lcd-agd.pl

marianoo1

New member
the1.pl napisał:
serwis info pl importuje komentrze tak jak np swistak z allegro
Ale te teksty nie są identyczne, one są bardzo podobne. To samo dotyczy nicków. A nawet jakby importował, to niby co, robi to w imieniu klientów? Jeśli tak jest, to jaka jest wiarygodność serwisów tego typu!!!
 

the1.pl

New member
marianoo1 napisał:
Ale te teksty nie są identyczne, one są bardzo podobne. To samo dotyczy nicków. A nawet jakby importował, to niby co, robi to w imieniu klientów? Jeśli tak jest, to jaka jest wiarygodność serwisów tego typu!!!

serwis info oraz inne tego rodzaju porównywarki maja taka wiarygosnosc jak wlasnie widac po przykladach sklepów lcd-agd czy oskar sam kiedys pisalem do ceneo o usuniecie oskara bo oszukal jednego naszego klienta mój mail zostal bez odpowiedzi pytanie dlaczego musze dowodzic swojej niewinnosci skoro wiem że jestem niewinny ?>
 

stasb

New member
The1.pl

Albo człowiek jest wielkim pechowcem, albo jest powiązany.
Ja osobiście proszę Pana nie wierzę w tak wiele przypadków
-Identyczna stona internetowa
-przekierowanie se strony lsc-sgd na pocztę the1
-ten sam dostawca internetowy
-komentarze
Zbyt wiele zbiegów okoliczności. Nawet jeśli istnieje ten sklep w ZG to nie świadczy o braku powiązan z LCD-AGD
Oczywiście proszę osoby z okolic ZG o info ondośnie sklepu The1
 

marianoo1

New member
the1.pl napisał:
serwis info oraz inne tego rodzaju porównywarki maja taka wiarygosnosc jak wlasnie widac po przykladach sklepów lcd-agd czy oskar sam kiedys pisalem do ceneo o usuniecie oskara bo oszukal jednego naszego klienta mój mail zostal bez odpowiedzi pytanie dlaczego musze dowodzic swojej niewinnosci skoro wiem że jestem niewinny ?>
Nie rozwiał Pan moich wątpliwości. Wręcz przeciwnie.Komentarze nie mogą być importowane, bo różnią się szczegółami. Chce Pan powiedzieć, że ktoś w takim serwisie siedzi i je pisze!?!? Śmiech mnie ogarnia!!! Bzdury Pan opowiada!!!
 

the1.pl

New member
stasb napisał:
Albo człowiek jest wielkim pechowcem, albo jest powiązany.
Ja osobiście proszę Pana nie wierzę w tak wiele przypadków
-Identyczna stona internetowa
-przekierowanie se strony lsc-sgd na pocztę the1
-ten sam dostawca internetowy
-komentarze
Zbyt wiele zbiegów okoliczności. Nawet jeśli istnieje ten sklep w ZG to nie świadczy o braku powiązan z LCD-AGD
Oczywiście proszę osoby z okolic ZG o info ondośnie sklepu The1

za pechowca sie nie uważam raczej za szcześciarza
strona tlumaczylem 250 zl
pewnie skopiowali sobie opisy i dlatego ten mail lub specjalnie by zmylic trop
dostawca to tez tlumaczylem
komentarze to nie wiem o co chodzi
jak juz pisalem nie mialem nigdy powiazan z lcd-agd i prosze osoby które kupowały u nas w sklepie o opinie nie musza być idealnie czasem zdarzalo sie opuznienie ale zawsze staralismy sie na maxa żeby klient byl zadowolony i tak tez zostanie
 

stasb

New member
Mówiąc o pechu mam na myśli właśnie nasze podejrzenia, łączenie z oszustem i tłumaczenia.
Pierwszy przeproszę (chociaż nie ma za co bo tylko podejrzenia, a nie oskarżenia - przyzna Pan że zasadne ) jeśli Pana dzialalnośc nie ma nic wspolego z lcd-agd.
Nie ma co drążyc - czekamy jutro na opinie osób, które odwiedzą sklep na hasło HDforum
 

tromik

New member
Oszukany

Witam !

