Killzone 2

drosophilia

Active member
Bez reklam
beamer napisał:
U mnie, na mojej liście friends na PSN, nadal widzę że zdecydowanie więcej osób gra w Killzone 2 niż RE5. Podejrzewam że w online K2. RE5 po przejściu pójdzie zapewne szybko w odstawkę.

Ja kupię RE5 używane za cenę poniżej 100 zł. Nie spieszy się i taką już mam taktykę taniego grania na PS3.


Heh, ja mam podobna strategie, jednak w tym przypadku kupilem na allegro nowke sztuke za 150 zł juz z wysylka, co prawda okladka w jez, skandynawskim, jednak sama gra po ang. Mi tam tak pasi, :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Misje na poziomie Weteran ukończone :) Nie zaznałem ani jednego momentu nudy (jak co niektórzy ) wręcz momentami gra dała mi mocno popalić :eek:k:
Zwłaszcza ostatnia misja :mrgreen:
Rewelacyjna gra moja ocena 9,5/10 troszke za krótka .
Czas na poziom ELITA:eek:k:
Mam nadzieję na kolejną odsłonę Killzone !!!
 

dienekes' shade

New member
Mój odbiór gry jest bardzo podobny, choć za banalnych i absurdalnie zwykłych bossów odjąłbym te 0,5 pkt, o ile nie całą sztukę ;)

Nie wiedzieć czemu, mimo tego zachwytu nie mogę się przemóc by znów zagrać w KZ 2, zwłaszcza on line... Eh, kryzys gracza :p
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
A ja wiem czemu moja kopia jedzie już do drugiego właściciela i nawet przez myśl mi nie przeszło żeby chcieć do niej wrócić - zwyczajnie jest to według mnie średnia gra bo brakuje jej tego czegoś. Nie martwię się o to w przypadku Fight Night Round 4 - co prawda to zupełnie inna bajka ale grał w to pewnie będę do samego końca bo to gra z tych "uzależniających". Dla mnie jeśli gra nie posiada tej cechy jest zwyczajnie średnim produktem.
 

dienekes' shade

New member
Takie pytanie retoryczne ;) W innej bajce i ja się zapodziałem - po raz czwarty katuję BP i ani śladu nudy. Zresztą, takich gier jest w mojej kolekcji więcej (min. Dead Space i Uncharted). :eek:k:

Żałuję, że nie mogę zaliczyć do nich Killzone 2, właśnie. :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Mi z singla zostało tylko przejście na elite. Tylko nie wiem czy będzie mi sie chciało z wyżej wymienionych powodów.
 

Czarny2324

New member
Nabór do polskiego klanu!!!!

Zapraszam wszystkich z ranga general i posiadajacych head set do wspolnego sławienia naszego pieknego kraju w sieci ;) Powymiatamy Panowie ... Złapiecie mnie na PSN pod nickiem Carny 2324 nie Czarny2324;) lub tutaj Zapraszam Klan nazywa sie T.N.T PL
 

yasiekt

New member
Witam,
Guerilla ma wypuścić wreszcie nowy patch do Killzone 2, patch ma dotrzeć do nas w przyszłym tygodniu. Oto lista zmian :
" 1.21 Patch List
* Increase of the standard points settings for Bodycount. Should ensure longer mode on heavily populated games.
* The return of Online Bots. Adding bots to an online game renders it ‘unranked’.
* The option to create unranked games. Players will be made aware that a game is unranked upon joining.
* Fix to Game Search functionality so correct maps are displayed.
* Standardization of the Y-Axis controls on the HGH Scout when zoomed with the Sniper Rifle.
* Fix to Sensitivity setting where the weapon animation did not follow the reticule correctly.
* Fix for auto-aim exploit when rapidly tapping zoom/fire.
* Fix to infrequent collision issues with C4 Proximity mines.
* Fix to list of games displayed on search.
* Stability fix relating to disconnect.
* Fix to ‘Clan’ button functionality in custom game creation settings."


Mnie najbardziej cieszy to co podkreślone i pogrubione. Na forum Killzone 2 zagotowało się gdy ktoś to pokazał, od tamtego czasu nie dziwiłem się już jak to jest że z karabinku ISA niektórzy mają taką skuteczność ;) Jak ktoś jest ciekawy to proszę jak to "działa" i mam nadzieję że już nie będzie "działać"
http://www.youtube.com/watch?v=ZopiWebNxq0
http://www.youtube.com/watch?v=J7hllYWpgD8&

właśnie ze względu na TAKIE błędy nie grałem w KZ2 online chyba z 2 tygodnie. Jak patch wyjdzie może wrócę do tej gry.
Tak na marginesie powróciłem z ciekawości w Resistance 2 i grając w tę grę miałem wrażenie że kieruję unoszącym się w powietrzu anorektykiem dzierżącym plastikowy karabin. Czuć różnicę i mając wybór wolę model poruszania/celowania się z KZ2.:eek:k:

PS.Sorry za offtop ale niech mi ktoś podpowie poprzez PW albo message na PSN (nick taki jak w sygnaturze) jak zaktualizować dane w portable Id na eu.playstation.com?
 

ps_user

New member
Bez reklam
Jeśli zacząłeś zabawę z językiem polskim, to musisz kontynuować zarówno online jaki i single player. Ja zaryzykowałem z polskim. Idzie się przyzwyczaić.
 

Alucard1984

New member
mycha ziomuś, sorry, że offtop, ale jakbyś mógł to zdaj krótką relację odnośnie Worms :) Strasznie mnie kręci ten tytuł (tyle godziny się spędziło przy pierwszych częściach na blaszaka... ;D ), ale nie chcę wejść jak w Prince of Persia, który był porażką i potem pluć sobie w brodę ;)
 
Do góry