LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

ProTon1

New member
tak, poczytaj we wcześniejszych postach
znalazlem:
Amtran WU260-AM

Arcadyan WN8522B​
Arcadyan WN8522B

Arcadyan WN8522B 1​
Arcadyan WN8522B 1

Arcadyan WN8522B 3​
Arcadyan WN8522B 3

Arcadyan WN8522B 4​
Arcadyan WN8522B 4

AzureWave AW-NU231​
AzureWave AW-NU231

Belkin F6D6050​
Belkin F6D6050

Belkin F7D4101​
Belkin F7D4101

Belkin F9L1101​
Belkin F9L1101

CyberTAN WU260-A1-AM​
CyberTAN WU260-A1-AM

LG AN-WF100​
LG-WF100

LG WN8522D1​
LG WN8522D1

LG WN8522D2​
LG WN8522D2

Linksys AE2500​
Linksys AE2500

Netgear WNDA3100v2​
Netgear WNDA3100v2

Panasonic DY-WL10​
Panasonic DY-WL10

Roku HD XR Wireless Module​
Roku HD XR moduł bezprzewodowy

Sony WU600-TS​
Sony WU600-TS

Toshiba WLM-10UB1​
Toshiba WLM-10UB1

Wistron NeWeb DNUB-B1​
Wistron NeWeb DNUB-B1
Ale oprocz tych jest jakas tansza alternatywa? za ok 50zl, bo wiekszosc nie ma na polskim rynku a i ceny sa zawrotne
 

faiint

New member
Witam was. Ja mam pytanie odnośnie napisów do filmów. Otóż ostatnio dokładałem polskie napisy do filmu w formacie mkv (domuxowałem je do pliku) i na komputerze wszystko ok, odtwarza się, jest po prostu super. Problem polega na tym, że kiedy przeniosę film na dysk i podłączę przez USB do TV, napisów nie ma. Niby jest opcja "włączone" i "wyłączone" ale nic się nie dzieje. Napisy nie pojawiają się. Z kolei, kiedy uruchomiłem film poprzez serwer multimediów PLEX, miałem tam osobny plik z napisami i odtworzyły się bez zarzutów. Jednakże przez PLEX widzę też nieco inny, bardziej okrojony odtwarzacz filmów, a bezpośrednio przez dysk jest ten standardowy, rozszerzony. Oczywiście próbowałem już do dysku dokładać napisy w osobnym pliku w wielu różnych formatach od txt, poprzez srt na idx kończąc. Co może być przyczyną i jak sobie z tym fantem poradzić?
 

Covsky

New member
Witam , Problem pojawil sie juz wczesniej ale nigdy nie zostal rozwiazany , czy biorac pod uwage dzisjeszy software , lagi podczas grania na xboxie czy ps3 sa zlikwidowane ? Chodzi mi o model 55lw579s
 

memeczyslaw

New member
Mam wrażenie, że niektórzy nie czytają ze zrozumieniem! Bije tu np. do Ciebie, między innymi nawet ja napisałem, że nie ma problemu z input lagiem!! Ile razy trzeba będzie to napisać?????

TV LG LW570S NIE MA PROBLEMU Z INPUT LAGIEM!

Wystarczy włączyć AV MODE i wybrać GRA!


wystarczy poczytać troche kilka postów wyżej
 

radek1986

New member
Słuchajcie, ostatnio zaciekawił mnie model Philipsa 42PFL7606K, w cenie zbliżonej do 42LW570S.

Wcześniej zdecydowałem się na zakup TV serii 650S, ale obawiam się że będę dłuuuugo czekał...