Ja też zostalem oszukany na ponad 4000 zł. Nie będę podawał numeru zamówienia bo to co zaraz napiszę obnaży mocno sprawcę i nie chcę aby powiązał to z moimi danymi personalnymi z zamówienia.
W środę byłem już prawie przekonany na 100%, że zostalem oszukany. Zadzwoniłem do UM w Sulechowie aby sprawdzić czy taka firma jak DAN-POL jest zarejestrowana. Okazało się, że jest. Zadzwoniłem do Urzędu Skarbowego a tam o takiej firmie i Obremskim nikt nie słyszał. Wsiadłem w auto i pojechalem do Sulechowa pod ten adres. Na Koszarowej miałem pierwsze wrażenie, że tego adresu nie ma ale zapytałem sąsiadów i okazalo się, że jest to mieszkanie w piwnicy do którego wejście jest z boku bloku. Dodatkowo mili ludzie poinformowali, że taki Damianek Obremski mieszkał tam u kolegi jakiś czas i że ma powiązania kryminalne. Byłem już wkur... na maxa. Dowiedziałem się przy okazju coś więcej o innym adresie zamieszkania. Poszedłem od razu na Policię i zglosiłem wszystko. Nie mieli jeszcze żadnego zgłoszenia i nie słyszeli o Obremskim. Też chcieli mnie wysłać na posterunek z mojego miejsca zamieszkania, ale tak zbyć się nie dałem. Sprawa została założona. Poszedłem więc dalszym tropem. Sprawdziłem adres który gdzieś przewinął się w rozmowie z sąsiadami. Namierzyłem ten blok. Od kolejnych przechodniów ustaliłem konkretne mieszkanie. Byl to adres Os. Zacisze 10A/3. W drzwiach pojawila się kobieta ok. 35 lat, która powiedziała mi że Damiana Obremskiego nie zastaem gdyż nie mieszka już z nią a jedynie płaci alimenty na dzieci. Po dłuższej pogawędce poprosiłem o numer tel. do niego. Zachowałem się jak jego kolega i to wzbudziło w niej trochę zaufania. Numer z podyktowany z pamięci okazał się numerem ze strony lcd-agd Dowiedziałem się też że wynajmuje mieszkanie w Zielonej Gorze na ul. Podgórnej 91/8. pojechałem więc i tam. Nikogo nie zastałem. Może i lepiej bo penie by sie to źle skończylo takiego mialem nerwa.
Zglosiłem to ponownie na Policję w Sulechowie.
Więc mamy pewność że ten facet to dokładnie on a nie jakiś podstawiony.
JEŚLI TO CZYTASZ TY SKUR...LU OBREMSKI TO WIEDZ ŻE MY TERAZ TEZ WIEMY GDZIE MIESZKA TWOJA RODZINA !!! Obyś resztę życia spędził w pierdlu. Oczywiście przy okazji słacił wszystko wszystkim.
 

corey81

New member
jedna wielka banda pieprzonych pseudo-detektywow hehe :D
Wybaczcie ale takie skojarzenie mi sie nasuwa po przeczytaniu 35 stron wypocin :D
Podziwiam ludzi (ironia) ktorzy ufaja serwisom internetowym i wysylaja po kilka tysiecy zlotych. W dobie "poswiecen sie" dla klienta kazda POWAZNA firma powinna miec mozliwosc zaplaty przy odbiorze (100%).
Chcieliscie cudow - macie cuda

PS. nie reprezentuje zadnej ze stron - wartosc moich internetowych zakupow platnych przelewem nigdy nie przekraczala 50 zl - reszte placilem przy odbiorze po sprawdzeniu towaru - jezeli sprzedajacemu to nie pasowalo to zmienialem sprzedajacego
 
Ostatnia edycja:

tromik

New member
corey81 napisał:
jedna wielka banda pieprzonych pseudo-detektywow hehe :D
Wybaczcie ale takie skojarzenie mi sie nasuwa po przeczytaniu 35 stron wypocin :D
Podziwiam ludzi (ironia) ktorzy ufaja serwisom internetowym i wysylaja po kilka tysiecy zlotych. W dobie "poswiecen sie" dla klienta kazda POWAZNA firma powinna miec mozliwosc zaplaty przy odbiorze (100%).
Chcieliscie cudow - macie cuda.

