Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

Idaho70

Member
Kolega dobrze prawi. Kupowanie telewizora 4K mniejszego jak 65" nie ma sensu. Moim zdaniem wydawanie na telewizor wiecej jak 10 tys też nie ma sensu przy zarobkach takich jak w Polsce to głupota. Jeśli to ma być mniejszy telewizor np. 55" to tylko FHD.


W pełni sie podpisuję, tylko konia z rzedem temu kto wskaże najlepszy dostepny telewizor FHD(100Hz, VA) :D


Wtedy lecę do sklepu i zaraz kupuję :D Słucham...


Mój typ to TX-50DS630E
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To mieścisz się w extra modelach :
- Sony 65XD8505 za 7850 zł
- Philips 65PUS7601 za 8599 zł
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Tyle że aby zobaczyć tą przepaść trzeba wybulić ponad 15 tys. mając na uwadze 65 cali. TV 4k ze słabym HDR nie robi żadnej różnicy. Zwłaszcza jeśli dobry FDH ma 10 bitową głębię kolorów.
Telewizory do 6-7 tysięcy w 55" oferują już dobry HDR. KS7000/8000, XD93, XE90. W rozmiarze 65" 7,5-9 tysięcy

Kolega dobrze prawi. Kupowanie telewizora 4K mniejszego jak 65" nie ma sensu.
Wszystko zależy od odległości. 55" 4K na 3,5 -4m to faktycznie za mało i w takim przypadku zakup nie ma sensu. Ja gram/oglądam na 55" z odległości ~2,3m i jest super. Nie wróciłbym do swojego poprzedniego FHD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To proponuję :
- Loewe ART 55" za 8999 zł z Kalibracją.
- Sony 55EX9305 za 8799 zł z kalibracją
Tylko musisz być niebieski- czyli zaloguj się w Klubie HDTV
 

Malix7

Member
Na twoim miejscu też bym brał tego Sonego 65" to jest kolosalna różnica 55" a 65"
Ale ty już masz chyba po jabłkach :)
Mi 4k nie potrzebne osobiście, co nie znaczy że każdemu ma być niepotrzebne.
 

pepka

Member
Bez reklam
W saturnie jest SONY KDL-65W857C jest za 5399zł coś takiego to jest bardzo dobry tv



Jeżeli komuś nie potrzebne 4k, to podany przez Ciebie model jest b. dobrym wyborem. VA, 120Hz i direct led robi swoje. Zauważyłem kiedyś lekki banding (ale może szukałem na siłę po akcjach ze sprawdzaniem Philipsów) ;-).
Pytanie tylko, jak na takich "dziadkach" spisuje się Android?
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Na twoim miejscu też bym brał tego Sonego 65" to jest kolosalna różnica 55" a 65"
Ale ty już masz chyba po jabłkach :)
Mi 4k nie potrzebne osobiście, co nie znaczy że każdemu ma być niepotrzebne.
Mam jeszcze czas na zwrot do końca marca :)
No 65" cali to by było coś ;-)
A ciekawe jaki tam jest Android w tych Sony...? Jest tam przynajmniej ten 5.1?
 

danielde77

New member
Jeżeli komuś nie potrzebne 4k, to podany przez Ciebie model jest b. dobrym wyborem. VA, 120Hz i direct led robi swoje. Zauważyłem kiedyś lekki banding (ale może szukałem na siłę po akcjach ze sprawdzaniem Philipsów) ;-).
Pytanie tylko, jak na takich "dziadkach" spisuje się Android?


Mam TV Sony z tego okresu i Android spisuje się rewelacyjnie. Nie miałem choćby najmniejszej przycinki nie mówiąc już o jakimkolwiek zawieszeniu się telewizora i konieczności restartu.
 

strazakp

Banned
Ten Sony 65w857 który obecnie w Saturnie jest po 5399zl jest kusząca oferta :) Taki rozmiar na ścianie to już by było WOW! Dodatkowo jest Android więc super a myślę że dla takiego laika jak ja to fullhd byłby wystarczający. Mam w domu jeszcze dwa TV i też fullhd i jest OK.
Myślę że mam szanse skutecznie zwrócić swój Sony to Euro.
 

pepka

Member
Bez reklam
Haha, jesteś strazak mistrz ;-).
Musimy kiedyś wyskoczyć na jakieś piwo. Szkoda, że 855 jest droższy o 5 stówek bo moim zdaniem ładniejszy (czarny a nie srebrny).
 

pepka

Member
Bez reklam
Tak, obywatel Trójmiasta ;-)
Jeżeli poważnie myślisz o zmianie, dowiedz się co i jak ze stanowiskiem Euro...
 

FoX88

New member
Nom, i to lepiej szybciej niż odkładać na ostatni dzień tzw. zwrotu. Nie wiem, ja z Euro miałem strasznie niemiłe doświadczenia, a żeby było ciekawiej, to przy zakupie pracownik upewniał mnie, że normalnie jest czas na zwrot, bez problemu itd., jak się chciałem zdecydować po czasie, to kierownik wszystko zdementował, przedstawiał politykę firmy, a jak zeszło na mniej miły ton, to tylko mnie poinformował, że od strony prawnej i tak nic nie wskóram przy zakupie w sklepie.

Co niestety jest prawdą, mogłem przez internet kupować. Koniec końców na minus jakoś na tym nie wyszedłem, bo towar poszedł do innej osoby z rodziny, która jest z niego zadowolona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry