Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

Caparzo

New member
Bez reklam
miałeś brać od kikiego :hmm: :banned:

teraz spotka cie kara rzucona przez panasonica i kikeigo :lol: :niewiem:
 

pepka

Member
Bez reklam
Ludzie, oddychajcie. Nie ma co się rzucać jak pies na kość. Będą testy, opinie użytkowników, da się organoleptycznie w sklepie sprawdzić, to można sądzić i się decydować. W kolejkach po nowego iPhone'a też pewnie stoicie [emoji6]
 

RHJG

New member
Bez reklam
Ja nie stoję,oddycham,jestem po obiedzie ! Dalej polecam Sony serie XE,oprócz XE80...
 

strazakp

Banned
Dla mnie 55xe85 zbyt drogi. Nie chciałem płacić za TV więcej niż 5000zl a spłacanie kolejnego tysiąca to za wiele. Mam nadzieję że xd85 będzie OK....zresztą ten model wielokrotnie polecany przez Kiki-ego.
 

Malix7

Member
Moim zdaniem wybrałeś najgorszy moment na zakup tego Soniacza, no ale oby ci służył jak najlepiej :) Pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz rację, wystarczyło poczekać kilka dni...
Nowe telewizory są już w sprzedaży od dziś.
Jutro będzie wiadomo jak grają.
 

strazakp

Banned
Masz rację, wystarczyło poczekać kilka dni...
Nowe telewizory są już w sprzedaży od dziś.
Jutro będzie wiadomo jak grają.
A co mi by dało czekanie tych kilku dni???
Nowy model 55xe8505 i tak by nie kosztował do 5000zl a ja więcej nie chciałem płacić. Nawet jeśli bym zwiększył budżet to max do 5500zl a i za tyle pewnie bym nie kupił tego modelu.
Masz te TV i miales podać cenę dla niebieskich...
 

strazakp

Banned
Nic straconego, ma 30 dni na zwrot :lol::lol::lol:
Dokładnie :) Zawsze mam miesiąc czasu na zwrot ale nie zakładam zwrotu. Na pewno nie zwrócę tylko dlatego że wyszły nowe modele i chciałbym któryś mieć bo musiałbym dołożyć kasy a to nie wchodzi w grę. Zwrot tylko wtedy gdy będzie coś nie tak (wada) albo będzie kiepski (gorszy od Panasa 58dxe720) pod względem obrazu.

Ten TV wielokrotnie powtarza się w propozycjach od Kiki-ego jako bardzo dobry zakup (oczywiście w tym przedziale cenowym) a Kiki się zna i wie co proponuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pamiętaj koniecznie, że ten modele wymaga kalibracji i niech sprawdzą przy wysyłce clouding i banding.
 
Status
Zamknięty.
Do góry