Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja bym sobie kupił eS klase ale niechciał bym dać więcej jak 10 tyś ... Za te męki za bóle no i głupote dołożył byś a nie dziadował teraz o pare zł a do tego zaczyna sie od nowa..
Załóż nowy temat może:banned:
 

strazakp

Banned
Ja bym sobie kupił eS klase ale niechciał bym dać więcej jak 10 tyś ... Za te męki za bóle no i głupote dołożył byś a nie dziadował teraz o pare zł a do tego zaczyna sie od nowa..
Załóż nowy temat może:banned:
No ok, rozumiem co masz na myśli...Czyli co, mając np budżet większy (ok 6000-7000zl) kupię TV idealny i taki który się nie zepsuje????? Przecież sam wiesz że tak dokładać można w nieskonczonosc a i tak idealnego nie będzie się miało i zepsuć się może. Postawiłem sobie za cel kupno większego niż 55" i nawet kosztem 4K które uważam że nie jest mi potrzebne.

Zastanawiam się nad:
Samsung 60j6240
Sony 65W8xx - tutaj by kupić do 5000zl musiała by być promocja.
lub powrót do Panasa 58dx700 ;-) + jakiś box z Androidem.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Jadę dzis di sklepu Euro po kasę i rozejrzę się i innych sklepach po czymś co mógłbym kupic. Rozważam mocno powrót do Panasa 58dx700.
Stawiając na szali 58dx700 i 60j6240 to który byłby lepszy???
Ja roznice widzę takie:
Samsung: 100hz, fullhd, Tizen, 60", 3000zl
Panas: 60hz, 4k, Firefox, 58", 4000zl
Obydwa VA. Wygląd zewnętrzny na plus dla Panasa.
 

jaro0508

Member
strazakp a ja bym na Twoim miejscu kredyt pod hipoteke i kupil sobie najdrozszy full wypas TV :) Raz sie zyje! i tak trza umrzec kiedys..Tyle naszego co sie nacieszymy na bieząco:):)
 
Lepszy - powinien być droższy ;)
Pierwsze kryterium ile chcesz wydać - chyba coś koło 5000.
Później rozmiar - 60 , następnie - dla mnie najważniejsze dobry obraz (pozostałe dodatki mniej istotne - bynajmniej dla mnie ).
Przy moim założonym budżecie 4000 - 60J6240 uważam za bardzo dobry wybór (po nieudanej przygodzie z PUS 6561) .
Tizen działa płynnie, nie miałem żadnej "zawiechy ".
Teraz pewnie gdybym miał kupić to wziąłbym 65 ", bo miejsce mam a jednak większy banan na twarzy gdy ogląda się na dużym ekranie.
Wygląd zdecydowanie na plus Panasa 58dx700, Samsung nie wygląda efektownie - ale ja szukałem głownie dobrej jakości obrazu ( nie patrzę na ramki czy światełka na ścianie tylko na ekran !!!)
 

strazakp

Banned
Lepszy - powinien być droższy ;)
Pierwsze kryterium ile chcesz wydać - chyba coś koło 5000.
Później rozmiar - 60 , następnie - dla mnie najważniejsze dobry obraz (pozostałe dodatki mniej istotne - bynajmniej dla mnie ).
Przy moim założonym budżecie 4000 - 60J6240 uważam za bardzo dobry wybór (po nieudanej przygodzie z PUS 6561) .
Tizen działa płynnie, nie miałem żadnej "zawiechy ".
Teraz pewnie gdybym miał kupić to wziąłbym 65 ", bo miejsce mam a jednak większy banan na twarzy gdy ogląda się na dużym ekranie.
Wygląd zdecydowanie na plus Panasa 58dx700, Samsung nie wygląda efektownie - ale ja szukałem głownie dobrej jakości obrazu ( nie patrzę na ramki czy światełka na ścianie tylko na ekran !!!)
Dzieki za rzeczowa odpowiedz. Tez jakos wstępnie najbardziej mi odpowiada Samsung bo 100Hz, tańszy i większy. Tez stawiam na pierwszym miejscu rozmiar (55" troche mały). Panas juz wiem jak wygląda i teraz Samsugna musze gdzies dorwać w sklepie by obejrzeć jak gra.
 

