lcd-agd.pl

zetkaq

New member
nando

gercik28 napisał:
ja również o mało co nie stałem się ofiarą tego oszusta w dniu 28-11-2008 zamówiłem tv Sharpa LC-42XL2E,jednak po rozmowie telefonicznej stałem się trochę podejrzliwy że może być coś nie tak.Mieszkam 20km od Sulechowa i chciałem osobiście zawieźć kasę i odebrać u nich tv ale gościu zaczął tłumaczyć się że towar do nich nie przychodzi,że bezpośrednio do klienta itp,ale ja nalegałem że wolę go sprawdzić u nich,bo jednak trochę kasy 4400zł to dla mnie jest.Nazajutrz chciałem do nich podjechać,ale najpierw chciałem umówić się telefonicznie jednak nic z tego telefony milczały,więc stwierdziłem że olewam ich jak mają takie podejście do kupujących.Teraz wiem że miałem duże szczęście.Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych,również pójdę na policję bo o mały włos też padłbym ofiarą tych bydlaków!!! A telewizor zamówiłem w sklepie ''NANDO''może będę miał szczęście i do mnie dotrze,bo kasę już wpłaciłem

Nando i Oskarmedia należą do jednego właściciela,zobacz na opinie Oskarmedia,my mieliśmy tam duże problemy!!!!!po miesiący oddali kase!!!
 

naiwny...

New member
the1.pl napisał:
{ciach}
Było u nas dzisiaj 2 klintów z forum hd mam nadzieje ze wpisza swoja opinie
{ciach}

cisza w powyższej sprawie jest wymowna!
udało się skontaktować ze znajomym, który obiecał sprawdzić sklep po adresem w Zielonej Górze, ale dopiero w poniedziałek...choć słyszał/czytał jakieś reklamy jego w prasie lokalnej...zobaczymy co to wniesie do tego wątku:eek:k:
 

kotletmojejmamy

New member
Konkrety!

Jako jeden z poszkodowanych, mam do Wszystkich piszących na tym forum prośbę, aby ograniczyli swoje posty tylko do tych konstruktywnych, które wnoszą coś nowego do sprawy i mogą pomóc innym, a nie pisali k.... o dupie marynie. Więc zanim kolego coś napiszesz zastanów się czy kogoś z nas (ok 300 oszukanych) to zainteresuje lub w jaki kolwiek sposób pomoże.
Z tego co wiem to niema już szans na odzyskanie kasy. W tym kraju jest, że jeśli ktoś niema adresu zameldowania to niema możliwości w skuteczny sposób dostarczyć zawiadomienia np.: o wytoczonej sprawie, a więc taka osoba w tym przypadku jest bezkarna, a sprawa się przedawnia. Jedyne wyjście to firma windykacyjna, która ściąga długi za pośrednictwem łysych kolesi w dresach!
 
Ostatnia edycja:

jacekdp

New member
The1

Witam, straciłem w lcd-agd.pl ok. 2100 zł. zamówienie 183.

Sklep The1 znam. Kupiłem tam kilka tygodni temu telewizor a drugi w ostatni piątek dla mamy. W obu przypadkach płaciłem gotówką. Pierwszy telewizor przywieźli mi do domu a drugi odebrałem u nich w sklepie. Tydzień temu kupił u nich telewizor kolega i z tego co mi mówił zapłacił im wcześniej zaliczkę. Dostarczyli mu telewizor do domu.
Przed sklepem, na Sienkiewicza stoi często biała furgonetka z napisami The1.pl. Tak więc jest to prawdziwa firma. Nie obrzucajcie ich błotem bez sprawdzenia czy sklep istnieje. To nie w porządku. To nie oni nas okradli.

A co do trzech imion Panów obsługujących klientów w The1 to w sklepie było trzech facetów i panienka odpowiadająca za wystawianie faktur.

Nie wierzę w odzyskanie kasy ale zależy mi na uniemożliwieniu draniowi okradania innych. Dlatego w piątek rano złożyłem doniesienie w Prokuraturze Rejonowej w Zielonej Górze. Prosiłem Panie przyjmujące dokumenty o maksymalne przyśpieszenie sprawy. Obiecały mi że prokurator dostanie moje doniesienie tego samego dnia. Podałem w doniesieniu link to tej strony na potwierdzenie, że poszkodowanych jest wielu. Może to skłoni prokuratora do szybszej akcji.
 

tromik

New member
the 1

Ja też przypominam sobie, że taki sklep istnieje w Zielonej Górze na Sienkiewicza. Dajmy już im spokój.
Nie mogę w to uwierzyć jak prokurator może zwlekać z taką sprawą. Przecież Obremski i spólka przez weekend wyczyścili to konto na bank. Ku..a w jakim ja popier....m kraju mieszkam !
Już przestaje wierzyć że uda nam się cokolwiek odzyskać. Mam ochotę zapłacić jeszcze i pogadać z jakimiś dresami żeby zroblili dla tego ku..sa betonowe buciki i zatopili.
 

