Killzone 2

Ogr

New member
Bez reklam
zbynio81 napisał:
znowu mam ps3 i od 2 dni gram online.
wiem ze to kwestia przyzwyczajenia ale jakie macie ustawienie czulosci pada na osi X i Y?

zapraszam do dodania Mojego NICKA na wspólne granie PL;)
Ja mam obie na maxa .
 

mietek099

New member
@ Dymis:
Dokładnie na poprzedniej stronie jest odpowiedź na Twoje pytanie. BTW ten dodatek kosztuje grosze (np. od innego gracza można go dostać już za 8 zł), więc IMO nawet jak się Tobie nie spodobają to i tak nie tracisz praktycznie nic.
 

debeef

New member
Bez reklam
Dobra poustalałem i gramy dzisiaj o 20:00 nazawa Neo-plus hasło dupa, jak co można znaleźć po moim nicku czyli debeef_pl zapraszam
 

debeef

New member
Bez reklam
Ostatni raz próbuję kogoś zwerbować z tego forum na granie w Killzone2 gramy dzisiaj o 20:00 nazawa Neo plus game hasło dupa, jak co można znaleźć po moim nicku czyli debeef_pl zapraszam
 

ps_user

New member
Bez reklam
Dałbym się namówić bo ostatnio mnie nosi po różnych starociach, jednak bojkotuję grę z powodu utraty save po zmianie dysku :hmm:

Sam nie wiem dlaczego jeszcze nie sprzedałem płytki :evil:
 

debeef

New member
Bez reklam
To jeśli są chętni to zapraszam dziś 10.02.2010 roku godzina 20 "Neo plus game" hasło dupa, jak co można znaleźć po moim nicku czyli debeef_pl zapraszam. Wczoraj było za mało osób...dziś ma być trochę ludzi...granie z wysłuchiwaniem debili bluzgających na lewo i prawo jest dużo gorszą zabawą niż gra ze znajomymi (nawet tylko z forum). Poziom graczy jest zróżnicowany, są wymiatacze i są słabsi, większość wie o co chodzi...gramy na podstawce, bo niestety nie wszyscy mają dodatki (a chcętnie na nich bym pograł) headset nie wymagany (ja nie mam:()
 
Do góry