LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

sebabix

New member
witam, kupiłem 02.11.2011 55LW579s i mam pytanie związane z promocją odtwarzacz 3D w prezencie "zrób kino w domu" zarejestrowałem produkt na stronie lg i cisza ,czy ktoś już otrzymał gratis i po jakim czasie ?
 

memeczyslaw

New member
poprostu dysk mial taki stojak na ktorym sie go stawiało i jestli podlaczylem go przez ten stojak to telewizor go nie wykrywał ale jak juz dysk z niego wyjąłem i podłączylem sam dysk, telewizor go odczytał ale mam teraz inny problem nie moge odtworzyć żadnego filmu 3d ani full hd! gdy wrzuce film na dysk jest przy nim czerwony wykrzyknik "Plik nie prawidłowy" a jak juz mi sie uda coś odtworzyć to nie ma dzwieku, albo film przerywa w pewnym momencie i wywala do menu! co sie dzieje? zły dysk? prosze o pomoc
 
Ostatnia edycja:

cherryww

New member
Mam pytanie do posiadaczy modułu NCam w telewizorze. Macie może nowe kanały HD od TVN (TVN Turbo Hd, TVN 7 Hd, TVN Style Hd)? Jak tak to jak je można wyszukać?
 

sebba

New member
witam, kupiłem 02.11.2011 55LW579s i mam pytanie związane z promocją odtwarzacz 3D w prezencie "zrób kino w domu" zarejestrowałem produkt na stronie lg i cisza ,czy ktoś już otrzymał gratis i po jakim czasie ?


Musisz zarejestrowac ten telewizor jeszcze na "Moje LG"
Wtedy dopiero bedzie powiązany z promocją i beda mieli Twoj adres

Pare dni temu w tej sprawie wyslalem maila do "zrob kino" i mi odpisali ze na dniach dostane info o przyznaniu nagrody
Narazie cisza :/


Z innej beczki

Czy to normalne ze programy cyfrowe na tym TV tak wolno sie przerzucają (ok 2 s)
Mam moduł CAM z lokalnej kablówki
Ale bez tego modulu tez dziala tak wolno
Czy jedyne wyjscie na szybsze dzialanie jest zewnetrzy dekoder?
Czy jest na rynku moze jakis szybszy modol CAM?
A moze to wina kablowki
 
Ostatnia edycja:

zibi079

New member
Długie przełączanie kanałów to raczej wina wew. tunera a nie modułu CAM ja drążyłem temat jakiś czas jeżeli chodzi o wew. tuner dvb-s/s2 działają raczej wolno albo bardzo wolno i nie zawsze poprawnie., także w Twoim przypadku 2 sek. nie są tragedią ja bym się cieszył że działa i nie ma dodatkowego pudełka pod tv.
 

sebba

New member
Długie przełączanie kanałów to raczej wina wew. tunera a nie modułu CAM ja drążyłem temat jakiś czas jeżeli chodzi o wew. tuner dvb-s/s2 działają raczej wolno albo bardzo wolno i nie zawsze poprawnie., także w Twoim przypadku 2 sek. nie są tragedią ja bym się cieszył że działa i nie ma dodatkowego pudełka pod tv.


Dzięki za szybka odpowiedz

Sprawdziłem jeszcze raz z stoperem
Przeskakiwanie między programami trwa nawet 3 s
Co ciekawe przechodzenie do kanału niekodowanego (niewymagającego modułu CAM) trwa szybciej bo 2 s
Widać moduł też dodatkowo spowalnia

Jest jeszcze jedna rzecz która mnie denerwuje w tym TV
Jest to sortowanie programów cyfrowych
A dokładnie to ze nie można przenosić kanału tak jak to jest przy analogowych tylko nadaje się mu nowy numer
Ciężko tak wygodnie posortować programy bo zastępowany program wskakuje na miejsce starego numeru
 

zibi079

New member
Potwierdzasz wszystko to o czym się dowiedziałem drążąc temat dvb-s2 kanały kodowane wchodzą dłużej niż fta i są problemy z sortowaniem. Min dlatego zrezygnowałem z kupna tv w budowanym tunerem, ale w Twoim przypadku jest ok dvb-s2 z modułem podobno dość często wiesza cyfre+. Proponuje napisać do producenta tv może oni pomogą np. nowym softem jeżeli chodzi o sortowanie. Niewątpliwie obsługa tv jednym pilotem ma to niezaprzeczalny plus więc ja bym nie robił tragedii sortowania nie robi się chyba często.
 

