lcd-agd.pl

Piotr3105

New member
The1.pl

MarzenaN.S napisał:
No to jestes bardzo zabawny drogi Piotrze3105. Zapraszam Cię do ich sklepu - są z krwi i kości. Zresztą widzac to co wszyscy piszecie, to widzę, że nikt z Was nie ma pojęcia, ani kszty o the1. Żal mi Was wszystkich. Obserwuje, co wszyscy pisza i wlosy mi deba stają. Panie Arku, proszę się trzymać !!! Ludzie są zawistni i jak podłapią głupi temat, to jak bydło w jedna stronę.
Nie zjawię się w Zielonej Górze ze względu na dużą odległość od miejsca zamieszkania. Poza tym wypraszam sobie epitety w stylu "bydło",a od kilku dni po prostu jestem bardzo wyczulony na wciskanie kitu. Straciłem przez oszustów pieniądze i mam prawo brać na dystans komentarze niejakiego pana Straszki.
 

the1.pl

New member
the1 pl

W zwiazku z zaistniała sytacja sklep the1 zaprasza jutro do nas do sklepu na ul Sienkiewicza 9 dla pierwszych 2 osób na haslo hdforum bedą mogly zakupić dekoder polsatu samsung dsb z hdmi za 99 zl od reki Zapraszam

Sienkiewicza 9 Zielona Góra haslo hdforum
 

Piotr3105

New member
Pytanie

t0meq napisał:
Witam wszystkich,

właśnie wróciłem z komisariatu po złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Dowiedziałem się, że D.O. jest poszukiwany przez policję. Nie z powodu lcd-agd. Przynajmniej nie tylko. To było kilka ekranów z różnymi sprawami, za które jest poszukiwany. Nawet mogłem zobaczyć zdjęcie z jego facjatą. D. O. to jego prawdziwe nazwisko. Nawet adres Koszarowa 1E/11 jest prawdziwy. Konkretnie kiedyś był tam zameldowany. Dziwne, że ktoś wcześniej stwierdził, że nie ma numeru jedenastego.
Niestety najbardziej niepokojące jest to, że mając tyle spraw na sumieniu ten człowiek ciągle chodzi na wolności i popełnia kolejne przestępstwa...
A gdzieś w necie jest może zdjęcie mordy tego gnoja Obremskiego ?
 

the1.pl

New member
Piotr3105 napisał:
Nie zjawię się w Zielonej Górze ze względu na dużą odległość od miejsca zamieszkania. Poza tym wypraszam sobie epitety w stylu "bydło",a od kilku dni po prostu jestem bardzo wyczulony na wciskanie kitu. Straciłem przez oszustów pieniądze i mam prawo brać na dystans komentarze niejakiego pana Straszki.

To nie musi Pan obsmarowywac kogos o kim nie ma Pan pojecia bo ktos inny Pana oszukał !!!!
 

q.qwerty

New member
t0meg - skoro widziałeś jego foto na policji to możesz sprawdzić i potwierdzić czy człowiek o tym samym imieniu i nazwisku na naszej klasie jest tym samym osobnikiem ?
 

czorcik1

New member
t0meq napisał:
Witam wszystkich,

właśnie wróciłem z komisariatu po złożeniu zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Dowiedziałem się, że D.O. jest poszukiwany przez policję. Nie z powodu lcd-agd. Przynajmniej nie tylko. To było kilka ekranów z różnymi sprawami, za które jest poszukiwany. Nawet mogłem zobaczyć zdjęcie z jego facjatą. D. O. to jego prawdziwe nazwisko. Nawet adres Koszarowa 1E/11 jest prawdziwy. Konkretnie kiedyś był tam zameldowany. Dziwne, że ktoś wcześniej stwierdził, że nie ma numeru jedenastego.
Niestety najbardziej niepokojące jest to, że mając tyle spraw na sumieniu ten człowiek ciągle chodzi na wolności i popełnia kolejne przestępstwa...

Jeśli widziałeś jego facjatę to sprawdź na naszej klasie czy to ten sam. Są tam jego zdjęcia.
 

KAC

New member
the1.pl napisał:
W zwiazku z zaistniała sytacja sklep the1 zaprasza jutro do nas do sklepu na ul Sienkiewicza 9 dla pierwszych 2 osób na haslo hdforum bedą mogly zakupić dekoder polsatu samsung dsb z hdmi za 99 zl od reki Zapraszam

Sienkiewicza 9 Zielona Góra haslo hdforum

no teraz mnie przekonał hehehe
no prawdziwy handlowiec, tylko taki próbowałby na tym wszystkim jeszcze zarobić ;-)

ps. Za względu na bezpieczeństwo proponuje już nie podawać pochopnie numerów zamówień ;-)
 

the1.pl

New member
KAC napisał:
no teraz mnie przekonał hehehe
no prawdziwy handlowiec, tylko taki próbowałby na tym wszystkim jeszcze zarobić ;-)

ps. Za względu na bezpieczeństwo proponuje już nie podawać pochopnie numerów zamówień ;-)

zarobić :) nie oszukać to róznica
 

Piotr3105

New member
Numery

KAC napisał:
no teraz mnie przekonał hehehe
no prawdziwy handlowiec, tylko taki próbowałby na tym wszystkim jeszcze zarobić ;-)

ps. Za względu na bezpieczeństwo proponuje już nie podawać pochopnie numerów zamówień ;-)

Zgadza się z tymi numerami zamówień.Lepiej nie ryzykować.
A swoją drogą ten Straszko mógłby robić w kabarecie.Nawet jest dość zabawny.
 