Koleś, myślę że takimi wypowiedziami nie powinieneś dzielić sie na tym forum. Ty chyba nawet własnej matce nie ufasz.
Cwaniaczek się znalazł ! Może kiedyś Ciebie spotkaz coś innego co dla kogoś też wyda się banalne. Ciekawe czy wtedy będzie Ci do śmiechu. Przemyśl to sobie przez noc. Może jutro wstaniesz mądrzejszy.
Bez pozdrowień.
 

corey81

New member
tromik napisał:
Koleś, myślę że takimi wypowiedziami nie powinieneś dzielić sie na tym forum. Ty chyba nawet własnej matce nie ufasz.
Cwaniaczek się znalazł ! Może kiedyś Ciebie spotkaz coś innego co dla kogoś też wyda się banalne. Ciekawe czy wtedy będzie Ci do śmiechu. Przemyśl to sobie przez noc. Może jutro wstaniesz mądrzejszy.
Bez pozdrowień.
Wybacz, ale mam plakac nad tym ze ktos wykorzystał Wasza glupote i chec zaoszczedzenia 100-500 zl?? Nie da rady.
 

corey81

New member
tromik napisał:
Może powinniśmy sie spotkać w poniedziałek w Zielonej Górze i załatwić temat razem w paru miejscach ?
Nie chce byc bezczelny ale skoro to Mafia to pewnie beda uzbrojeni - a Wy??
Ide spac - prosze mnie nie obrazac bo nie zamierzam dalej czytac tego tematu - mam nadzieje ze poszkodowani odzyskaja pieniadze - szczerze Wam tego zycze mimo iz znalezliscie sie w tej sytuacji tylko i wylaczne na wlasne zyczenie. Nienawidze i tępie oszustwa/oszustów - stąd moja taka "superbezpieczna"(az do granic paranoi) postawa jezeli chodzi o zakupy przez internet.
Powodzenia Wam zycze - szczerze.
 

stani007

New member
Kolejny oszukany

Jesteśmy kolejnymi oszukanymi. Dzisiaj idę na POLICJE wysłałem już meila do wiadomości oraz do bzwbk. Jestem za wynajęciem detektywa, nagłośnieniem całej sprawy oraz pociągnięciem do odpowiedzialności ceneo.pl
 

Piotr3105

New member
Pytanie.

corey81 napisał:
Nie chce byc bezczelny ale skoro to Mafia to pewnie beda uzbrojeni - a Wy??
Ide spac - prosze mnie nie obrazac bo nie zamierzam dalej czytac tego tematu - mam nadzieje ze poszkodowani odzyskaja pieniadze - szczerze Wam tego zycze mimo iz znalezliscie sie w tej sytuacji tylko i wylaczne na wlasne zyczenie. Nienawidze i tępie oszustwa/oszustów - stąd moja taka "superbezpieczna"(az do granic paranoi) postawa jezeli chodzi o zakupy przez internet.
Powodzenia Wam zycze - szczerze.
Na jakie własne życzenie ? Też nie jestem nowicjuszem w zakupach internetowych i do tej pory nie miałem żadnych problemów pod tym względem. W ubiegłym roku ,kupowałem kuchenkę gazowo-elektryczną w sklepie www.agdmedia.pl i wszystko było ok.Też dokonałem przelewu,całość operacji od dokonania zamówienia do przyjazdu kuriera trwała około 10 dni. Dostałem nowy, fabrycznie opakowany sprzęt,kuchenka działa jak należy. Kupowałem też produkty na Allegro.pl,gdzie jest pewien stopień ryzyka trafienia na oszusta.,ale chwalić Boga póki co wszystkie zakupy tam dokonane należały do udanych. Nie moja wina,że ceneo.pl reklamuje oszustów i nie dokłada należytych starań odnośnie sprawdzania wiarygodności takich typów jak Obremski.
 

Piotr3105

New member
Obremski

tromik napisał:
Witam !

