lcd-agd.pl

miracle

New member
Słuchajcie adres IP komputera The1 nr 79.96.40.194 stoi na tym samym serwerze w Szczecinie ale jaja.
Adres IP:Domena odwrotna:v061154.home.net.plSieć:79.96.0.0 - 79.96.255.255Kraj:PL (Polska) Miasto:SzczecinRegion:ZachodniopomorskieWłaściciel:home.pl webhosting farm

home.pl sp.j.
Plac Rodla 9
70-419 Szczecin
na stronie nasza klasa pan Damian Obremski również jest że szczecina tylko pesel który mam nie pasuje do wieku ?? Może nieprawidłowy pessel ??
A CO SĄDZIECIE O TYM ??
 

q.qwerty

New member
Ok. To ja już lecę stać w drzwiach bo z taką ilością towaru jaką będą mieli do rozwiezienia to chłopaki mocno zarobieni będą.
 

the1.pl

New member
the1 pl

Jutro sobota sklep wyjatkowo bedzie otwarty od 10-14 zapraszamy wszystkich niedowiarków czesc towaru mamy na stanie nie tylko wirtualnie wiec może zamiast niszczyć czyjaś opinie ktos z poszkodowanych podjedzie do nas do sklepu porobi zdjecia i wszystko bedzie duzo bardziej jasne dla osób które maja do nas daleko . Pozdrawiam naszych stalych klientów i zapraszam jutro do sklepu

Straszko Arkadiusz

gg 3420245
 

fagus

New member
Kto pierwszy rzuci kamienieniem?

Kto został pokrzywdzony przez the1.pl?
Komu opóźniono i nie dostarczono zamówienie po wcześniejszym opłaceniu?
 

PIOT_

New member
the one

Posymulowałem sobie zakup telewizora na stronie sklepu.
Tutaj także sklep prosi o zaliczkę 200 zł jeżeli biorę towar za pobraniem.
niżej cytat:
"Za pobraniem wysyłamy po wpłacie 200 zł na poczet kosztów przesyłki. Przy odbiorze zapłacisz cene towaru - 200 zł zaliczki + koszt przesylki kurierskiej za pobraniem"

ciary mnie przeszły...
 

zetkaq

New member
the1.pl napisał:
Jutro sobota sklep wyjatkowo bedzie otwarty od 10-14 zapraszamy wszystkich niedowiarków czesc towaru mamy na stanie nie tylko wirtualnie wiec może zamiast niszczyć czyjaś opinie ktos z poszkodowanych podjedzie do nas do sklepu porobi zdjecia i wszystko bedzie duzo bardziej jasne dla osób które maja do nas daleko . Pozdrawiam naszych stalych klientów i zapraszam jutro do sklepu

Straszko Arkadiusz

gg 3420245

jutro zadzwonie w sprawie zam.odbiore osobiście,jak wszystko będzie ok
to dam znać w necie.
 

MarzenaN.S

New member
Piotr3105 napisał:
A ja jestem Wojtek i mam 12 lat.
No to jestes bardzo zabawny drogi Piotrze3105. Zapraszam Cię do ich sklepu - są z krwi i kości. Zresztą widzac to co wszyscy piszecie, to widzę, że nikt z Was nie ma pojęcia, ani kszty o the1. Żal mi Was wszystkich. Obserwuje, co wszyscy pisza i wlosy mi deba stają. Panie Arku, proszę się trzymać !!! Ludzie są zawistni i jak podłapią głupi temat, to jak bydło w jedna stronę.
 

the1.pl

New member
home pl

Serwery home pl sa dostepne dla kazdego klienta my musialismy skorzystać z ich uslug gdyż wczesniej mielismy ataki dos na nasz sklep i tylko serwery home.pl gwarantowaly poprawne dzialanie sklepu. Na ich serwerach jest kilkadziesiat tysiecy sklepów wiec niczego to nie dowodzi oprócz tego ze Pan obrembski czy jak mu tam znal sie na tematyce sklepow i serwerów
 

q.qwerty

New member
Kurna - już się promocja skończyła - szybko poszły te plazmy po 1 zł.
Słuchajcie - w/g mnie ktoś z nich czyta to forum i na bieżąco coś grzebie w tym sklepie - raczej są to działania któregoś z właścicieli - nie blokują strony tylko coś manipulują przy ofercie lcd-agd.pl
 

zetkaq

New member
MarzenaN.S napisał:
No to jestes bardzo zabawny drogi Piotrze3105. Zapraszam Cię do ich sklepu - są z krwi i kości. Zresztą widzac to co wszyscy piszecie, to widzę, że nikt z Was nie ma pojęcia, ani kszty o the1. Żal mi Was wszystkich. Obserwuje, co wszyscy pisza i wlosy mi deba stają. Panie Arku, proszę się trzymać !!! Ludzie są zawistni i jak podłapią głupi temat, to jak bydło w jedna stronę.

nie jestem bydłem
 

olesia.g

New member
Witajcie!

Tydzień temu wpłaciłam kasę na LG 37LG5000 a dzisiaj zgłosiłam sprawę na Policję.Mój nr zamówienia to 196.Załamka.....
Udanych Mikołajek....mimo wszystko!!!
 

KAC

New member
the1

co do the1 to może nasz oszust zwyczajnie sie przygotował, znalazł konkuręcję i kupił w tej samej firmie sklep.
Postawił na tym samym serwerze.
Upodobnił go, jak i sposób zakupu...
teraz gdy robi sie ciepło koło tyłka podsuwa nam takiego (raczej moim zdaniem niewinnego) the1 i zajmujemy się nim a nie oszustem.
Nie bronie the1 i nie wiem nawet co to za sklep z taka dziwna nazwą ale może czas docenic przeciwnika... on przecierz jak na razie cały czas jest górą i ma całe wiadra naszej kasy

wracając do ceneo nadal tak jak pisałem wczoraj satam opinie o lcd-agd.
www[dot]ceneo[dot]pl/2073-0a

pozdrawiam,
 

t0meq

New member
Witam wszystkich,

właśnie wróciłem z komisariatu po złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Dowiedziałem się, że D.O. jest poszukiwany przez policję. Nie z powodu lcd-agd. Przynajmniej nie tylko. To było kilka ekranów z różnymi sprawami, za które jest poszukiwany. Nawet mogłem zobaczyć zdjęcie z jego facjatą. D. O. to jego prawdziwe nazwisko. Nawet adres Koszarowa 1E/11 jest prawdziwy. Konkretnie kiedyś był tam zameldowany. Dziwne, że ktoś wcześniej stwierdził, że nie ma numeru jedenastego.
Niestety najbardziej niepokojące jest to, że mając tyle spraw na sumieniu ten człowiek ciągle chodzi na wolności i popełnia kolejne przestępstwa...
 
Do góry