Dominiksklep

New member
MarzenaN.S napisał:
Nie pisze, ze jestescie bydlem...a bylo to porownanie podazania w jedna strone za jednym w jedna stronę. Przepraszam, jezeli kogos urazilam

a coś się tak zaangażowała obrońco na zamówienie???? Wyjdź stąd lep[ie, tu są ludzie którzy mają swoje dramaty i chca je rozwiązać, nie potrzeba nam tu reklamy i adwokata. Wielce empatyczna i współczująca. Jeśli sięmylimy to sie okaże, a ty sie nie wtracaj jak nie wiesz co przezywamy i o co nam chodzi!!!!!!
 

q.qwerty

New member
a kolejkowicza Pan ma? panie Arkadiuszu? ;-)
Proszę się nie dziwić nam, że skoro znaleźliśmy powiązanie z Pana sklepem, do póki sprawa nie zostanie wyjaśniona, będzie pan PODEJRZANY. Nie mniej jednak, cenimy to, że włączył się Pan w naszą sprawę. Myślę że tak czy tak będzie pan w nią zamieszany, ze względu na te same adresy. Ponadto to nie nasza w tym broszka żeby z pana zdjąć podejrzenia.Nam zależy na odzyskaniu pieniędzy, panu na dobrej opinii sklepu. Mamy różne cele, a jeden problem=lcd-agd.pl
 

t0meq

New member
q.qwerty napisał:
t0meg - skoro widziałeś jego foto na policji to możesz sprawdzić i potwierdzić czy człowiek o tym samym imieniu i nazwisku na naszej klasie jest tym samym osobnikiem ?


Kurcze widziałem to zdjęcie przez chwilę przez ramię policjanta. Ale na 90% powiedziałby że to ten sam. Na pewno tak samo misiowaty i twarz, wprawdzie nieogolona, ale raczej ta sama.
 

marianoo1

New member
the1.pl napisał:
To nie musi Pan obsmarowywac kogos o kim nie ma Pan pojecia bo ktos inny Pana oszukał !!!!
OK. Jak Pan wyjaśni fakt, że te same opinie o sklepie są na dwóch różnych portalach (okazje.info i nokaut.pl), od tych samych gości, praktycznie te same teksty, tylko różnią się w czasie prawie pół roku. Po pół roku przypomnieli sobie, że wystawią opinie w innej wyszukiwarce? I to wszyscy razem? Wygląda to co najmniej na manipulację!!!
 

the1.pl

New member
marianoo1 napisał:
OK. Jak Pan wyjaśni fakt, że te same opinie o sklepie są na dwóch różnych portalach (okazje.info i nokaut.pl), od tych samych gości, praktycznie te same teksty, tylko różnią się w czasie prawie pół roku. Po pół roku przypomnieli sobie, że wystawią opinie w innej wyszukiwarce? I to wszyscy razem? Wygląda to co najmniej na manipulację!!!

serwis info pl importuje komentrze tak jak np swistak z allegro
 

Piotr3105

New member
Straszko

q.qwerty napisał:
a kolejkowicza Pan ma? panie Arkadiuszu? ;-)
Proszę się nie dziwić nam, że skoro znaleźliśmy powiązanie z Pana sklepem, do póki sprawa nie zostanie wyjaśniona, będzie pan PODEJRZANY. Nie mniej jednak, cenimy to, że włączył się Pan w naszą sprawę. Myślę że tak czy tak będzie pan w nią zamieszany, ze względu na te same adresy. Ponadto to nie nasza w tym broszka żeby z pana zdjąć podejrzenia.Nam zależy na odzyskaniu pieniędzy, panu na dobrej opinii sklepu. Mamy różne cele, a jeden problem=lcd-agd.pl
Dokładnie zgadzam się z Tobą . Niech nie użala się nad sobą i udowodni swoją niewinność,skoro jest na nim cień podejrzenia. Mnie natomiast, jak nas wszystkich poszkodowanych,interesuje jedno: jak najszybszy zwrot zagrabionej kasy. A za oferty ze sklepów internetowych z woj. lubuskiego,ja już dziękuję. Kosztowało mnie to oprócz kasy, utratę sporej dawki nerwów.
 
Do góry