Ja też zostalem oszukany na ponad 4000 zł. Nie będę podawał numeru zamówienia bo to co zaraz napiszę obnaży mocno sprawcę i nie chcę aby powiązał to z moimi danymi personalnymi z zamówienia.
W środę byłem już prawie przekonany na 100%, że zostalem oszukany. Zadzwoniłem do UM w Sulechowie aby sprawdzić czy taka firma jak DAN-POL jest zarejestrowana. Okazało się, że jest. Zadzwoniłem do Urzędu Skarbowego a tam o takiej firmie i Obremskim nikt nie słyszał. Wsiadłem w auto i pojechalem do Sulechowa pod ten adres. Na Koszarowej miałem pierwsze wrażenie, że tego adresu nie ma ale zapytałem sąsiadów i okazalo się, że jest to mieszkanie w piwnicy do którego wejście jest z boku bloku. Dodatkowo mili ludzie poinformowali, że taki Damianek Obremski mieszkał tam u kolegi jakiś czas i że ma powiązania kryminalne. Byłem już wkur... na maxa. Dowiedziałem się przy okazju coś więcej o innym adresie zamieszkania. Poszedłem od razu na Policię i zglosiłem wszystko. Nie mieli jeszcze żadnego zgłoszenia i nie słyszeli o Obremskim. Też chcieli mnie wysłać na posterunek z mojego miejsca zamieszkania, ale tak zbyć się nie dałem. Sprawa została założona. Poszedłem więc dalszym tropem. Sprawdziłem adres który gdzieś przewinął się w rozmowie z sąsiadami. Namierzyłem ten blok. Od kolejnych przechodniów ustaliłem konkretne mieszkanie. Byl to adres Os. Zacisze 10A/3. W drzwiach pojawila się kobieta ok. 35 lat, która powiedziała mi że Damiana Obremskiego nie zastaem gdyż nie mieszka już z nią a jedynie płaci alimenty na dzieci. Po dłuższej pogawędce poprosiłem o numer tel. do niego. Zachowałem się jak jego kolega i to wzbudziło w niej trochę zaufania. Numer z podyktowany z pamięci okazał się numerem ze strony lcd-agd Dowiedziałem się też że wynajmuje mieszkanie w Zielonej Gorze na ul. Podgórnej 91/8. pojechałem więc i tam. Nikogo nie zastałem. Może i lepiej bo penie by sie to źle skończylo takiego mialem nerwa.
Zglosiłem to ponownie na Policję w Sulechowie.
Więc mamy pewność że ten facet to dokładnie on a nie jakiś podstawiony.
JEŚLI TO CZYTASZ TY SKUR...LU OBREMSKI TO WIEDZ ŻE MY TERAZ TEZ WIEMY GDZIE MIESZKA TWOJA RODZINA !!! Obyś resztę życia spędził w pierdlu. Oczywiście przy okazji słacił wszystko wszystkim.

Rzeczywiście ,ciekawe są te fakty,które ustaliłeś. Niezłe ziółko jest z tego Obremskiego. Mogę być zły na siebie,że dałem nabrać się takiemu typowi. Mam nadzieję,iż w świetle tych dokonanych przez Ciebie ustaleń,ten gad nie wywinie spod karzącej ręki sprawiedliwości.
 

Piotr3105

New member
Zielona Góra

tromik napisał:
Może powinniśmy sie spotkać w poniedziałek w Zielonej Górze i załatwić temat razem w paru miejscach ?

Gdyby nie to, że mieszkam bardzo daleko od Zielonej ,to chętnie bym tam pojawił się. Mam nadzieję,że zbierze się przynajmniej kilka osób,bliżej tam mieszkających i coś tam razem zdziałacie pozytywnego dla wyjaśnienia tej sprawy. Wyrażam poparcie dla Twojej inicjatywy,ponieważ sam zostałem ograbiony przez Obremskiego. Jak napisałem już wyżej,jedyną przeszkodą jest zbyt duża odległość od mojego miejsca zamieszkania.
 

Piotr3105

New member
Apel

Przy okazji apeluję do wszystkich poszkodowanych,aby może ograniczyć w szczegółach tą dyskusję ,a poza tym nie wdawać się w niepotrzebną polemikę z właścicielem sklepu the1.pl. Sam biję się w piersi,bo zbyt uległem emocjom i wdałem się w pyskówkę z Panem Straszko. Nie podawajmy więc tu na forum,szczegółów swoich fatalnych zamówień w lcd-agd,bo być może Obremski jest czytelnikiem tego forum i tylko ułatwiamy mu zadanie w zacieraniu śladów. Miejmy nadzieję,że organy sprawiedliwości i bank dołożą wszelkich starań prowadzących do szczęśliwego dla nas finału.
 

renatag

New member
nowy nr tel. do oszusta

wizarda napisał:
Dajmy może spokój sporom politycznym. nie czas i miejsce. A tak w ogóle, to na ceneo "nasza" strona jest już nieaktywna, jak zapewne wiecie. Ale natrafiłam tam na siakiś nowy dla mnie nr tel. do Damiana- 518892374. Dzwonię, a tam wesoła piosneczka o tym, że everybody is important to someone, no i jeszcze, że everybody is VIP. Normalnie istny sex z tigrem: I ŚMIESZNO I STRASZNO

Przed chwila dzwoniłam na ten numer i zgłasza się czyjś głos (może naszego pana Damiana :eek: ) i w dodatku mozna mu zostawić wiadomośc... no więc zostawiłam......:twisted: . Ciekawe czy oddzwoni. He He.... Płakać się chce .....
 
Do góry