tpat

New member
Problem z pasami

Witam

Proszę o pomoc. Czy to normalne w tych telewizorach ze na zielonym tle widać ciemniejsze i jaśniejsze pionowe pasy. Jest to szczególnie drażniące przy oglądaniu meczu. Pasy są tak widoczne ze wygląda to jakby tv był lekko zabrudzony. Ale tylko na zielonym tle.
Czy mam po prostu pecha i telewizor jest uszkodzony? Proszę o pilna odpowiedz bo jeśli taki jest urok tego tv to jutro oddaje go do sklepu. Jutro mam ostatni dzień na zwrot. Dodam, że mam wersje 55 cali.
 

klaus71

New member
Bez reklam
ja mam model 32 cale i 2 razy tv po włączeniu miał takie szare pionowe pasy (jakby znak wodny) - u mnie widoczne to było na białym/jasnym tle.
co dziwne widoczne były tylko na lewej połowie ekranu.
wyłączyłem tv i włączyłem i pasy zniknęły.
w sumie dziwny efekt.
 

tpat

New member
No to pojechalem do EURORTVAGD bo tam kupiłem TV i kazali mi bujać sie z serwisem LG. Zwrotów u nich ponoć nie ma nawet po 5 minutach od zakupu. Telewizor oglądam jak przez firankę. Jeśli moja żona której mało co przeszkadza też to widzi tzn że coś jest nie tak. Czy ktoś z was jeszcze też to zauważył? Szczególnie widoczne na meczach piłkarskich na zielonym tle.
 

elliotek

New member
Ja jestem strasznie wrażliwy na obraz i u mnie musi byc wszystko idealnie a jeśli tak nie ma jestem w stanie zmienić nawet TV na nowy żeby było idealnie. Nie ukrywam ze musiał sie trochę napracowac żeby obraz mnie zadowalal, ale teraz naprawdę jest idealnie, i nie widzę tych objawów o których piszecie wyżej! Może to kwestia ustawień? Naprawdę jestem w stanie stwierdzić ze jest to genialny telewizor, tylko ze trzeba trochę przy nim posiedzieć aby go dobrze ustawic, mi to zajęło prawie 2 tyg!!
 

tpat

New member
Problem w tym ze żadne ustawienia nie zmieniają tego efektu. Jest widoczny na maksymalnym podswietleniu i na minimalnym i na wszelakich ustawieniach z tego forum. Ale przeszkadza mi to tylko (albo AŻ!!!) na meczach. Wówczas jest dużo zielonego (np widok ogólny na mecz z kamery na środku boiska kiedy kamera obraca się w jedna lub druga stronę to ja to widzę jakbym miał firankę przed telewizorem). Mniej widoczne przy bardziej statycznych obrazach ale da się zauważyć. Szczerze to jestem załamany. Mam nadzieje żę LG zareaguje jak przystało na dużą i poważną firmę i wymieni mi ten model, bo to nie może być "taki urok matrycy". Na dzień dzisiejszy wolałbym oglądać mecze na moim 3 letnim samsungu.
 

tpat

New member
Dodam jeszcze ze po włączeniu trybu 2D->3D w trakcie oglądania meczu te pionowe smugi są jeszcze bardziej widoczne. Psuje to efekt 3D, bo mam te smugi na środkowym planie jakby.
 

memeczyslaw

New member
do wszystkich ktorzy maja wątpliwości co do tego telewizora na temat input laga otóż po zaktualizowaniu softu, ustawienia wejścia na pc i w trybie gra nie ma żadnych lagów wszystko chodzi idealnie! efekt 3d miazga ogolnie telewizor polecam w 100% jest wypas
 
Do góry