Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

ormianin

New member
Jak oddam dzis Panasa to moze podjade do SonyCenter bo tam są same Sony i chyba takie dwa (4K i fullhd) wiszą obok siebie.

Ja wybrałem Sony 55w809C, oglądałem kilka modeli 4K i przy odległości około 3 m nie widziałem różnicy nawet na materiale UHD, ale jak stałem bliżej tak od 1-2 m bliżej to owszem różnice były na plus dla TV 4K. Natomiast obraz z naszej naziemnej TV wyglądał gorzej na TV 4K (nie wiem może ten model miał kiepski upscaler - Sony KD55XD9305), a na FHD było lepiej. Nie chce mi się nawet pisać jak fatalnie wyglądał obraz SD na telewizorze 4K (a takiego materiału mam trochę czyli bajki dla dzieci). Poszedłem takim tropem, ze materiału na UHD jest tak naprawdę bardzo niewiele, a telewizor służy zwykłej codziennej rozrywce, czyli TV z SAT lub naziemna, od czasu do czasu youtube oraz stream ze smartfona (zdjęcia, filmiki)... Co do TV 4K to one się dopiero rozwijają, dam im czas na porządny rozwój i mam nadzieje ze łącznie z tym całym HDRem rozwiną się w przyszłości, wówczas sobie taki kupie.
 

strazakp

Banned
Reasumując: Czy w kwestii kolorow i jakości obrazu (nie rozdzielczość) tv sony w809 będzie lepszy od xd8505??? Rozumiem tez ze jeden i drugi dostają juz antka6???
 

pantomima

Banned
Kolego - czy w przypadku zmiany tv powiedzmy na tego Soniaka , rowniez zalozysz nowy watek i rozwiniesz go tak jak ten , co oczywiscie bd sie sprowadzalo z Twojej strony do niezliczonej ilosci testow mniejszych wiekszych potwierdzajacych slusza zamiane z Panasonica na inna marke/model ? ;)

Podpowiem Ci , ze kazdy tv w tej kwocie bd mial duze braki w jakosci obrazu, po drugie licz sie rowniez z tym ,ze za nic nie dorwiesz tv idealnego , bo jeszcze nikt takiego nie wymyslil , tymbardziej za te pIniadze ;), takze zebys nie wiem jak bardzo przeciwstawial sie tym niedoskonalosiom , to i tak bd to daremne .
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
"Kupiłem Reaktywacja" najnowszy thriler horror wyprodukowany przez strażaka, czas zacząć ...

Czy ten temat można zamknąć ???
 

strazakp

Banned
Panowie,spokojnie nie martwicie sie o mnie ;-) Cenne sa wasze rady,opinie i sugestie a tych złośliwych nie kimentuje.
Panas oddany..nie żałuję...bedzie (mam nadzieje na dniach) Sony!!!
Nowego tematu nie założę ale na pewno dam znać ;-) ale kontynuując ten watek :) Tak wiec bądźcie czujni ;-)))
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pisz pisz, ja jestem ciekawy czy będziesz bardziej zadowolony ;)
Pomotasz się "trochę" i finalnie będziesz miał to co chcesz na lata.
 

strazakp

Banned
Pisz pisz, ja jestem ciekawy czy będziesz bardziej zadowolony ;)
Pomotasz się "trochę" i finalnie będziesz miał to co chcesz na lata.

Na pewno będę :) Nie zostawie was tak w niewiedzy ;-) Dajcie mi kilka dni.
Nie żałuję przygody z Panasonikiem i nie zaluje ze go oddalem.
Nie bylo problemu ze zwrotem i nie bylo problemu ze mialem go powieszone na uchwytach ściennych (nikt nawet tego nie sprawdzal i nie wnikal. Sprawdzali tylko jak wygląda,czy wszystko jest,i czy działa).
Mam przynajmniej jakiś obraz na to czego można oczekiwać od tv i czego można sie spodziewać od tv.
Mysle ze pustkę ktora miał Panas wypelni kompletnie Sony. Wg mnie Android tutaj jest duza zaletą a patrząc na system który oferuje Panas to Antek jest mega.
Szkoda może troche tych 3" mniej ale założenie bylo od poczatku 55" a te 58" to akurat byl przypadek bo Panas takie oferuje.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry