Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

Malix7

Member
Na miejscu kikiego bym nie wysyłał bo to pewny zwrot :)
A tak poważnie to masz jeszcze jakieś inne opcję czy zdecydowanie Sony?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczekajmy na nowe modele Sony - bo tam będzie 2 in 1.
I powinno dać radość do tych potrzeb i oczekiwań.
Wkrótce się przekonamy.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam moim zdaniem warto poczekać na nowe Sony,technicznie wygląda to super,niektóre modele będą HIT.
 

strazakp

Banned
Witam po 5dniowej nieobecności (w tym wątku tematycznym) ;-)
Właśnie zapadła decyzja o kopunie Sony 55xd8599 w sklepie Euro RTV Agd... i nie zakładam oddzielnego tematu ;-)))
Decyzja zapadła i TV jest już zamówiony z dostawą jutro. W ME była taka sama cena ale za model 55xd8505...ja postawiłem na model który niby ten sam ale wg specyfikacji ma MotionFlow 1000Hz.
No...zobaczymy co oferuje Sony i Android :)
Aha...mając założone konto w sklepie internetowym Euro mam możliwość zwrotu do 30 dni ;-) i to też jest na plus dla tego sklepu względem Media Expert.
 

pepka

Member
Bez reklam
Myślę, że to sensowny wybór i dobra decyzja. Pozostaje życzyć udanego... i długiego [emoji6]użytkowania.
 
Poczytamy jakie wrażenia. Niestety,ale z ewentualnymi zwrotami w Euro RTV Agd to ciężka sprawa. Akurat ta sieć wybitnie utrudnia zwrot towaru mimo deklaracji o 30 dniach .
 

weeman

New member
Zrob zdjecie podswietlenia matrycy. Zobaczymy czy kolega ktory kupil podobnego soniaka mial pecha czy seria jest wadliwa.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Wczoraj szwagier brał w Euro 55XD8599. Dwa egzemplarze wyjęte z kartonu miały wady matrycy. Kolejny odbiór w czwartek :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro wjeżdżają na testy nowe modele Sony EX 9xxx i EX85xx.
Ciekawe co pokażą ...
A i już są w sprzedaży.
 
Status
Zamknięty.
Do góry