wpatruje sie w ladny obraz i zastanawiam dlaczego tego nie widze....to wszystko bzdury......chyba ze ktos kupuje telewizor 55 cali za 2,5tys......przeciez to musi sie czyms sie róznic. Matryca, elektronika. Nie moze byc tak ze Firma w modele za 2 tyś pakuje to samo co w modele za 6-8 tys.....( podobnie jak z samochodami)

Kupujcie dobre modele ( przeciez taki zakup to na dobre kilka lat) i bedziecie mieli problem z glowy.....

Pozdrawiam wszystkim z zasniezonego Zielenca:):):)

Edek
 

Limak74

New member
U mnie również po aktualizacji oprogramowania do wersji z cyferką 5 na początku pojawił się problem z odtwarzaniem plików .mkv udostępnienych z WMP przez DLNA.
Czy ktos mi moze odpowiedziec czy mozna na telewizorze LG LW659S odgrywac pliki udostepnione po Sambie ? CIFS/SMB ? czy tylko DLNA? Ktos tu pisal ze udostepnial pliki w windows jak TV je widzial?
udostepnionego katalogu ja nie widze na TV :( Bardzo bede wdzieczny za jakies wskazowki
 

ovner

New member
Na oryginalnym sofcie tego nie zrobisz tylko DLNA, kolega który o tym wspominał to ma wgrane alternatywne oprogramowanie OPENLGTV BCM, albo czytał o tym.
Zapewne o to ci chodzi
na zaprzyjaźnoinym forum napisał:
CIFS shares from Windows 7 on OpenLGTV BCM


Instruction by mihaifireball
OpenLGTV BCM firmware allows TV to access files directly from Windows OS PCs by using module cifs.ko by mounting Windows shares to NetShare folder located on the USB stick plugged in TV.
...
 

zmysl84

New member
Czy ktos mi moze odpowiedziec czy mozna na telewizorze LG LW659S odgrywac pliki udostepnione po Sambie ? CIFS/SMB ? czy tylko DLNA? Ktos tu pisal ze udostepnial pliki w windows jak TV je widzial?
udostepnionego katalogu ja nie widze na TV :( Bardzo bede wdzieczny za jakies wskazowki

Ja normalnie (Win7x64) podłączyłem kabel sieciowy krosowany z PC do TV.
Następnie udostępniłem pliki przez WMP i śmiga.
W TV wykrywa DLNA i już, a jak nie wykrywa to zrobić na sztywno adres.
Chociaż przekonałem się do tego Nero i na razie na nim działam, bo od kilku dni, jak zrobiłem aktualizację w TV, nie widzi mi plików MKV.
 

memeczyslaw

New member
witam mam problem dzisiaj włączyłem telewizor i na ekranie po lewej stronie az do polowy ekranu mam pionowe cienkie czarne paski o co chodzi?

wyłączyłem telewizor włączyłem ponownie i paski zniknęły narazie sie nie pojawiają ale zmartwiła mnie cała ta sytuacja czy są powody żeby sie obawiać? telewizor nowy ma 2 miesiące
 

decklen

New member
Panowie czy da się zwiększyć ilość usb wejść w tym TV.
W menu serwisowym jest coś o usb hub ale jak to ustawić i jakiego huba użyć ?
 

Dryblas

New member
uzywa ktoś tego tv z xboxem ?
mam pytanie bo z ps3 wiem ze działa Simplink i odpalając ps3 włącza sie tv
z xboxem tak nie mam . czy to wina kabla , xbox tak nie działa ? czy może jakies ustawienia ?
czy ktos może podzielić sie doświadczeniemi na temat wspopracy LG 47lw570S z Xboxem.
Planuje zakup konsoli i nie wiem czy bedzi wszycho ok.
 
Do góry