Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Strażak, musisz tu zrozumieć kolegów ;)
Większość osób szybciej decyduje się na zakup nieruchomości, aut i dużo poważniejszych rzeczy, więc nie dziw się, że niektórzy nie mogą się powstrzymać.
Ja tam się nic nie odzywam, ważne, żebyś Ty był zadowolony.
Ja na pewno brałbym 65", ale już nie słuchał co i jak, tylko wziął i się cieszył, ew. jak już tyle czasu to trwa, to dołożył trochę grosza.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Nie lepiej już poczekać na nowe modele które wejdą do sprzedaży w przeciągu miesiąca? [emoji16]

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

strazakp

Banned
Panasonic 58dxe720 z ME zamówiony!!! :)))) W sumie to jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy. Mam nadzieje ze Panas dojdzie cały i zdrowy i będzie służył dłużej niz Sony.
 

Rafal7

Banned
Myslałem o nim bo DUŻY ale za drogi i nie chce dokładać w sumie aż 900zł.
Co?Drogi? Za osiem cali dopłata 900 zł to jest dla Ciebie dużo?
Wiesz ile ja musiałbym dopłacić do swojego tv gdy go kupowałem, do wersji 65" musiałbym dopłacić 4000 , tak dobrze widzisz, 10" kosztowało wtedy 4000 zł.
I to jest drogo a nie to co Ty piszesz.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Tak jak juz kiedys wspominałem to mógłby kupic spokojnie tv za kilkanaście tys zl, za gotówkę i bez dużego obciążenia dla oszczędności. Nie kupie bo nie widzę takiej potrzeby. Budżet 5000zl byl sztywny bo to tylko tv. Śmiać mi się chce jak ludzie kupują różne rzeczy (mieszkania,auta,tv) tylko by sie pokazac. Nadwyrezaja budżet domowy u kupują na raty tylko po to by miec cos lepszego od kolegi czy sąsiada :) Ja nie mam takiego parcia a wolę pieniadze włożyć w rozwój swoich dzieci (nauka i sport) lub wakacyjny wyjazd rodzinny. Poza tym stwierdzam ze tv glowniebogladam w sypialni i to wieczorami a tu mam swój stary Samsung który świeci mega super. W salonie tv ma byc głównie uzupełnieniem umeblowania ;-) i wyświetlaczem do konsoli. Panasonic będzie OK choc gdyby byl dostępny 58dx750 to bym go kupił...ale tylko w takiej cenie w jakiej bywal w MM i Saturn tj 5098zl.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak jak juz kiedys wspominałem to mógłby kupic spokojnie tv za kilkanaście tys zl, za gotówkę i bez dużego obciążenia dla oszczędności. Nie kupie bo nie widzę takiej potrzeby. Budżet 5000zl byl sztywny bo to tylko tv. Śmiać mi się chce jak ludzie kupują różne rzeczy (mieszkania,auta,tv) tylko by sie pokazac. Nadwyrezaja budżet domowy u kupują na raty tylko po to by miec cos lepszego od kolegi czy sąsiada :) Ja nie mam takiego parcia a wolę pieniadze włożyć w rozwój swoich dzieci (nauka i sport) lub wakacyjny wyjazd rodzinny. Poza tym stwierdzam ze tv glowniebogladam w sypialni i to wieczorami a tu mam swój stary Samsung który świeci mega super. W salonie tv ma byc głównie uzupełnieniem umeblowania ;-) i wyświetlaczem do konsoli. Panasonic będzie OK choc gdyby byl dostępny 58dx750 to bym go kupił...ale tylko w takiej cenie w jakiej bywal w MM i Saturn tj 5098zl.

Teraz to już palnąłeś głupotę. Myślałem, że krucho z kasą w domu, ale skoro tak...
Do tego jakieś mieszkania na pokaz, o czym Ty piszesz? Nie o tym mowa.

