Killzone 2

macek

New member
Bez reklam
Rowniez uwazam,ze gra jest ladniejsza niz na demie.
Dzwiek jasny gwint :-D w 7.1 idzie spasc z fotela.
 

Banzai

New member
Właśnie na spokojnie prześledziłem sobie postęp jaki dokonałem w grze na stronie killzone.com
Niesamowite, ile jest tam statystyk i podziałów na wykonane zadania. Świetnie jest rozwiązana sprawa z intelami. Za każdą "walizkę" odblokowuje nam się do ściągnięcia informacja o Helghastach a także tapety, :eek:k:
 

jarql

Member
Gra sie świetnie...zresztą widać to małej liczbie postów, ale ćóż takie gry nie trafiają sie co miesiąc,czuje że nocka będzie zarwana:grin:
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Właśnie skończyłem 5 godzinną batalię w K2 którego nabyłem dzisiaj w południe w Mm w zestawie z Black Hawk Down za 199 złych. Na początek zaatakowałem multi (jak zawsze) i po trzech meczach które przebiegły bez zakłóceń k2 zaczął sypać errorami. A to nr 995, 2017,5000cośtam i przerwa w sieciowym szaleństwie na 2 godziny. Sony musi dopracować swoje psn. Następnie zasiadłem do singla - poziom trooper (ten drugi), myślę sobie "kaszka z mleczkiem" i chwilę po upływie etapu z dema uświadamiam sobie że tak lekko to nie jest bo helghaści zachowują się jak mój kot, czyli ciągle kombinują. (duży plus). Szybka akcja, masa ścierwa do wyrżnięcia, efektowne przerywniki i ogólnie feeling z gry przedni. Sytuację pogarsza niestety lag w celowaniu (deadzone i think), zauważony przeze mnie wcześniej w demie a który guerillas obiecali wyeliminować w pełnej wersji, czego niestety nie uczynili. Jednak ogólna miodność, efektowność,oprawa która jest bardzo-bardzo ładna i klimatyczna ale daleko jej do rewolucji i ideału oraz design i fizyka a także naprawdę dobre a.i wrogiego ścierwa sprawiają że jest to obecnie shooter number one na rynku imo. Nie jestem zdania (jak wielu) że jest to jakikolwiek przełom w jakiejkolwiek dziedzinie, twierdzę zaś że jest to bardzo dobrze dopracowany zlepek dobrych pomysłów (grafika na przykład to bardzo sprytna moim zdaniem robota - teksturki nie najwyższych lotów a design i upchnięta masa detali oraz gra świateł i co najważniejsze ŚWIETNY DESIGN, sprawiają że jest ślicznie). Cieszę się że nie zachłysnąłem się hypem jak co niektórzy i podszedłem do tej gry z "zimną głową", oczekując zwyczajnie bardzo dobrego shootera bo k2 jest bardzo dobrym shooterem.

p.s. Po dwugodzinnej "awarii" online w k2 wszystko obecnie u mnie hula bez problemu. tajsonik_pl to mój psn id - dodawać do friendsów i do zobaczenia na polu walki. Mój bilans jak do tej pory to 83 kills i 88 deaths....trzeba trenować...i czekać z nadzieją na patch naprawiający "laga".
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Ja zagrałem 30 minut na Weteranie było rewelacyjnie :eek:k: Czułość sterowania na maxa, alternatywne 2 steruje się super:eek:k:
Dla zabawy zaliczyłem jedno trofeum samobójczy atak z granatem 2 kolesi poszło do gleby heheh:eek:k:
 

Alucard1984

New member
khem khem. DLACZEGO NIE MAM MNIEJ LAT (tj. studiuje . nie pracuje :D ) , DLACZEGO NIE CHORUJĘ, DLACZEGO DLACZEGO DLACZEGO ?!?!?!?!?!?!?!?!?!

