Killzone 2

dienekes' shade

New member
Nie mam pojęcia o mechanizmach regulujących klany w KZ2, stąd sugestia - jeśli znajdziecie dobre opracowania w sieci, wrzućcie stosowne linki do tego wątku. :eek:k:

Naturalnie, pierwszeństwo ma Kampania dla jednego gracza.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Tez nie moge sie połaczyć błąd 10002 pisze ze killzone natrafił na nienaprawialny bład :hmm:
Oficjalna stronka Killzone tez ma problem !
 

mataman

New member
Bez reklam
Mam ! Po maratonie z wilanowa na ursynow i do centrum :D K2 wersja limited+heavenly sword+koszulka w "gustownym" pudelku. Koszulki jeszcze sa jakby co. Empik junior
 

Dymis

New member
Byłem dziś w Zabrzu w MM i był tam killzone 2 + film za 169zł :)
Już nie mogę się doczekać jak odpalę swoją kopię :D
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Patch do multi ma być podobno dzisiaj (ps3site). Pisałeś coś Shade o regionie, wtf? I czemu mnie wywaliłeś z friendsów:hmm:, toż to skandal i granda. Jeśli chodzi o klan to dokładnie liczy się dobra zabawa (jestem weteranem serii battlefield a i tak czasem mam lepszy lub gorszy dzień). Ciekawi mnie tylko że na ps3 site piszą iż patch ma wyeliminować błąd 931 a mnie od wczoraj wyskoczyło mnóstwo różnych numerków...
 

dienekes' shade

New member
Sierżancie - nie tyle regionie, co rejonie - pierwsza rzecz, jaką trzeba ustawić, wchodząc w zakładkę WARZONE w menu gry. Gram na koncie z USA, rejon wybrałem takowy, a tłukłem wczoraj z Makaroniarzami, więc spoko, gra nie podzieli Zielonej Planety :eek:k:

Nie wywaliłem Cię z listy. Powiem więcej, mocno zdziwiłem się, kiedy zobaczyłem zaproszenie do listy wysłane przez Ciebie :rolleyes: Pomyślałem: "Po co wysyłasz mi kolejne zaproszenie, skoro jesteś na liście".

Jak odpalę konsolę, przywróce status quo.

A odnośnie efektywności, myślę, że nie będziemy się specjalnie spinać - różnie bywa ze skutecznością. W COD4 sporadycznie spadałem niżej niż 2gie miejsce w meczu, co wcale nie oznacza, że teraz będę równie dobrze wymiatał :mrgreen: Myślę, że jako drużyna, po każdorazowym treningu, będziemy grać coraz lepiej i lepiej :eek:k:

Chętni walą drzwiami i oknami - super :)

Mataman, jak koszulka? Jest czego żałować? Myśmy z Alucardem się nie załapali :(
 

Alucard1984

New member
Ja tam t-shirta nie żałuję . Metal box wypełnia mi tą lukę :D Gdy zakupię sobie frag fx albo inne g to pokaże klasę starych wyjadaczy z rodziny CS. Jak na padzie dojdę do wprawy jak na blaszaku to biada wam ludzie zza cudnej krainy Polski !!!! Oczywiście, że tolerancyjny jestem jak na obecne czasy przystało... ale chętnie porezam nożykiem niejednego szwabika czy yellowman! hehe . Szkoda, że nie można wcześniej używać snajperek bo raczej jestem typem shootera a nie mięcha armatniego, choć jak będzie trzeba przypuszczę odpowiedni raszyk na plecy wroga :D .


a pod spodem link do zabawnego songa jakiego znalazłem w sieci hehe :D

http://www.youtube.com/watch?v=YzIAYszH_X4&NR=1
 
Ostatnia edycja:

fantattoo

Member
Banzai napisał:
Niestety, również i ja mam ciągłe błędy z łączeniem w multi. Chciałem trochę potrenować ale nie można :(

Co do klanu, to wiadomo, że i ja z chęcią do takiego wstąpię, jednak wiecie, z moim doświadczeniem w FPS-ach, mogę trochę psuć statystki. Najwyżej będę sanitariuszem i będę wszystkich ratował :p

Ja mogę robić nawet za akuszerkę :mrgreen:. Z czasem może nabiorę doświadczenia, bo pierwsze kroki w grze to non stop mo*da o beton. To sterowanie po COD5 ciężkie do wyczucia. Jak sobie podniosłem czułość sterowania w opcjach to jeszcze gorzej.
 