Ja kupiłem w ostatnich 10 latach tyle samo tv założenia za każdym razem były podobne.
Kompromisy, wielkość/jakość. Tyle, że tv wybierałem góra kilka dni, a do sypialni 60" w kilka godzin.
Bo jak piszesz, tam za wiele się nie ogląda,
Wybrane, kupione, zapomniane = spokój i oglądanie. Ja mogę napisać, że są ważniejsze czynności w życiu, ale to co Ty napisałeś nijak się ma do tego co czynisz od miesięcy.
Wszystkim się wydaje, że tylko tym żyjesz. Sorry, ale tak to wygląda.
Piszesz, że stać Cię żeby dołożyć, że tv do sypialni, że nie dla sąsiada i nie masz parcia, a wałkujesz zakup jakiegoś tv do znudzenia. To nie Jumbo Jet.

Skoro to tylko tv, a Ty faktycznie nie przywiązujesz aż takiej wagi jak to wygląda, to o czym ten wątek jest? Dołóż te pare zł. i kup lepszej klasy tv + większy i zapomnij, nikt Ci nie każe kupować tv za kilkanaście tyś, a jak kupujesz za ostatnie pieniądze (dlatego się nie odzywałem, bo rozumiem), to nie pal głupa, że taki wyluzowany jesteś i to nic takiego.
Mnie rozbrajają te gadki o zazdrosnych sąsiadach, kolegach. Jakich wy znajomych macie.
Budżet który założyłeś - jak widać, nie spełnia Twoich oczekiwań, bo zawsze "coś nie tak", zatem oszczędź sobie zdrowia, poświeć czas na dzieci, a dołóż do lepszej klasy tv i będziesz miał spokój.
Proste jak budowa cepa.
 

strazakp

Banned
Teraz to już palnąłeś głupotę. Myślałem, że krucho z kasą w domu, ale skoro tak...
Do tego jakieś mieszkania na pokaz, o czym Ty piszesz? Nie o tym mowa.

Ja kupiłem w ostatnich 10 latach tyle samo tv założenia za każdym razem były podobne.
Kompromisy, wielkość/jakość. Tyle, że tv wybierałem góra kilka dni, a do sypialni 60" w kilka godzin.
Bo jak piszesz, tam za wiele się nie ogląda,
Wybrane, kupione, zapomniane = spokój i oglądanie. Ja mogę napisać, że są ważniejsze czynności w życiu, ale to co Ty napisałeś nijak się ma do tego co czynisz od miesięcy.
Wszystkim się wydaje, że tylko tym żyjesz. Sorry, ale tak to wygląda.
Piszesz, że stać Cię żeby dołożyć, że tv do sypialni, że nie dla sąsiada i nie masz parcia, a wałkujesz zakup jakiegoś tv do znudzenia. To nie Jumbo Jet.

Skoro to tylko tv, a Ty faktycznie nie przywiązujesz aż takiej wagi jak to wygląda, to o czym ten wątek jest? Dołóż te pare zł. i kup lepszej klasy tv + większy i zapomnij, nikt Ci nie każe kupować tv za kilkanaście tyś, a jak kupujesz za ostatnie pieniądze (dlatego się nie odzywałem, bo rozumiem), to nie pal głupa, że taki wyluzowany jesteś i to nic takiego.
Mnie rozbrajają te gadki o zazdrosnych sąsiadach, kolegach. Jakich wy znajomych macie.
Budżet który założyłeś - jak widać, nie spełnia Twoich oczekiwań, bo zawsze "coś nie tak", zatem oszczędź sobie zdrowia, poświeć czas na dzieci, a dołóż do lepszej klasy tv i będziesz miał spokój.
Proste jak budowa cepa.
Tv juz kupiony i czekam na transport do domu wiec nie ma juz mowy o żadnym dokladaniu do innego tv. To ze pisze na tym forum o zakupie tv to wg ciebie oznacza ze to moje cale życie??? Hehehehe :) Ale ty masz pojęcie.... ;-) Nie znasz mnie a oceniasz tu na forum po tym co pisze???/!!!!
 

Rafal7

Banned
Armani ma rację.
A kto się w tym temacie z Tobą nie zgadza to jest dla Ciebie dziwny i standardowo mu dziękujesz.
Ja tez myślałem ze nie masz kasy aby dołożyć.
Myślę że na stu kupujących 99 dołożyło by te 900 zł aby cieszyć się dużo większym tv.
 
Status
Zamknięty.
Do góry