To przestępstwo, aby zostawiać moje śliczne matowe pudełeczko i uciekać tak samolubnie do pracy na większość dnia...
 

dienekes' shade

New member
Kurcze, spanikowałem i skasowałem save' a (ledwie 3cia misja, ale zawsze...), coby od nowa wybrać region :rolleyes: Po ponownym wyborze USA (tak, jak konto) wszystko hulało jak należy :eek:k: Rozegrałem dwa mecze i nawet udało mi się zostać MVP w pierwszym z nich... :cool:

To, co uderzyło mnie w multi to zupełnie inne sterowanie i nie mam tu na myśli braku cover systemu! Celuje się o wiele, wiele lepiej i szybciej niż w singlu. Realistyczny efekt z kampanii w ogóle nie występuje :eek:k:Kolejną rzeczą są ogromne mapy. O rety, te z COD4 wydają mi się teraz małym placem zabaw, w porównaniu do pola bitwy, na jakim grałem (póki co, 2 mapy). Będzie się działo, oj będzie :krol:

Grając w demo nie przywiązywałem specjalnej uwagi do textur. Zrobiłem to w pełnej wersji i moja konkluzja jest taka, że niektóre powierzchnie (jak dno kanału w lokacji z Heavy' im, drobne kałuże) są niesamowite, a niektórych, nie chciałby spotkać nigdy więcej ;) W pewnym momencie odniosłem wrażenie, że po restarcie lokacji lub checkpoint' u niektóre powierzchnie rozmywają się i brzydną... A może to tylko zmęczenie? :mrgreen:

Ogrze, i w moim przypadku ten puchar wpadł jako pierwszy, haha. Kamikadze!!!:D Set up ten sam: czułość na maxa, altenratywna dwójka. Jest cacy :eek:k:

Co ciekawe, nie zaobserwowałem opóźnienia, które było obecne w demie podczas strzelania. Niestety, losowy brak reakcji na "reload" wciąż jest obecny. Da się z tym żyć, ale liczę na poprawę w ramach patch' a.

Co do poziomu trudności, też się zdziwiłem. Myślałem, że Trooper (Normal) będzie super łatwy, a tu już po jednym celnym ciosie kolbą w nos idę do piachu... Przeciwnik rezolutny, reaguje na poczynania gracza. Dla mnie bomba. Nie mogę się doczekać Elite :twisted:

Ideału, faktycznie nie ma (i dobrze, bo to gwarant postępu:)) ale po tym, co widziałem, stwierdzam, że jest to najlepszy FPS w jaki grałem (a z gatunkiem jestem od WS 3D i DOOMa), zarówno w singulu, jak i multi (obecnie stopnień rozbudowania tegoż trybu trochę mnie onieśmiela :p).

Po wymaxowaniu singla wypadałoby awansować na sierżanta i z marszu założyć KLAN. Osoby, które mają ochotę zmontować stały, konkretny team proszę o peemkę na PSNie. Miłoby było, gdybyście przedstawili też pomysł na nazwę :)

Ps. Na ok. 20 osób grających na mojej liście Przyjaciół, tylko jedna nie grała w KZ2 :) Gość jest z USA, więc pewnie w tym leży przyczyna ;)
 
Ostatnia edycja:

hazbi

New member
Jak wrócę z roboty będę musiał sprawdzić o co Wam chodzi z tym sterowaniem:) Wczoraj pograłem z 3,5h na Veteran i gra jest zajefajna:) Fakt jest parę błędów (raz zaklinowałem się za jakąś lodówką; znikające przedmioty jak wraca się do poprzednich pokoi-ale tylko w 2miejscach to zauważyłem) ale nie przywiązuje do nich większej uwagi. Super gra światła i fajne lokacje,nie mówiąc o zagrywkach przeciwników:) Dawno się tak nie bawiłem. Dziś spróbuje się wbić do multi, wczoraj nie chciało mnie podłączyć. Tylko czemu zostało mi jeszcze 7h pracy:(
 

cyber78

Member
Bez reklam
Ciekawe jakie będą pierwsze wyniki sprzedaży: pre-order + 1dzień/tydzień/miesiąc. I czy wzrośnie i o ile sprzedaż PStrujek.
Generalnie SONY wydało sporo kasy na reklamę i promocję i widać że odzew jest (pre-order już w milionach liczony), a jeżeli tak, i wyciągną z tego wnioski (a na to się zanosi) to czeka nas niezła zabawa z Uncharted2 i GoW. Ciekawe jaki film by mogli dać do tych gier? Może będą to już Gra + Film ja jednej płycie , tak jak zapowiadają.
 