strazakp

Banned
Lepszy - powinien być droższy ;)
Pierwsze kryterium ile chcesz wydać - chyba coś koło 5000.
Później rozmiar - 60 , następnie - dla mnie najważniejsze dobry obraz (pozostałe dodatki mniej istotne - bynajmniej dla mnie ).
Przy moim założonym budżecie 4000 - 60J6240 uważam za bardzo dobry wybór (po nieudanej przygodzie z PUS 6561) .
Tizen działa płynnie, nie miałem żadnej "zawiechy ".
Teraz pewnie gdybym miał kupić to wziąłbym 65 ", bo miejsce mam a jednak większy banan na twarzy gdy ogląda się na dużym ekranie.
Wygląd zdecydowanie na plus Panasa 58dx700, Samsung nie wygląda efektownie - ale ja szukałem głownie dobrej jakości obrazu ( nie patrzę na ramki czy światełka na ścianie tylko na ekran !!!)

strazakp a ja bym na Twoim miejscu kredyt pod hipoteke i kupil sobie najdrozszy full wypas TV :) Raz sie zyje! i tak trza umrzec kiedys..Tyle naszego co sie nacieszymy na bieząco:):)
Temu panu juz dziękujemy!
 

buldoggg

Member
Bez reklam
gdybym ja kupował tv i miał na niego np 6 tyś to kupiłbym tv za 3tyś i kolejne 3 wydał na projektor niż tv za 6tyś.

na tv oglądałbym telewizje przeTRWAM a na projektorze coś co warto zobaczyć na 120-150"(warunki domowe)

ja np mam tv 50" 120hz 3d fullhd i oglądam z 4,30m (netflix'a-seriale)a na projektorze resztę jak filmy 2d/3d i z hdd lub BD i moim zdaniem to najlepsze połączenie jakie może być,bo jeżeli masz miejsce na tv to i na projektor :)
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Po pewnych juz doświadczeniach z nowymi tv stwierdzam ze priorytetem dla mnie jest wielkość (spokojnie wejdzie mi nawet 65") i chce min 58".
Wiem tez ze bajery nie sa mi potrzebne (wystarczy YT tak naprawde).
4K tez jest mi zbędne i wystarczy fullhd ale dobrze jest miec 100Hz choc Panas dawal rade z płynnością mając 60hz.
Do mnie tv jest do zwykłego oglądania tv z dekodera nc+ i granie na Xbox one s (ale tylko rekreacyjnie a nie maniakalnie bez zwracania na większe szczegóły).
Najwazniejsza jest bezawaryjnosc i jakość obrazu.
Nie chce przeplacac bo to tylko tv. Mam niby 5000zl ale chetnie wydam mniej np na Panasa lub sporo mniej na Samsunga.
 

Waldorff

Member
Bierz 60J6240. Jak zatęsknisz za Androidem w późniejszym czasie to i tak zostanie Ci trochę kasy, aby kupić coś zewnętrznego na tym systemie.
 

jaro0508

Member
strazakp wielkosc wielkoscią zgoda ale tez musi byc jakość i matryca 100 hz jak tak uwazam no i opinie testy..a w zasadzie to najlepiej widziec obraz z takiego TV na roznych zrodlach ..ale to nie jest zawsze mozliwe..
 

Caparzo

New member
Bez reklam
strazakp wielkosc wielkoscią zgoda ale tez musi byc jakość i matryca 100 hz jak tak uwazam no i opinie testy..a w zasadzie to najlepiej widziec obraz z takiego TV na roznych zrodlach ..ale to nie jest zawsze mozliwe..

do 4k, blu ray hd, ps4 pro, xboxa s, netflixa nie trzeba 100 Hz
 

buldoggg

Member
Bez reklam
ja jednak zostaje przy swoim.. lepsze 100-120hz niż połowę z tego czyli 50-60hz:)

kiedyś z tym nie było aż takiego problemu,chodzi mi że jak było 3d aktywne to matryca musiała być 120Hz a teraz........same problemy

nie czaje dlaczego nie piszą że matryca jest w 50Hz czy 100Hz tylko bełkot 1000,2000herzoshittu

tak samo jak brak 3d w tv....jakaś paranoja
 
Status
Zamknięty.
Do góry