Co sądzicie o tym Philipsie ?
Oraz z Waszego doświadczenia i wiedzy na temat wyższych modelach LG ile trzeba będzie mniej więcej czekać, aż TV 42LW650S stanieje do ok 3200 - 3300 ? :)

Pozdrawiam,
Radek
 

faiint

New member
Panowie (i Panie?), odpowiedzi na pytania dotyczące telewizorów Philips et cetera znajdziecie w googlu, na dowolnym forum o philipsie... Wiem, że pewnie teraz sobie pomyślicie, że się narzucam, ale na prawdę chciałbym dostać odpowiedź co z tymi napisami, bo zaraz mój post zniknie gdzieś w gąszczu innych postów i niczego się nie dowiem. Zatem ponawiam pytanie odnosząc Was 3 posty wyżej.
 

faiint

New member
Panowie (i Panie?), odpowiedzi na pytania dotyczące telewizorów Philips et cetera znajdziecie w googlu, na dowolnym forum o philipsie... Wiem, że pewnie teraz sobie pomyślicie, że się narzucam, ale na prawdę chciałbym dostać odpowiedź co z tymi napisami, bo zaraz mój post zniknie gdzieś w gąszczu innych postów i niczego się nie dowiem. Zatem ponawiam pytanie odnosząc Was 3 posty wstecz.
 

neo292

Member
Panowie (i Panie?), odpowiedzi na pytania dotyczące telewizorów Philips et cetera znajdziecie w googlu, na dowolnym forum o philipsie... Wiem, że pewnie teraz sobie pomyślicie, że się narzucam, ale na prawdę chciałbym dostać odpowiedź co z tymi napisami, bo zaraz mój post zniknie gdzieś w gąszczu innych postów i niczego się nie dowiem. Zatem ponawiam pytanie odnosząc Was 3 posty wstecz.

Zgadzam się z Tobą, Trzymajmy się serii lw570s. Odnośnie napisów o ile pamietam napisy muszą być w formacie srt w jednym folderze z filmem mkv o takiej samej nazwie, było gdzieś na tym forum. Poszukaj dobrze.
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Plik BDMV

Cześć... czy ktoś odtwarzał na tym TV pliki BDMV ...
mam AVATARA 45,5GB właśnie w tym pliku i TV tego pliku nie widzi (wcześniej przed zakupem tego TV sprawdzałem ten film z tym plikiem w MediaMarkt i TV go odtworzył bez problemu z tego samego dysku który posiadam do dzisiaj) nie wiem być morze to wina nowego softu???
 

mufex

New member
Cześć... czy ktoś odtwarzał na tym TV pliki BDMV ...
mam AVATARA 45,5GB właśnie w tym pliku i TV tego pliku nie widzi (wcześniej przed zakupem tego TV sprawdzałem ten film z tym plikiem w MediaMarkt i TV go odtworzył bez problemu z tego samego dysku który posiadam do dzisiaj) nie wiem być morze to wina nowego softu???


Na 100000000000% żaden z obecnych tv na rynku nie czyta kopi płyt blu-ray 1:1. Mało tego, pełnych obrazów płyt blu-ray 1:1 nie czyta także żaden odtwarzacz blu-ray (z zewnętrznego dysku). Musiałbyś wypalić płytę i dopiero włożyć do napędu odtwarzacza i wtedy by poszło. Możliwość odtwarzania pełnych plików blu-ray mają jedynie odtwarzacze multimedialne (np. dune). Innej możliwości nie ma!!! Podejrzewam, że pomyliłeś pliki w czasie testów na tv i zamiast pełnego pliku blu-ray odpaliłeś jakiegoś ripa mkv.
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Na 100000000000% żaden z obecnych tv na rynku nie czyta kopi płyt blu-ray 1:1. Mało tego, pełnych obrazów płyt blu-ray 1:1 nie czyta także żaden odtwarzacz blu-ray (z zewnętrznego dysku). Musiałbyś wypalić płytę i dopiero włożyć do napędu odtwarzacza i wtedy by poszło. Możliwość odtwarzania pełnych plików blu-ray mają jedynie odtwarzacze multimedialne (np. dune). Innej możliwości nie ma!!! Podejrzewam, że pomyliłeś pliki w czasie testów na tv i zamiast pełnego pliku blu-ray odpaliłeś jakiegoś ripa mkv.
kto wie ,bo było mi dziwne że wtedy odpalił a teraz nie???
dzięki za odpowiedz...
 