fr3

New member
Jak dla mnie gra jest naprawde dobra. Dużo się dzieje, tak że nawet nie ma czasu się przyglądać grafice. Teraz już wiem kto to tajsonik_pl. Niestety mam jeden kłopot. Przezwyciężają lata spędzone przy cs i niskiej czułości kontrolera, co nie bardzo chce się sprawdzać na padzie ;)
 

dienekes' shade

New member
Let the flame war begin :mrgreen: A tak poważnie, tam, gdzie miejsce ma porównanie obiektywnych czynników (fizyka strzałów, wybuchów, modeli postaci) KZ2 gniecie oponenta wojskowym buciorem. Z powyższego filmiku kwestia przerywników jest bardziej ocenna - i tu, IMO, te z KZ2, choć na silniku gry, wyglądają lepiej niż rendery z Gearsów 2ki.

Na tym porównaniu Gearsy prezentują się jak baaardzo stary i słaby tytuł :rolleyes:
 

mietek099

New member
W Bydgoskim MediaMarkt jednak nie mają jeszcze filmów do Killzone 2. Śmiech na sali bo w SATURNie jest ta sama promocja i filmy dotarły. Za dwie godziny kończę pracę i wreszcie kupię ten długo oczekiwany tytuł. Z przyczyn technicznych nie miałem okazji zagrać w demo więc zapewne wrażenia będą podwójne;]
 

mataman

New member
Bez reklam
dienekes' shade na tym porównaniu tak.

Chyba przejade sie do empiku, najciekawsza promocja, biore K2+koszulka+heavenly sword :D (trening przed GOW 3)
 

dienekes' shade

New member
Nie zrozum mnie źle, nie czepiam się Gearsów, ale jak obydwaj zauważyliśmy, na tym materiale "flagowiec" MS najzwyczajniej odstaje. Fizyka, szczegółowość...

W Arkadii koszulek już nie było, a do wyboru pozostały: AC, Rinbow Six i jakaś piłka skopana. Jeśli chcesz cały zestaw, atakuj inne placówki.

Na allegro pojawiło się sporo aukcji KZ2 LE + koszulka za cenę pełnego zestawu z Empkiu.
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Jak by mi mógł ktoś napisać o co chodzi z moim "headsetem" lub podać choć jakieś pomysły to byłbym wdzięczny. Kupiłem wczoraj słuchawę blutooth firmy nokia i sprzęt działa, tylko że w k2 kiedy gram online słyszę kogoś wyraznie raz na jakiś czas a reszta to jakieś syczenie,buczenie i rozmyte dzwięki. Ma tak ktoś? Jakiś kolo zaprosił mnie do składu i myślałem że jakaś komunikacja będzie a tu dupa.
 

mataman

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
W Arkadii koszulek już nie było, a do wyboru pozostały: AC, Rinbow Six i jakaś piłka skopana. Jeśli chcesz cały zestaw, atakuj inne placówki.


Atakuje inne, już mam obcykane co, gdzie itd. Najlepsze jest to że kupie dziś a zagram dopiero najwcześniej jutro :D To sie nazywa twardym być.
 

macek

New member
Bez reklam
Zrobie sobie troche przerwy,ide zobaczyc jak wygladaja sklepy w UK w moim miescie w sobote czy niedziele przypuszczam,ze beda kolejki.
Ja zamowilem wersje limitowana z metalowym pudelkiem i eleganckim kartonem i innymi gadzetami,ta gra na to zasluguje:-D .
 

Dawidowski1000

New member
K2 vs Gow2

Jestem posiadaczem obu konsol (X360, PS3) + PC co oznacza że nie jestem fanboyem i nie faworyzuję żadnej z konsol a juz w ogóle PC.
Primo : Gow2 vs K2 to dwe inne gry FPS vs TPS, ale naprawdę jak gram w K2 to czuję się jak na wojnie a nie w krainie czarów. Podkreślam, że swojego czasu (premiera) Gow2 było super-hiper, ale K2 bije ją pod wieloma względami.

Po premierze GoW2 w pracy siedziałem normalnie bez większego obruszenia Po premierze K2 to aż mnie trzęsie że muszę siedzieć w pracy bo chętnie bym już zagrał ! To mi wystarczy . . .

Pozdawiam
 
Do góry