Dominiksklep

New member
tromik napisał:
Ja też przypominam sobie, że taki sklep istnieje w Zielonej Górze na Sienkiewicza. Dajmy już im spokój.
Nie mogę w to uwierzyć jak prokurator może zwlekać z taką sprawą. Przecież Obremski i spólka przez weekend wyczyścili to konto na bank. Ku..a w jakim ja popier....m kraju mieszkam !
Już przestaje wierzyć że uda nam się cokolwiek odzyskać. Mam ochotę zapłacić jeszcze i pogadać z jakimiś dresami żeby zroblili dla tego ku..sa betonowe buciki i zatopili.

Wiem co czujesz, bo mnie to samo rozkłada. mam kolejną życiową nauczkę. W tym kraju zeby wyjść na swoje trzeba oszukiwać. ja też handluję - na allegro...nigdy nie pomyślałem, żeby kogoś orżnąć na złotówkę. człowiek stara sie jak najlepiej traktować klienta, kazdy wydany grosz, kazda transakacja jest legalna, piepszony urząds skarbowu zusy mają ze mnie pożywienie,a weź nie zapłać na czas podatku, oszukaj o złotówkę to cie zrujnują. Od dziś pie...lę. Muszą mi sie zwrócić te 4000. Oczywiście nikogo z klientów nie oszukam, ale zacznę na całego handlować na lewasa, bede kupował towar bez faktury i żaden huj sie do moich pieniędzy nie dobierze. Taka łajza jak Obremski zrobił na nas taką kasę, że ja przez wiele lat pewnie takiej nie zarobie i dziś sie z nas śmieje i dziękuje naszym władzom, że mu pomagają się dorabiać. Teraz taki orangutam neandertalczyk siedzi pewnie w jakimś nocmym klubie i wydaje naszą kasę, jest bezkarny. mother fucker!!!!!!!!
 

Piotr3105

New member
Ciekawe

kotletmojejmamy napisał:
Jako jeden z poszkodowanych, mam do Wszystkich piszących na tym forum prośbę, aby ograniczyli swoje posty tylko do tych konstruktywnych, które wnoszą coś nowego do sprawy i mogą pomóc innym, a nie pisali k.... o dupie marynie. Więc zanim kolego coś napiszesz zastanów się czy kogoś z nas (ok 300 oszukanych) to zainteresuje lub w jaki kolwiek sposób pomoże.
Z tego co wiem to niema już szans na odzyskanie kasy. W tym kraju jest, że jeśli ktoś niema adresu zameldowania to niema możliwości w skuteczny sposób dostarczyć zawiadomienia np.: o wytoczonej sprawie, a więc taka osoba w tym przypadku jest bezkarna, a sprawa się przedawnia. Jedyne wyjście to firma windykacyjna, która ściąga długi za pośrednictwem łysych kolesi w dresach!
Szanowny Kolego, o jakim Ty zawiadomieniu piszesz ?
Mam nadzieję,że za tym złamanym kutasem zostanie wysłany list gończy i zostanie wkrótce osadzony w areszcie. Może jeszcze prokurator wystawi zawiadomienie na Koszarową do tej piwnicy i wszyscy będziemy czekać,aż wielmożny pan Obremski zjawi się po jego odbiór ? Sprawa jest jednoznaczna,gnój ukradł pieniądze i trzeba go niezwłocznie ścigać. A to czy na koncie są jeszcze jakiekolwiek pieniądze,to jest inna sprawa.
Nie wiem co to są za durne przepisy,że prokuratura tak zwleka. Według mnie nawet jak byłby tylko jeden oszukany,powinna być uruchomiona natychmiastowa blokada takiego rachunku. Pan prokurator pewnie może obudzi się koło poniedziałku,a wtedy to będzie po zawodach. Może ja nie znam się na tych procedurach,ale nie mogę pojąć takiej opieszałości. Może ktoś mi to wytłumaczy.
 

Piotr3105

New member
Obremski

Dominiksklep napisał:
Wiem co czujesz, bo mnie to samo rozkłada. mam kolejną życiową nauczkę. W tym kraju zeby wyjść na swoje trzeba oszukiwać. ja też handluję - na allegro...nigdy nie pomyślałem, żeby kogoś orżnąć na złotówkę. człowiek stara sie jak najlepiej traktować klienta, kazdy wydany grosz, kazda transakacja jest legalna, piepszony urząds skarbowu zusy mają ze mnie pożywienie,a weź nie zapłać na czas podatku, oszukaj o złotówkę to cie zrujnują. Od dziś pie...lę. Muszą mi sie zwrócić te 4000. Oczywiście nikogo z klientów nie oszukam, ale zacznę na całego handlować na lewasa, bede kupował towar bez faktury i żaden huj sie do moich pieniędzy nie dobierze. Taka łajza jak Obremski zrobił na nas taką kasę, że ja przez wiele lat pewnie takiej nie zarobie i dziś sie z nas śmieje i dziękuje naszym władzom, że mu pomagają się dorabiać. Teraz taki orangutam neandertalczyk siedzi pewnie w jakimś nocmym klubie i wydaje naszą kasę, jest bezkarny. mother fucker!!!!!!!!
....... i pewnie obraca kolene dziwki w burdelu .
 

Dominiksklep

New member
Piotr3105 napisał:
Szanowny Kolego, o jakim Ty zawiadomieniu piszesz ?
Mam nadzieję,że za tym złamanym kutasem zostanie wysłany list gończy i zostanie wkrótce osadzony w areszcie. Może jeszcze prokurator wystawi zawiadomienie na Koszarową do tej piwnicy i wszyscy będziemy czekać,aż wielmożny pan Obremski zjawi się po jego odbiór ? Sprawa jest jednoznaczna,gnój ukradł pieniądze i trzeba go niezwłocznie ścigać. A to czy na koncie są jeszcze jakiekolwiek pieniądze,to jest inna sprawa.
Nie wiem co to są za durne przepisy,że prokuratura tak zwleka. Według mnie nawet jak byłby tylko jeden oszukany,powinna być uruchomiona natychmiastowa blokada takiego rachunku. Pan prokurator pewnie może obudzi się koło poniedziałku,a wtedy to będzie po zawodach. Może ja nie znam się na tych procedurach,ale nie mogę pojąć takiej opieszałości. Może ktoś mi to wytłumaczy.

Wiecie co pomyślałem sobie jeszcze taką rzecz. Dla nas jest to sprawa paląca i pierwszorzędna, bo wiadomo to nasza kasa, nasza strata. Ale pewnie na tle poważniejszych afer finansowych to taki jeden prokurator z drugim postrzega nas jak mikroposzkodowanych, którymi nie ma co sie zbytnio przejmować. Jest jeszcze jeden aspekt - odczułem to dziś na policji. Pojawiło się na twarzy przyjmującego moje zgłoszenie ukrywane rozbawienie pomieszane ze zdziwieniem, że....można być tak naiwnym. Może ONI wszyscy mowią sobie "a dobrze nam tak, sami się o to prosiliśmy...naiwniacy". Więc dla nich nie jesteśmy grupą do szybkiego reagowania, bo krzywda stala nam się z własnej głupoty
 

naiwny...

New member
przeglądałem sobie adres w Zielonej i znalazłem coś ciekawego:

Telewizja Polska S.A. Lubuski Ośrodek Regionalny TVP 3 Lubuska Redakcja

Kontakt
  • 65-443 Zielona Góra, ul. Sienkiewicza 8 a
lubuskie
Tel.: 068 3248221
Fax: (68) 3248220


Więc po sąsiedzku z tym sklepem...
 

q.qwerty

New member
Ja jestem za firma windykacyjną. Nie wiem czy się podejmą ale spróbować można - niech nawet wezmą 10-15% z sumy jaka wszyscy wpłacili na konto - my odzyskamy część pieniędzy a Pan Obremski będzie miał ciepło koło d..y. Do tego naliczą mu jeszcze swoje koszty "operacyjne" i raczej nie sądzę żeby im się kiedykolwiek wypłacił. Można spróbować jeszcze zrobić coś na zasadzie sprzedaży długu. Jeżeli ktoś znajdzie firmę która by się tego podjęła to niech da kontakt na forum. Na to że Policja go złapie i ściągną z niego kasę raczej bym nie liczył. Kiedyś jeden deweloper wydymał mnie na 50 tyś (miał nawet "rekomendacje" burmistrza jednej z dzielnic) - było to jakieś 5-6 lat temu. Nie dość że nie mogli ich złapać przez 3 lata to od kolejnych dwóch - trzech lat ciągną się sprawy po sądach a gość raz albo jest ciężko chory albo twierdzi ze jest biedny i nic nie ma. Przy tamtym przekręcie manewr Pana Obremskiego to małe miki - wtedy poszła kasa X razy wieksza bo jak sie później okazało Panowie działali w kliku miastach i budowali kilka takich osiedli. Oczywiście o kasie mozna zapomnieć.
 

q.qwerty

New member
to z kart bankomatowych też powinniśmy nie korzystać. takie są czasy,że zakupy przez internet są tak samo powszechne, jak zakupy pomidorów na straganie.
samochodów używanych też nie powinniśmy kupować? bo może być kradziony? też się przecież tak przytrafia- szczególnie jeśli chodzi o auta sprowadzane z za granicy.
nie można przecież skreślać wszystkich, którzy mają e-sklepy.
swoją drogą koleżanki matka kiedyś poszła do meblowego kupić łóżko. wpłaciła zaliczkę 300 zł. po tygodniu sklepu już nie było a pieniędzy również nie odzyskała. naiwna? bo poszła do meblowego kupić łóżko?
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Kombinujecie... oj kombinujecie. Po:
1. Nigdy w życiu bym komuś kogo nie znam więcej jak 2-3 stówki na konto nie przelał.
2. Zbierzcie się do kupy, weźcie tydzień urlopu, wsiądźcie w auta z odpowiednim wyposażeniem (i nie mówię o klimie bynajmniej) i jedźcie do tego sklepu. Poczekacie... poczaicie... zobaczycie... i problem rozwiążecie. Szybko, sprawnie, tanio.
 
Do góry