Covsky

New member
Czy model 55lw579s moze posiadac wifi dongle , czy trzeba to kupic oddzielne? i Ew jak wyglada sprawa z dostepnoscia bo magic motion w medimarkcie powiedizli mi ze raz mieli jeden pilot a czytalem tez ze sa z tym duze problemy , czy tak samo wyglada sprawa z wifi dongle? bo rozumiem ze bez tego aktualizacji np nie bede mogl robic bo podlaczenie przez kabel odpada
 

faiint

New member
Zgadzam się z Tobą, Trzymajmy się serii lw570s. Odnośnie napisów o ile pamietam napisy muszą być w formacie srt w jednym folderze z filmem mkv o takiej samej nazwie, było gdzieś na tym forum. Poszukaj dobrze.
Więc zauważyłem, że to też jakby mało pomaga. Spróbuję jeszcze usunąć napisy całkowicie z pliku MKV i dać go do jednego folderu z napisami w formacie srt. Ale dziwi fakt, że przez PLEX działa a bezpośrednio z HDD nie chce ruszyć =/
 

Covsky

New member
moglby mi ktos podrzucic tez linka gdzie jest opisana sprawa tego formatu mkv? bo rozumiem ze pliki trzeba na ten format zgrac zeby pozniej konwersja z 2d na 3d dzialala w tv tak, bo ze zwyklych dvd ripow czy tym bardziej dvix nie pojdzie ? z jakiego formatu tez pliki sie na mkv konwertuje , ewnetualnie skad mozna je od razu sciagnac ?

Z gory dzieki i przepraszam ale nie moge tego znalezc
 

memeczyslaw

New member
witam mam problem z przenośnym dyskiem otóż zakupilem dysk hitachi 2,5 cala 320 gb i gdy podłączam do telewizora, telewizor go nie widzi, podłączam i nic sie nie dzieje, jak to naprawić czy telewizor nie obsluguje takiego dysku? a moze trzeba zainstalowac jakies sterowniki albo wprowadzic ustawienia? prosze o pomoc
 

luk4sek

New member
telewizor czyta tylko partycje fat i ntfs, sformatuj na ten format.
Jeśli nie to to spróbuj łączyć innym kablem, oczywiście bez żadnych przejściówek
 

memeczyslaw

New member
ok dzięki juz wszystko działa! aha mam jeszcze pytanie pościągałem kilka próbek filmów 3d i w niektorych wyświetla sie komunikat nie obslugiwany format audio i film leci bez dzwieku, jak to naprawić?
 

marekkurzyna

New member
ok dzięki juz wszystko działa! aha mam jeszcze pytanie pościągałem kilka próbek filmów 3d i w niektorych wyświetla sie komunikat nie obslugiwany format audio i film leci bez dzwieku, jak to naprawić?

Witam. Może ja pomogę. Najprawdopodobniej masz ścieżkę dźwiękową w Dts której ten tv nie odtwarza. Najlepiej sprawdzić programem mediainfo, jeśli tak musisz przerobić na ac3.

PS. Co ciekawe mam srt wmuxowane w plik mkv i działają mi napisy bez oddzielnych plików.
Pzd.
 

memeczyslaw

New member
dysk podłączony ale mam problemy z odtworzeniem filmu gdy wrzucam jakiś film na dysk i podłączam do telewizora to przy pliku filmowym jest czerwony wykrzyknik i pisze Plik jest nie prawidłowy, czasem gdy jakiś film odtworze to jest on bez dzwieku albo obraz zacina i wywala do menu, nie wiem co jest nie tak. Dysk to hitachi 320 gb, 2,5 cala ma ktos podobny problem z odtwarzaniem filmów? żadnego filmu 3d ani full hd nie moge odtworzyć! co jest?
 
Ostatnia edycja:
Do góry