Redundantor

New member
Nie no to sterowanie to porażka, i nie piszcie tu, że to realistyczne itp. bo to bullshit. Gra ma być zajeb.... Dlaczego jakoś w COD nikt nie pisze jaka zaje... gra a sterowanie takie ralistyczne bo tu nosi się giwerę ciężką jak cholera.

Co ma gra na ps3 do realizmu - ma być lekko i przyjemnie. Ma się liczyć refleks, a nie walka z samym sobą, żeby opanować pada. Osoby z doświadczeniem z tego typu grami powinny nie mieć problemu z grą, a tu jest dokłądnie inaczej. Na razie WIELKI "-" i zawód z tego powodu.

Z tym po prostu nie da się grać, to zabiera całą przyjemność. I te mecze na multi. Trwają z minutę. Potem 3 trzeba czekać na ponowną grę.

Jak już pisałem gameplay cieniutki - jeżeli nie poroawią tego sterowania to za tydzień na allegro będzie mozna kupić 1000 sztuk po 100 zł. Tylko, że i tak tego nikt nie będzie chciał po kilku grach.
 

Dawidowski1000

New member
Wolna wola

I to jest w tym wszystkim najlepsze. Każdy ma inny gust i inne zdanie. Jakby każdy z nas byłby taki sam i podobałoby mu się to samo, to niestety byłoby nudno na tym świecie nieprawdaż , a tak przynajmniej jest ciekawie;) .

Pozdro
 

Peek

New member
Bez reklam
Mi też sterowanie na początku nie pasowało (szczególnie celownik pod R3), ale teraz sie juz przyzwyczaiłem i gra mi sie tak jak w Cod.

PS:
To co zauważyłem przez 2 dni grania to jedyna, ale duża wada Killzone 2. a mianowicie...

Gra nie potrafi przykuc do konsoli, by grać, grać i grać. Po 1 lub 1,5 godzinnym graniu jestem zwyczajnie ją zmęczony. W przeciwieństwie do np MGS 4.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
WOW!!! Mecze w multi rządzą niepodzielnie! Właśnie skończyłem kilka rund z Sierżantem Harrisem i Banzai' em. Co za emocje :eek:k: Wyjątkowo podoba mi się dynamiczna rozgrywka ze zmiennymi zadaniami.

Mecze multi trwają minutę? Buhahahah. Gdzie? Każdy mecz, bez wyjątku, trwa ok 10 minut (chyba nie przesadzam?), a oczekiwanie na następny to 30 sekund - to musi tyle trwać żeby gracz mógł ogarnąc całą masę ustawień itp.

Wypas. No i te extrasy z killzone.com :eek:k:

Zaczynałem dzień z KD równym niemal 2, a skończyłem na 0.98 :D Tak to jest jak chce się rozbroić bombę, a koledzy nie osłaniają.

Uff, idę z psem w ramach relaksu. Nie pamiętam kiedy FPS dał mi tyle frajdy :)

Ps. Awansowali mnie na sierżanta, więc jutro zakładam klan. Przypominam - składajcie propozycje nazw ! :D
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Może tak była gra ustawiona - ogólnie dłużej się czekało niż grało...

W tym samym czasie dowolny COD powodował, że nie mogłem się oderwać od gry. Tu tego absolutnie nie czuję. Jak pisałem pięknie, ładnie, cudownie, tylko dlaczego nie mogę jakoś się do tego przyciągnąć na dłużej.

Jak dla mnie w pełni zasłużone były te 9 w ocenach - gra bardzo dobra ale jednak jest jakieś "ALE..."

To tak jak w tej bajce "Król jest nagi..."
 
Do góry