Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

pantomima

Banned
a ja mam dobre 10 lat LCD JVC, nawet nie FHD, rozdzialka 1368x768, de facto kupionego dzieki poradom na tym forum, dziala extra do tej pory, rozmiar 32", odswiezanie 50/60Hz, obraz extra, sport typu pilka i inne oglada sie normalnie, bez zadnych opoznien i innych udziwnien :). Na konsoli tez obraz dobry. Wiec czego chciec wiecej... ;-)

Nie przesadzasz z ta jakoscia ?

W pewnym senie to masz fajnie , ze zatrzymales sie w pewnej epoce , bo teraz po wymianie tego dziadka na nowy tv , doznasz niesamowitego szoku za sprawa skoku technologicznego, ktory chyba jest Ci obcy . ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
We Wranglerach, Levisach ..mozna troche pochodzić .. ;]
Po co zmieniać jak jest dobre ;)

O Kolego, to już nie te same Levisy co kiedyś.
Wranglery zresztą podobnie.
Kiedyś jeszcze dobre były LeeCoopery, no i faktycznie dobre są Guessy.
No, ale dobra, bo my tu o gaciach, a Kolega bloga prowadzi nie będziemy się wcinać ;)
 

żona

Banned
Tak czytam i nie wiem czy sie śmiać czy płakać...i nie wiem kto tu powinien dostać bana :-/ ;-)
Co Ty tak upominasz się o banowanie?:fool: Trochę humoru nie zaszkodzi w tym "tasiemcu", który wszystkim fundujesz swoimi dywagacjami i rozterkami. Więcej looooooooozu, uśmiechnij się:grin:
 

strazakp

Banned
Juz mnie we wszystkich sklepach rtv znają ;-)
Bylem dzis znowu w ME i oglądałem Sony. Jednak ten smart w Sony jest znaczenie lepszy. Na YT firmy 4k maja 4k a nie jak w Panasonic fullhd.
Fakt 3" roznicy jest troche widoczne ale spoko.
Dodatkowym atutem może tez byc aktualizacja antka do 6.0 ktora ma byc na dniach do m.in modelu xd8505.
 
Ostatnia edycja:

ypel

New member
Gwarantuje, że jak wymienisz na xd8505, usiądziesz wieczorem do seansu, wyłączysz oświetlenie i zobaczysz "piękne i głębokie" czernie to zmienisz zdanie ;) jeżeli Sony 4k to tylko xd9305 na matrycy VA ale tu rozumiem, że budżet nie pozwala na zakup...
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Juz mnie we wszystkich sklepach rtv znają ;-)
Bylem dzis znowu w ME i oglądałem Sony. Jednak ten smart w Sony jest znaczenie lepszy. Na YT firmy 4k maja 4k a nie jak w Panasonic fullhd.
Fakt 3" roznicy jest troche widoczne ale spoko.
Dodatkowym atutem może tez byc aktualizacja antka do 6.0 ktora ma byc na dniach do m.in modelu xd8505.

Ja niewiem co ty oglądasz ale ja mam 4k i tak jest w opisie na rozdzielczości.
Ypel piszesz tak jakby batman na tym ekranie był szary :/

Nie ma sensu już ciagnięcie tego tematu, jak i tego czy wymienisz czy nie. Masz tv a ty dalej szukasz h do d
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Powyżej 5000zl nie wychodzę.
Czy ips wieczorem to naprawde taka tragedia??? Ja wieczorem zawsze mam wlaczona jedna lampkę wiec całkowitej ciemności nie mam. Tak calkiem wieczorem to tv zwykle oglądam w sypialni a ten ma byc w salonie gdzie ogląda sie raczej za dnia.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
bo nie wiem której części tematu nie rozumiesz ???

DSC_2545.jpg


DSC_2546.jpg



DSC_2547.jpg


pierwszy film z brzegu jaki mi wyświetlił na yt
 

ypel

New member
Ja niewiem co ty oglądasz ale ja mam 4k i tak jest w opisie na rozdzielczości.
Ypel piszesz tak jakby batman na tym ekranie był szary :/

Nie ma sensu już ciagnięcie tego tematu, jak i tego czy wymienisz czy nie. Masz tv a ty dalej szukasz h do d

Batman będzie wyglądał na czarnego za to nocna sceneria Gotham pewnie wyglądać będzie na takie późne popołudnie :p Różnicy nie trzeba podawać między VA a IPS :) na tego Sony patrzę codziennie i nie zachwyca czernią.
 

pantomima

Banned
Gwarantuje, że jak wymienisz na xd8505, usiądziesz wieczorem do seansu, wyłączysz oświetlenie i zobaczysz "piękne i głębokie" czernie to zmienisz zdanie ;) jeżeli Sony 4k to tylko xd9305 na matrycy VA ale tu rozumiem, że budżet nie pozwala na zakup...


Piekne i glebokie czernie to zjawisko raczej niespotykane na ledzie , a napewno nie na modelu xd8505, tak ze troche wstrzemiezliwosci i rozwagi radzil bym zachowac przy snuciu takich wymyslnych hipotez ;)
Nawet w przypadku dx900 czy zd9 byly by to zbyt daleko idace stwierdzenia .
Na chwile obecna nie ma jeszcze leda, ktorego czern mozna bylo by okreslic "gleboka czernia" .
No chyba , ze na papierze.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja mam wrażenie że większość ma kontrast na 100 i oczekują że czarne jest czarne a białe jest białe
 
Status
Zamknięty.
Do góry